Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uważaj na sylwestrowe przekręty taksówkarzy

Utworzony przez nie jeżdżę busami, 31 grudnia 2008 r. o 14:47 Powrót do artykułu
Jeśli taryfą to tylko z radiotaxi.Absolutnie nie jeździć z oszustami i zdziercami "ze słupka" czyli niezrzeszonych!!!! Nad ranem uważać,bi i taksówkarze "żegnają stary i witają Nowy Rok" P.S.Za kierownicą taksówek siada wielu kierowców nie mających uprawnień na taksi.Polecam uwadze policji oraz ITD (którzy chyba w nocy nie pracują). Ciekawy jestem czy i dzisiejszej nocy cofający taksiarz rozjedzie swego pasażera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze tak Mpk ukarac bo jakim prawem rozklad swiateczny tak wczesnie wprowadzaja, A wy puste mazaki znajdzcie lepszy temat Od 19 to juz chyba nikt niepracuje, ciekawe czemu przecież niema świeta......... To ja proponuje niech taxi zaczna kursować od 22 bedzie fajniej Ale naszczescie to nie dzien swiateczny i zawsze mozna MPK............. A tak nawiasem to może by się ktoś zajął tematem licencji bo taxsowek juz jak w mrowisku, Ale zawsze to wiecje wpłat do ZUSU bedzie i mechanik zarobi, można pisac i pisac ale szkoda czasu bo zaden tempy janek i tak nie zrozumie. Kto nieposmakował ten nie zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE TYKO. NA RADIO TAXI TEZ POBIERAJAą OPLATY PRAWIE PODWUJNE NIE WLANCZAJAC KAS JAK POPROSILEM O PARAGON TO NIE DAL MI BO NIE MIL JA WYDRUKOWAC ZAZWYCZAJ JADAC TA TRASA NORMALNIE PLACE 10 ZL DZIS 18 A MYSLALEM ZE NAJSOLIDNIEJSZA GR. TAXI I CHYBA NAJWIEKSZA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo podzielam zdanie , dlaczego sklepy pozamykane od 18.00 dlaczego hipermarkety już tak wcześnie pozamykane ,no i wy mazaki już od południa świętujecie i co nie widać że lublin już od 15.00 to zamknięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
A moze tak Mpk ukarac bo jakim prawem rozklad swiateczny tak wczesnie wprowadzaja, A wy puste mazaki znajdzcie lepszy temat Od 19 to juz chyba nikt niepracuje, ciekawe czemu przecież niema świeta......... To ja proponuje niech taxi zaczna kursować od 22 bedzie fajniej Ale naszczescie to nie dzien swiateczny i zawsze mozna MPK............. A tak nawiasem to może by się ktoś zajął tematem licencji bo taxsowek juz jak w mrowisku, Ale zawsze to wiecje wpłat do ZUSU bedzie i mechanik zarobi, można pisac i pisac ale szkoda czasu bo zaden tempy janek i tak nie zrozumie. Kto nieposmakował ten nie zrozumie
taksiarze to cwaniaki, złodzieje i oszuści. niech każdy z nich poczyta sobie kodeks drogowy bo na razie te deb***e jeżdżą jak po polu z rozrzutnikiem. mam nadzieje że policja dobierze się im do tyłka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...