Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZAKŁAMANY klecha u którego w kościele za jego przyzwoleniem można i ulotki rozłożyć razem z kredą.Miejcie odwagę bronić własnego zdania do końca TCHÓRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie sam Dibel je tam zostawil no bo kto teraz w kosciele rzadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Garbowie ksiądz wyrzucił kwestujących wolontariuszy z terenu kościoła, nawet policją straszył Teraz czarni pokazują swoje prawdziwe oblicze, diabły wcielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jordan napisał:
W Garbowie ksiądz wyrzucił kwestujących wolontariuszy z terenu kościoła, nawet policją straszył Teraz czarni pokazują swoje prawdziwe oblicze, diabły wcielone
To z ŻALU,że dają innym.Ot do czego zdolny jest ....zdesperowany klecha. Diabeł wcielony...i cham skończony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kler nigdy nie przyznał sie do zbrodni, do przestępstwa, lub oszustwa. Ta firma jest zbudowana na zbrodniach od ludobójstwa począwszy , na oszustwie kończąc! Ich zapewnienia nie mają żadnej wartosci, absolutnie żadnej. Prostytutka, jest damą wobec kleru, notoryczny złodziej wobec kleru jest wzorem uczciwosci. Gebbels, to wzór prawdomównosci wobec "prawdy" kleru. Kler cały i bez wyjatku, jest bandą degeneratów, kanalii wyjątkowego formatu, żerujący na ludzkiej naiwnosci, na wierze w to, że pedofil w koloratce jest sługą boga na ziemi! I z tej naiwnosci ludzkiej ta banda kryminalistów zyje całkiem dobrze! Ba, przybrała pozy stróza moralnosci. To dokładnie tak, jakby stara wypacowana już prostytutka z pod latarni, głosiła , że jest dziewicą! Kosciół katolicki jest włąsnie taki jak owa dama!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xor napisał:
Guzik prawda, co za obłuda czarnych wron! Na wczorajszej mszy w jednej z lubelskich parafii proboszcz wręcz zakazywał dawania na WOŚP gdyż jak stwierdził, pieniądze te idą w sporej części na Przystanek Woodstock, czyli w domyśle na drugs&rock'n roll. Mało tego, kiedyś byłem świadkiem jak prawie na kopach przeganiali wolontariuszy sprzed Kościoła. IMO żal niektórycm klechom, że na tacy po mszy mniej niż w puszce Owsiaka.
Teraz przynajmniej wiadomo jaką głoszą prawdę - każdego dnia inną . Ksiądz to powinien być zawód jak każdy inny i skończyłoby się nieograniczone panowanie księży , którzy podobno głoszą słowo Boże .Smiech , teraz akurat odniesli inny skutek od zamierzonego .Hipokryzja i obłuda na codzień to oni są narzędziem szatana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz nollet szkoda,że tak mało wiesz o KOściele. Szkoda, że masz takie wykrzywione spojrzenie na jego temat. Odnośnie przepraszania - to akurat zarówno Jan Paweł II jak i jego następca wielokrotnie to robili, za różne rzczy których Kościół się dopuszczał, i szkoda, że o tym nie słyszałeś. Zapoznaj sie może z linkami: http://www.ekumenizm.pl/content/article/20100928220326898.htm http://www.ekumenizm.pl/content/article/20090430094314583.htm http://www.rp.pl/artykul/492638.html http://efka.org.pl/index.php?action=z_art&ID=52 http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-przeprasza-ofiary-pedofilii-w-Londynie,wid,12679886,wiadomosc.html Materiałów jest więcej. To sa tylko przykłady. Pozdrawiam
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 10:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 10:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(,,,)
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 10:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Ja proponuję przeczytać wypowiedz arcybiskupa Budzika.W kościele nie powinno być różnicy zdań,nie słyszałem np.aby któryś z księży poddawał w wątpliwość zmartwychwstanie,czy niepokalane poczęcie,dlaczego jęzorem chlapać a pózniej się zapierać i czekać kiedy zapieje kur.
No z tym "niepokalanym poczęciem" to trafiłeś jak kulą w płot. Otóż po ogłoszeniu tego dogmatu w 1854r był śmiech na całym świecie i protesty nawet w samym Kościele. Dlatego Maryja ratuje sytuację i 3 lata później w Luordes przedstawia się Bernardecie po francusku: "Ja jestem Niepokalane Poczęcie". Nadal wielu normalnych ludzi w to nie wierzy. Poczytaj prawdziwą historię Kościoła Katolickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karol napisał:
To z ŻALU,że dają innym.Ot do czego zdolny jest ....zdesperowany klecha. Diabeł wcielony...i cham skończony.
A ten żydek owsiak to kto? Nienawidzi kościoła jak i ty ale wysłał (...) własnie pod koscioły. Czego on tam lezie? Ty (...) nie osmieszaj się, oni na takich jak ty zarabiają. Caritas zebrał 431 mln zł i to jest pomoc, całą sumę oddał na ludzi chorych i biednych, a nie jak owsiki - 10-20% a resztę sobie. Żona Owsika i siostra maja firmy Mrówka mała i kręcą lody na durniach jak chcą, a owsiak to prezes firmy Melon itd. i też czerpie zyski z WOŚP, ale taki idiota już o tym nie wie.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.K. napisał:
No z tym "niepokalanym poczęciem" to trafiłeś jak kulą w płot. Otóż po ogłoszeniu tego dogmatu w 1854r był śmiech na całym świecie i protesty nawet w samym Kościele. Dlatego Maryja ratuje sytuację i 3 lata później w Luordes przedstawia się Bernardecie po francusku: "Ja jestem Niepokalane Poczęcie". Nadal wielu normalnych ludzi w to nie wierzy. Poczytaj prawdziwą historię Kościoła Katolickiego.
Ty (...) odwal się od kościoła. Dawaj tu historie popów i cerkwi. Zacznij od rezuna popa Osipa Szczynukowa, dziada Bronka Komorowskiego - cała prawda na googlach "Ekwilibrystyka manipulacji... z dziadkiem rezunem w tle". Jak kacapy te czerwone nienawidzą kościoła katolickiego to widac po twoim dziesiatym wpisie. Paszoł won do swojej właściwej ojczyzny.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak POpowiec Florek, wojewoda wielkopolski uwłacza Polakom wystawiając dywan po którym chodził Putin... niezależna.pl, nowyekran.pl. POpowcy chcą ponownego ustawienia pomnika dla sowietów w centrum Warszawy. Okupant w wolnej Polsce/?/. PO to postkomunistyczna bolszewicka partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Widzisz nollet szkoda,że tak mało wiesz o KOściele. Szkoda, że masz takie wykrzywione spojrzenie na jego temat. Odnośnie przepraszania - to akurat zarówno Jan Paweł II jak i jego następca wielokrotnie to robili, za różne rzczy których Kościół się dopuszczał, i szkoda, że o tym nie słyszałeś. Zapoznaj sie może z linkami: http://www.ekumenizm.pl/content/article/20100928220326898.htm http://www.ekumenizm.pl/content/article/20090430094314583.htm http://www.rp.pl/artykul/492638.html http://efka.org.pl/index.php?action=z_art&ID=52 http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-przeprasza-ofiary-pedofilii-w-Londynie,wid,12679886,wiadomosc.html Materiałów jest więcej. To sa tylko przykłady. Pozdrawiam
Kłopot w tym, ze ja o kościele mam ogromną wiedzę, przeogromną. Dla mnie Wojtyła nie był ani autorytetem moralnym, ani Polakiem Autorytet nie każe ukrywać pedofilii przed świeckimi wladzami. Polak nie okrada własny biedny naród narzucajac mu konkordat, który rocznie kosztuje państwo polskie -nas wszystkich 7 mld zlotych!!! Hitler narobił nam mniejsze szkody materialene niż wojtyła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie www.wpolityce.pl "Ruszyła akcja przeciwko ustawianiu pomnika '4 spiacych" dla okupanta sowieckiego. Nie bądz bierny Polaku i podpisz petycję,że na to sie nie zgadzasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie my... Nawet gnidy odwagi cywilnej żeby się przynać nie mają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ten (...) to kto? Nienawidzi kościoła jak i ty ale wysłał (...) własnie pod koscioły. Czego on tam lezie? Ty leming pustagłowa nie osmieszaj się, oni na takich jak ty zarabiają. Caritas zebrał 431 mln zł i to jest pomoc, całą sumę oddał na ludzi chorych i biednych, a nie jak owsiki - 10-20% a resztę sobie. Żona Owsika i siostra maja firmy Mrówka mała i kręcą lody na durniach jak chcą, a owsiak to prezes firmy Melon itd. i też czerpie zyski z WOŚP, ale taki idiota już o tym nie wie.
Tobie założono klapki na oczy? Co za krótkowzroczność i brak samokrytycyzmu.Ja kocham Boga i ludzi(ciebie też mądralo... Nienawiść jest mi obca,a Kościoła w szczególności.Na mnie nikt nie zarobi bez mojej akcetacji określonych działań.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz nollet, przede wszystkim - nie radze pisac że masz "przeogromną " wiedze o KOściele, bo to trąci z deczka pychą...to tak samo jak by powiedzieć że zna się znakomicie jakiś język obcy - otóż nigdy nie jest tak, żeby nie mozna było się dowiedziec i nauczyć czegos nowego. Akurat Twój poprzedni post swiadczy o tym, że jednak ta Twoja wiedza taka przeogromna nien jest.Nikt nie każe Ci wielbić JP II, problem jest tylko w tym żeby pisac rzetelnie na jego temat. Po za tym - daj mi źródło tych wyliczeń, bo rzucanie w ciemno liczbami jest mało wiarygodne.
Ostatnio edytowany 9 stycznia 2012 r. o 11:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nollet napisał:
Kłopot w tym, ze ja o kościele mam ogromną wiedzę, przeogromną. Dla mnie Wojtyła nie był ani autorytetem moralnym, ani Polakiem Autorytet nie każe ukrywać pedofilii przed świeckimi wladzami. Polak nie okrada własny biedny naród narzucajac mu konkordat, który rocznie kosztuje państwo polskie -nas wszystkich 7 mld zlotych!!! Hitler narobił nam mniejsze szkody materialene niż wojtyła!
Pytam czy to nie jest oskarżaniem i poniżaniem Polaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...