Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Bełżycach powstaje sortownia śmieci. Będzie taniej?

Utworzony przez polSKa, 25 czerwca 2013 r. o 21:17 Powrót do artykułu
Brawo!! Mało dziur w Bełżyckich drogach? Panie Burmistrzu wyobraża pan sobie ile to dziennie ciężarówek z 15 gmin będzie rozjeżdzać i tak kiepskie drogi? No ale co pana to.. Grunt że trzeba coś robić żeby można było z czego za je bać! Dzien konia, festowal wołowiny a teraz Bełżyce będą słynne z sortowni śmieci! Wstyd będzie sie przyznać komś w świecie gdzie się żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty kolego piszesz? Że niby sortownia śmieci jest powodem do wstydu? Tak lepiej żeby śmieci zalegały na wysypiskach, które notabene stale się powiększają. Sortownia będzie przynosić również zyski (np sprzedaż plastiku, metali, szkła). To duża notyfikacja dla naszej gminy. Powstanie kilkanaście nowych miejsc pracy co na warunki bełżyckie całkiem dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ,dlaczego nie ,najpierw sie rozwala ,demoluje,sprzedaje na zlom,ludzi sie zwalnia itp. a tera wielkie huuura bedzie nowe I jakie piekne! A co przeszkadzalo aby taka sortownia powstala juz na baize istniejacej infrastruktury??? przyklad ;CUKROWNIA LUBELSKA,                ZAKLADY METALURGICZNE ,tam pokrycie dachowe tej hali wynosilo 14hektarow powierzchni                                                                  napewno cala ta sortownia by sie zmiescila I zostalo by na inne                                                                  rzeczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Chodel płaci za śmieci 4zł/os. a w Bełżycach w których jest wysypisko i będzie sortownia jest to 7zł ?? Czy nie powinno być taniej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty kolego piszesz? Że niby sortownia śmieci jest powodem do wstydu? Tak lepiej żeby śmieci zalegały na wysypiskach, które notabene stale się powiększają. Sortownia będzie przynosić również zyski (np sprzedaż plastiku, metali, szkła). To duża notyfikacja dla naszej gminy. Powstanie kilkanaście nowych miejsc pracy co na warunki bełżyckie całkiem dużo.
Tylko pewnie już miejsca pracy zarezerwowane, jak zwykle to u nas bywa dopiero zaczęta budowa a miejsc pracy już brak,a to ciekawe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację. Moje CV już 2 lata leży w związku Proekob... :/ I jak tu żyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Chodel płaci za śmieci 4zł/os. a w Bełżycach w których jest wysypisko i będzie sortownia jest to 7zł ?? Czy nie powinno być taniej ?
  Przeczytaj sobie ze zrozumieniem ustawę śmieciową a potem wejdź na ten link http://umbelzyce.bip.lubelskie.pl/index.php?id=86&p1=szczegoly&p2=26351
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację. Moje CV już 2 lata leży w związku Proekob... :/ I jak tu żyć....
Ważne jest to, że Pan Góra zgarnął kolejny stołek! Tyko za co mu sie to należy? Za moja sytuację, gdzie od razu po studiach byłem zmuszony do wyjazdu na zachód Polski, żeby było z czego żyć? Ciężko było zostawiać rodzinę ale grunt, że burmistrz będzie miał na nowe auto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest to, że Pan Góra zgarnął kolejny stołek! Tyko za co mu sie to należy? Za moja sytuację, gdzie od razu po studiach byłem zmuszony do wyjazdu na zachód Polski, żeby było z czego żyć? Ciężko było zostawiać rodzinę ale grunt, że burmistrz będzie miał na nowe auto...
  Tam gdzie było wysypisko RYSIO zbuduje śmietnisko, a za kasę za to wszystko kupi nowy dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest to, że Pan Góra zgarnął kolejny stołek! Tyko za co mu sie to należy? Za moja sytuację, gdzie od razu po studiach byłem zmuszony do wyjazdu na zachód Polski, żeby było z czego żyć? Ciężko było zostawiać rodzinę ale grunt, że burmistrz będzie miał na nowe auto...
zapomniałeś dodać że przedstawiciele gmin pracują w związku prekob społecznie, daruj sobie te populistyczne wycieczki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest to, że Pan Góra zgarnął kolejny stołek! Tyko za co mu sie to należy? Za moja sytuację, gdzie od razu po studiach byłem zmuszony do wyjazdu na zachód Polski, żeby było z czego żyć? Ciężko było zostawiać rodzinę ale grunt, że burmistrz będzie miał na nowe auto...
zdaje mi się, że pan Góra też był zmuszony wyjechać za pracą na zachód i za to kupił sobie nowe auto i dom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
forumowicz "Mirek" niestety tego nie zrozumie bo sam woli grzać d....ę przed kompem niż wziąć sie za porządną robote i coś osiągnąć , a za przysrywanie póki co wiele nie płacą    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne jest to, że Pan Góra zgarnął kolejny stołek! Tyko za co mu sie to należy? Za moja sytuację, gdzie od razu po studiach byłem zmuszony do wyjazdu na zachód Polski, żeby było z czego żyć? Ciężko było zostawiać rodzinę ale grunt, że burmistrz będzie miał na nowe auto...
  On tylko tam się nadaje, może na śmietnisku nie zrobi gminie szkody i długu- tam jest twoje miejsce władco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto poniesie koszt budowy drogi dojazdowej do budowanego zakładu,czyżby znowu gmina Bełżyce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką wartość miały grunty przekazane przez gminę Bełżyce pod budowę tego zakładu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką wartość miały grunty przekazane przez gminę Bełżyce pod budowę tego zakładu?
to była watość Alaski w czasach eldorado
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdaje mi się, że pan Góra też był zmuszony wyjechać za pracą na zachód i za to kupił sobie nowe auto i dom
Po powrocie z zagranicy kupił starego volkswagena, a nowe za dorobek w gminie ,więc nie kłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto poniesie koszt budowy drogi dojazdowej do budowanego zakładu,czyżby znowu gmina Bełżyce?
Kiedy rozpocznie się budowa drogi dojazdowej do sortowni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W momencie zawiązywania Proekobu należało do niego 16 gmin, ile gmin należy teraz? Podobno tylko 9 ,a to oznacza ,że udział naszej gminy w kosztach budowy znacząco wzrośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Góra odpowiedz ,co kolejny przekręt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...