Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tyle płacimy za podróże posłów z woj. lubelskiego. Gdzie i za ile sypiali politycy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2017 o 11:45 Powrót do artykułu
Wyjazdowe posiedzenia klubów powinien opłacać im prezes klubu, a nie z pieniędzy podatnika.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oczy tego co mówił a h..j z tą Polską wschodnią mówią wszystko ..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sylw to jezdzi taksowka do kosciola.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakim cudem partyjka mająca 2% poparcie i jej wiekszy obywatelski brat nadal trzęsą w95% samorządach? To wbrew decyzji suwerena!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To teraz żony panów posłów mogą zacząć analizować marszruty swoich mężów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te suweren. Jak to jest, że partia mająca tylko 30% poparcia społeczeństwa niszczy wszystko pozostałym 70%.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rewelacja. 2-3 noclegi jednego posła i mamy najniższą emeryturę za którą człowiek musi przeżyć cały miesiąc. Nic tylko pogratulować rozrzutności. Nie można przecież znaleźć tańszego hotelu tylko musi być taki za minimum po 400pln/nocke. Oj wy pisaki pisaki na kogo wy głosowaliście. Nie dość, że wożą się za waszą kasę to jeszcze wy im klepiecie brawka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Misiewicze muszą sobie trochę popodróżować, podobnie jak pisowski prezydent z Lublina wielki podróżnik Pruszkowski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gratulacje dla ,,naszych'', lubelskich posłów. Szczególne ukłony dla pana posła Abramowicz oraz gratulacje dla pańskiej inwencji twórczej. Jak panu nie wyszło ze wspieraniem przedsiębiorczości przy zagospodarowaniu naszego lotniska, to oczywiście nic straconego, nic się nie stało, itd., bo ważne, że ,,książę'' przydzielił panu ,,nowy odcinek''. A wspieraj pan teraz nawet w Czeladzi. Szkoda, że pan jednak nie napisał w jakim to fachu jesteś pan tam czeladnikiem oraz, czy więcej ludków na pana głosowało z Czeladzi, jak z ,naszej'', przepraszam waszej Białej Podlaskiej....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale banda. Jest taki np. posłem z okręgu z Białej P., ma tu biuro, dojeżdża, płaci za hotele z publicznych pieniędzy, tylko jest pytanie. Po jaka cholerę, pcha się na posła z Białej P., skoro nawet nie zna problemów mieszkańców, skąd ma mandat poselski, bo tu może nigdy nie był. A miasto zna z mapy. Posłów, którzy dojeżdżają i nocują w hotelu w mieście skąd mają mandat, to należy przepytać, co wiedzą o problemach okręgu z którego maja mieć mandat. Czy tylko dla mamony, spełniają obowiązki posła, czy może chcą coś zrobić dla regionu, z którego są posłami. Np. w Białej P., przydałaby się bezwizowa strefa na granicy z Białorusią, drogi dojazdowe do nowej wolnej strefy gosp., pozyskanie inwestorów, odblokowanie suchego portu towarowego z szerokimi torami na Wschód w Małaszewiczach. Co ty pośle, zrobiłeś dla okręgu z którego posłujesz, poza braniem pieniędzy podatników, dla siebie i swojej rodziny. Jeżeli nic nie zrobiłeś, to złóż mandat i nie kompromituj siebie i swojego nazwiska. Chyba że nie znasz co to znaczy wstyd i sromota.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przecież oni co miesiąc dostają pieniądze i jeszcze im mało, no nie, kuźwa, to ja po 38 latach pracy zarabiam 1800 zł a im malo, 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a Sylwester z \lublina gdzie nocował?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo mnie interesuje co Pan Poseł Adam Abramowicz robił w Czeladzi oraz czy zna ślōnskŏ gŏdke ewentualnie czy korzystał z pomocy tłumacza :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie rozumiecie tępe dzidy, że posłowie z partii rządzącej mają dużo pracy, dlatego muszą podróżować a opozycja siedzi i gryzie pazury to po co ma jeździć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gościa, sprzed 15 minut. Jeżeli posłowie, (także z partii rządzącej), muszą, aż tak dużo podróżować, to niech sobie posmarują zadki terpentyną, a wtedy w ciągu jednej doby obrócą np. z Białej do Czeladzi - bez nocowania. Jeżeli zastosują nieco większą dawkę terpentyny, to wyrobią się tak, że jeszcze tej samej doby do dnia będą na Wiejskiej. Oczywiście, posłowie niech stosują terpentynę z umiarem, żeby zamiast rozsądnego stanowienia praw wszelkich nie musieli biegać wokół okrąglaka przy Wiejskiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No przecież PIS musi na MAKSA pocisnąć publiczną kasę do cna!!!!!!!! Gównozjady!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jachranka to było też ulubione miejsce zabaw i wszelakich rozrywek byłego prezesa PKP Tadeusza Augustowskiego . Lubił dokazywać z cudzymi kobietami tam i nie tylko i oczywiście za cudze pieniądze... drugi Dyzma
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wolałbym zobaczyć liste wydatkow z lubelskiego ratusza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Hotel darmoszka. Paliwo, PKP, hotel poselski, prowadzenie biura itp na to też dostaje poseł kasę. Nie ma co narzekać trzeba zostać posłem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Posłowie, których widzimy na zdjęciu, niech zaczną pisać posłowie, czyli podsumowanie swoich kadencji. To wasze ostatnie kadencje, bo już dość lekceważenia wyborców. Przez wiele lat w zamian za kasę z naszych podatków. posłów stać, co najwyżej na pustosłowia wygłaszane z okazji rocznic, jasełek i różnych igrzysk pod publiczkę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: