Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z drugim kundelkiem, który pilnował kolegi ? Szkoda, że i jego ktoś nie zabrał. Brawo dla ludzi, którzy zgłosili o wypadku, dla Pana który go wyciągnął i dla tych którzy się nim zajęli .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogu dzięki, że stworzonko przeżyło, tylko czemu tak długo musiało czekać na ratunek? Wzruszająca jest psia solidarność: mam na myśli czworonożnego kolegę, który pilnował studni. My ludzie moglibyśmy się wiele od zwierząt nauczyć. Widziałam w telewizji nagrany komórką film, jak pies ściąga z ruchliwej autostrady rannego przyjaciela. Rzuca się pomiędzy pędzące samochody i znosi go w bezpieczne miejsce. Chciało się płakać. A kim jesteśmy my, zdolni wsadzić nóż w plecy drugiemu człowiekowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kundelki i kundelki. Ale jak trzeba dzieci ratować, to jedyne o czym się mówi w telewizji to: służba zdrowia nie ma pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
kundelki i kundelki. Ale jak trzeba dzieci ratować, to jedyne o czym się mówi w telewizji to: służba zdrowia nie ma pieniędzy.
Słyszałałe(a)ś może o przypadku, by jakieś dziecko przez tydzień siedziało w jamce i czekało na ratunek? Wyciagnięcie pieska nie kosztowało wiele. Zupełnie Cię nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
kundelki i kundelki. Ale jak trzeba dzieci ratować, to jedyne o czym się mówi w telewizji to: służba zdrowia nie ma pieniędzy.
Słyszałałe(a)ś może o przypadku, by jakieś dziecko przez tydzień siedziało w jamce i czekało na ratunek? Wyciagnięcie pieska nie kosztowało wiele. Zupełnie Cię nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwis lockerz.com zaprasza do wspolpracy...za 3-5 minut dziennie oferuje atrakcyjne nagrody m.in.PSP PS3 ipody iphone...to nie jets zadne oszustwo serwis jest wlasnoscia znanej strony amazon.com nagrody wysylaja co potrwierdzaja filmy na youtube...mam kilka zaproszen do klubu ...pisac na gg 13665021
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładny piesek ale ta blondyna jest niesamowita,jak to oglądałem to pewien organ zaczął mnie uwierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisal pies o psie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pusia napisał:
Bogu dzięki, że stworzonko przeżyło, tylko czemu tak długo musiało czekać na ratunek?
Bogu dziękujesz ? Aleś ty pusta... Przypomniał mi się film o Korei Północnej, gdzie ludzie którym wyleczono jaskre dziękowali za wszystko Kim Song Li czy jak mu tam, zamiast lekarzowi... Pusia lecz się na głowę i podziękuj swojemu "panu" za to że żyjesz na tym świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiocha to wiocha ,dobrze ze chodzacy do koscioła wieśniacy nie rzucali cegłą z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Bogu dziękujesz ? Aleś ty pusta... Przypomniał mi się film o Korei Północnej, gdzie ludzie którym wyleczono jaskre dziękowali za wszystko Kim Song Li czy jak mu tam, zamiast lekarzowi... Pusia lecz się na głowę i podziękuj swojemu "panu" za to że żyjesz na tym świecie
Faktycznie - zero w głowie (zresztą sam się do tego przyznajesz) A tak na marginesie - na wsi zawsze była znieczulica, jeśli chodzi o zwierzęta. Szkoda, że zwierzak musiał czekać na ratunek aż tydzień :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Czy może ktoś podać personalia pseudo lek.wet który odmówił pomocy? Na nich tez jest bat. Przecież on doskonale był i jest poinformowany że zgłosić to powinien przynajmniej do Powiatowego Lekarza Weterynarii. Najzwyklej tylko kasę za wizyty potrafi liczyć. Wie ktoś czy to "stara" czy "młoda" "gwardia"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hol napisał:
wiocha to wiocha ,dobrze ze chodzacy do koscioła wieśniacy nie rzucali cegłą z góry
Wiocha sam jesteś wiocha, ciekawe kto przygarnia i karmi te wyrzucone przez mieszczuchów pieski, kotki. Najpierw się kupuje niuniowi zwierzątko w prezencie ale jak nie ma się kto prezentem opiekować to chajda go na wieś a ci wieśniacy litują się nad nimi i mają niekiedy po 5 takich prezentów na podwórku. Zastanów się kretynie zanim coś napiszesz. A kto go dokarmiał jak nie ci wieśniacy a bali się służby wezwać bo za wszystko trzeba płacić a ty co myślisz że na wsi to kokosy są i ludzie nie wiedzą co z pieniędzmi zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielna psina... Musiał się nieźle zestresować przez ten tydzień. Myślę, że nie będzie miał problemu ze znalezieniem nowego domu. W końcu to gwiazda medialna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i znowu SERCE ROSNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Bogu dziękujesz ? Aleś ty pusta... Przypomniał mi się film o Korei Północnej, gdzie ludzie którym wyleczono jaskre dziękowali za wszystko Kim Song Li czy jak mu tam, zamiast lekarzowi... Pusia lecz się na głowę i podziękuj swojemu "panu" za to że żyjesz na tym świecie
Nie przejmuj się chamskimi wpisami.Stosunek do zwierząt jest miernikiem człowieczeństwa.Cham to wziąłby na drut i powiesił.A ty o Korei jak nie masz pojęcia to pleć głupot ,bo nawet nie wiesz o kogo ci chodzi to ci napiszę KIM DŻONG IL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...