Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

USA: Polska ma gazu łupkowego na 300 lat

Utworzony przez ulalala, 7 kwietnia 2011 r. o 14:13
mam od pewnego czasu bardzo śmierdzące gazy. wykorzystuję je do psucia atmosfery, "klimatu" na różnego rodzaju bankietach. Można mnie wynająć. Cena do uzgodnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wydobywanie gazu w pobliżu domostw spowoduje zatrucie wody pitnej chemikaliami, których używa się razem z wodą do wypłukiwania gazu. jednak o tym się już nie mówi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz trzeba czekać na amerykańską armię z demokracją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MR napisał:
no to teraz trzeba czekać na amerykańską armię z demokracją...
przede wszystkim trzeba, aby ludzie dowiedzieli się prawdy, jakie faktyczne zagrożenie niesie ze sobą gaz łupkowy. Nie można pozwolić aby nieświadomie, za pieniądze pozbawiali się czystej wody pitnej, zanieczyścili swoje organizmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ruscy na wydobycie w polsze nie pozwola bo by stracili narzedzie nacisku i manipulacji polskich elit rzadzacych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle liczy się gaz, nie ludzkie życie... ahh centusie... ten świat zmierza do zagłady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam gaz łupkowy bo sprawdzali tylko ciekawe ile dostane z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...