Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Czerniejowie pozorna klęska, jednak wierni się nie poddają

Utworzony przez twoja stara, 16 września 2009 r. o 12:25 Powrót do artykułu
JankaD. napisał:
Jo wom powim tyla, w du***śta byli, gównośta widzieli! Ło! Robita z psiego gówna sensacyje! Ni mo co sie wścikoć bo przecież i tak wszyscy pójdzieta do Pikła!!! A z tego co jo widza, to wom tok śpiszno że sie niedługo pozażynata wpiździec i taki bedzie finał z tego wszystkiego. O! Pozdrawiam z całego serduszka - Janeczka D. nałożnica Lucyfera.
TACY JAK TY GŁOSU NIE MAJĄ,I SIĘ NIE POPISUJ SWOJĄ GŁUPOTĄ BO TEGO SIĘ NIE CHCE NAWET CZYTAĆ,BAW SWOJEGO LUCYFERA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylam w niedziele na mszy porannej ktora odprawial ks.podstawka.liczylam ile osob wyszlo... bylo dokladnie 30 osob a gdzie te 20 co ludzie sobie dokladaja.wyparowali??? byla piekna msza ladne kazanie i caly kosciol ludzi.cieszymy sie z nowego ksiedza a wy osmieszyliscie sie juz ktorys raz z kolei... nie dosc ze bezwstydni to jeszcze wiekszosc sobie dodajecie klamcy!!!! jesli jestescie wiernymi wierzacymi to nie wazne jaki ksiadz odprawia bo idzie sie modlic do Boga... nie pasuje wam to siedzcie w domu i sie wogole nie pokazujcie bo wszyscy maja was dosc,zmiencie sobie parafie,a my bedziemy i tak na tace dawac wiecej. bo tylko bezwstydni rzucaja po 1 gr.my akceptujemy ks.podstawke i chcemy zeby zostal lecz niechcemy tu was protestujacych.idzcie jak najdalej stad swinie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podsrawka napisał:
w niedzielę wyszło około 50 osób z mszy o godz 8.30 proponuję nauczyć się liczyć osobom co posiadają umiejętność liczenia tylko do dwudziestu kur w swoim kurniku, było sporo osób którzy zostali sciągnięci przez podsrawkę dla robienia sztucznego tłoku wybitnością w negatywnym słowa tego znaczeniu jest tu kilka osób tj. syn piekarza, kilku starych leśnych dziatków którzy już liżą swoimi językami paciory nowego proboszcza
DLACZEGO NIE STAĆ CIĘ NA ODROBINĘ SZACUNKU I KULTURY,TWOJA WYPOWIEDŻ ŚWIADCZY TYLKO O TOBIE,KŚ.PODSTAWKA NIE JEST TWOIM KOLEGĄ,I PROSZĘ CIĘ NIE PRZEKRĘCAJ JEGO NAZWISKA POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka czerniejowa napisał:
bylam w niedziele na mszy porannej ktora odprawial ks.podstawka.liczylam ile osob wyszlo... bylo dokladnie 30 osob a gdzie te 20 co ludzie sobie dokladaja.wyparowali??? byla piekna msza ladne kazanie i caly kosciol ludzi.cieszymy sie z nowego ksiedza a wy osmieszyliscie sie juz ktorys raz z kolei... nie dosc ze bezwstydni to jeszcze wiekszosc sobie dodajecie klamcy!!!! jesli jestescie wiernymi wierzacymi to nie wazne jaki ksiadz odprawia bo idzie sie modlic do Boga... nie pasuje wam to siedzcie w domu i sie wogole nie pokazujcie bo wszyscy maja was dosc,zmiencie sobie parafie,a my bedziemy i tak na tace dawac wiecej. bo tylko bezwstydni rzucaja po 1 gr.my akceptujemy ks.podstawke i chcemy zeby zostal lecz niechcemy tu was protestujacych.idzcie jak najdalej stad swinie!!!!!
JESTEŚ WSPANIALA,PRZYNAJMNIEJ KTOŚ RATUJE HONOR PARAFII JASNE ŻE KŚ.KRZYSZTOF TO WSPANIAŁY CZLOWIEK I JESTEM PEWNA ŻE SZYBKO ZDOBĘDZIE ZAUFANIE U LUDZI,A CI CO PROTESTOWALI TO MASZ RACJĘ MOGĄ PRZECIEŻ PRZENIEŚĆ SIE DO PARAFII KS. MARKA POZDRAWIAM CIĘ DOBRY DUSZKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zal mi Was.Obrona Księdza Marka przerodziła się w wojnę pomiędzy parafianami...........myślę, że główną przyczyną była postawa protestujących przeciw nowemu proboszczowi......(pomijam konflikt z Bp.) Pozwólcie pracować spokojnie nowemu Ks. On niczemu nie jest winien........jest Mu na pewno bardzo ciężko, szczególnie po Waszym pierwszym przyjęciu a teraz wyjściu. A poprzednika zapamiętajcie jak najlepiej i włóżcie całe serce w modlitwę za Niego-On tego potrzebuje teraz bardziej niż Waszych ostentacyjnych zachowań. Czas na uspokojenie i wyciszenie........... A Bóg wie najlepiej co mieszka w sercu każdego człowieka i czym on się kieruje w życiu. Pozdrawiam Wszystkich Parafian , szczególnie tych złamanych na duchu , tych nie zaangażowanych w protest i tych, którym jest wszystko obojętne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile osób wyszlo z kościola nie wiem, fakt że zostało dużo wolnych miejc po tym demonstracyjnym gescie. widzialam też bardzo dużo ciekawskich osób z sąsiednich parafii i samego lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafianka czerniejowa napisał:
bylam w niedziele na mszy porannej ktora odprawial ks.podstawka.liczylam ile osob wyszlo... bylo dokladnie 30 osob a gdzie te 20 co ludzie sobie dokladaja.wyparowali??? byla piekna msza ladne kazanie i caly kosciol ludzi.cieszymy sie z nowego ksiedza a wy osmieszyliscie sie juz ktorys raz z kolei... nie dosc ze bezwstydni to jeszcze wiekszosc sobie dodajecie klamcy!!!! jesli jestescie wiernymi wierzacymi to nie wazne jaki ksiadz odprawia bo idzie sie modlic do Boga... nie pasuje wam to siedzcie w domu i sie wogole nie pokazujcie bo wszyscy maja was dosc,zmiencie sobie parafie,a my bedziemy i tak na tace dawac wiecej. bo tylko bezwstydni rzucaja po 1 gr.my akceptujemy ks.podstawke i chcemy zeby zostal lecz niechcemy tu was protestujacych.idzcie jak najdalej stad swinie!!!!!
Też byłem w kościele i wszystko co powyżej to 100% prawdy, ale ja naliczyłem 17 osób wychodzących, i byli to głównie organizatorzy pikniku, np słynne siostry z Głuszczyzny, a na tacy to chyba jeszcze tak dużo to w histori tej parafi nie było jak na tej mszy:) a organista jak by miał honor to by się do dymisji podał, bo przeciez on i jego rodzina to główni organizatorzy buntu, ale kasa rządzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaga to jest gupia pi*** co chodzi i gwizda! Ło! Ja żem je parafianka i mnie tyż to dotyczy winc wyproszom sobie takije insynuacje!! Czy tego chceta czy ni i tak pójdzieta do PIKŁA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT Też byłem w kościele i wszystko co powyżej to 100% prawdy, ale ja naliczyłem 17 osób wychodzących, i byli to głównie organizatorzy pikniku, np słynne siostry z Głuszczyzny, a na tacy to chyba jeszcze tak dużo to w histori tej parafi nie było jak na tej mszy:) a organista jak by miał honor to by się do dymisji podał, bo przeciez on i jego rodzina to główni organizatorzy buntu, ale kasa rządzi Jestem za tym ze organista powinien sie jak najszybciej podac do dymisji,jak mu nie wstyd patrzec w oczy ks.krzysztofowi za to jak go przyjal razem z rodzina do parafi.tak sie zachowuje tylko swinia !!!! taki byl przeciwny nowemu ksiedzu to po co zostal dalej organista,niechcemy go by dalej sprawowal ta funkcje w naszej parafii. a co do słynnych siostr z głuszczyzny Pań MŁYNARSKICH mamy wyrobione zdanie po tym co zaszlo pod naszym kosciolem,wykazaly sie jak dobrze sa wychowane ... wstyd przed nowym proboszczem za nie.kompletnie nie wychowane zarozumiale i nie rozumne baby.szczegolnie pani ANNA pokazujaca swoim wychowankom w szkole jak wielka jest msciwosc,zlosliwosc i brak wyrozumialosci,powinna zrezygnowac z bycia nauczyciela bo tak sie nie zachowuje osoba wyksztalcona.patrzac na jej zachowanie mozna stwierdzic jak bezczelna jest taka kobieta bez serca. wszyscy protestujacy powinni publicznie przeprosic ks.krzysztofa i zycinskiego za to oszczerstwo za te wyzwiska i wywieszanie kartek z napisami o zycinskim.a sprawcami tego byl pan JUSZKA I KUCA.kolejni glupcy bezwstydni. ale kara dosiegnie kazdego,co niektorzy sie juz o tym przekonali ze zle robili.pozdrawiam wszystkich tych ktorzy juz zostali pokarani za protest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JankaD. napisał:
Jaga to jest gupia pi*** co chodzi i gwizda! Ło! Ja żem je parafianka i mnie tyż to dotyczy winc wyproszom sobie takije insynuacje!! Czy tego chceta czy ni i tak pójdzieta do PIKŁA!!!!
Wogole kobieto to ty się nie przyznawaj że jesteś parafianką,bo to wstyd że jeszcze jeden glupek w tej parafii mieszka,a tak na marginesie to czy ty wogóle wiesz co znaczy slowo parafia skoro podpisujesz sie jako nałożnica lucyfera to raczej dla ciebie w kościele miejsca nie ma a do piekła to idz sobie sama,chociaż nie wiem czy i tam cię przyjmą masz za mały iloraz inteligencji ha,ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszę na samym początku że bacznie obserwowałam protest w Czerniejowie ponieważ ta miejscowość jest mi bardzo bliska bo wychowałam się w niej i często przyjeżdżam do Waszego kościoła. Czytając Wasze dalsze wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu że właśnie Ci protestujący zachowali się z klasą i ogromną kulturą, ponieważ nikt z protestujący nie napisał złego słowa na "opozycję" a z tego co mi wiadomo wszyscy protestujący znają nazwiska osób które je oczerniały. Żal mi osób które znowu oczerniają protestujących pisząc wprost cytując ich nazwiska i do tego w wulgarny sposób, to tylko świadczy o tym że stanowicie tę gorszą częścią parafian. Pragnę dodać jeszcze że Ci którzy tak bardzo "serdecznie " i z taką wielką radością witali księdza Krzysztofa najszybciej go zawiodą. Bo Ci parafianie którzy witali księdza Krzysztofa już zapomnieli że 14 lat temu w taki sam sposób witali księdza Marka, 9-lat temu również i oni strajkowali blokując plebanię kiedy to ksiądz Marek pozostał w parafii i Ci sami parafianie w szyderski i perfidny sposób pozbyli się księdza Marka. Boli ta prawda ale jest szczera i ukazuję obłudę wśród pewnej części parafii Czerniejowa. Bo Ci protestujący w pełnej kulturze zademonstrowali swój sprzeciw przeciwko niesprawiedliwości jaką szerzy najwyższa władza lubelskiego kościoła i za to zostali okrzyknięci chamami, ciemnotą, głupkami. Znam osobiście wiele osób które protestowały i z całym szacunkiem uważam że są to porządni ludzie, jak mawia stare przysłowie prawda i dobro są ciche, zło i kłamstwo krzyczą bo wiedzą że i tak za chwilę zginą więc robią jak najwięcej hałasu. Przyjdzie moi drodzy czas w którym ksiądz Krzysztof będzie wiedział że Ci protestujący to ludzie prawi na których nie da się zawieść i tak naprawdę tylko na nich będzie mógł liczyć a Ci którzy udają przyjaciół księdza Krzysztofa pierwsi się od niego odwrócą bo nieraz udowodnili swoją obłudę. Nie minie pół roku kiedy Ci jego "przyjaciele" będą na niego pisać donosy do biskupa. Chciałabym jeszcze zauważyć że protestujący nie strajkowali przeciwko księdzu Krzysztofowi o czym sami mówili i pisali oświadczenia. Protest był i jest wytoczony w osobę arb. Życińskiego to w jakich okolicznościach i w jaki sposób ks. Marek został przeniesiony. Oczywiście rzeczą naturalną jest że księża zmieniają parafię, przychodzą i odchodzę ale najwyraźniej nasz arcypasterz traktuje swoich podopiecznych jak rzeczy a nie jak istoty ludzkie. Jak napisałam na początku jestem osobą zupełnie postronną ponieważ nie jestem już parafianką z Czerniejowa ale obserwacja tej całej sytuacji jednoznacznie wskazują na wyższość i kulturę osób protestujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~nati~ napisał:
Napiszę na samym początku że bacznie obserwowałam protest w Czerniejowie ponieważ ta miejscowość jest mi bardzo bliska bo wychowałam się w niej i często przyjeżdżam do Waszego kościoła. Czytając Wasze dalsze wypowiedzi utwierdzam się w przekonaniu że właśnie Ci protestujący zachowali się z klasą i ogromną kulturą, ponieważ nikt z protestujący nie napisał złego słowa na "opozycję" a z tego co mi wiadomo wszyscy protestujący znają nazwiska osób które je oczerniały. Żal mi osób które znowu oczerniają protestujących pisząc wprost cytując ich nazwiska i do tego w wulgarny sposób, to tylko świadczy o tym że stanowicie tę gorszą częścią parafian. Pragnę dodać jeszcze że Ci którzy tak bardzo "serdecznie " i z taką wielką radością witali księdza Krzysztofa najszybciej go zawiodą. Bo Ci parafianie którzy witali księdza Krzysztofa już zapomnieli że 14 lat temu w taki sam sposób witali księdza Marka, 9-lat temu również i oni strajkowali blokując plebanię kiedy to ksiądz Marek pozostał w parafii i Ci sami parafianie w szyderski i perfidny sposób pozbyli się księdza Marka. Boli ta prawda ale jest szczera i ukazuję obłudę wśród pewnej części parafii Czerniejowa. Bo Ci protestujący w pełnej kulturze zademonstrowali swój sprzeciw przeciwko niesprawiedliwości jaką szerzy najwyższa władza lubelskiego kościoła i za to zostali okrzyknięci chamami, ciemnotą, głupkami. Znam osobiście wiele osób które protestowały i z całym szacunkiem uważam że są to porządni ludzie, jak mawia stare przysłowie prawda i dobro są ciche, zło i kłamstwo krzyczą bo wiedzą że i tak za chwilę zginą więc robią jak najwięcej hałasu. Przyjdzie moi drodzy czas w którym ksiądz Krzysztof będzie wiedział że Ci protestujący to ludzie prawi na których nie da się zawieść i tak naprawdę tylko na nich będzie mógł liczyć a Ci którzy udają przyjaciół księdza Krzysztofa pierwsi się od niego odwrócą bo nieraz udowodnili swoją obłudę. Nie minie pół roku kiedy Ci jego "przyjaciele" będą na niego pisać donosy do biskupa. Chciałabym jeszcze zauważyć że protestujący nie strajkowali przeciwko księdzu Krzysztofowi o czym sami mówili i pisali oświadczenia. Protest był i jest wytoczony w osobę arb. Życińskiego to w jakich okolicznościach i w jaki sposób ks. Marek został przeniesiony. Oczywiście rzeczą naturalną jest że księża zmieniają parafię, przychodzą i odchodzę ale najwyraźniej nasz arcypasterz traktuje swoich podopiecznych jak rzeczy a nie jak istoty ludzkie. Jak napisałam na początku jestem osobą zupełnie postronną ponieważ nie jestem już parafianką z Czerniejowa ale obserwacja tej całej sytuacji jednoznacznie wskazują na wyższość i kulturę osób protestujących.
POPIERAM !!!!! JEDYNY MĄDRY KOMENTARZ na tym forum . Istnieje mądre przysłowie,, Pokorne cielę dwie matki ssie" Prawda parafianie ???? Nie jesteście godni stać przy protestujących parafianach. Na nich można polegać , a na was co? Jedynie się zawieść. Szkoda ks. Krzysztofa, bo za błędy swojego zwierzchnika , on płaci wysoką cenę.... Protestujący parafianie zapewne modlą się w intencji ks Krzysztofa i ks. Marka. Ciekawe w jakiej intencji wy się modlicie ? Piszę ,,wy" z małej litery , bo na więcej nie zasługujecie, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy pójdzieta do pikła!!!! Bedzieta się smażyć w smoleeee!!!! I siarce!!!!!! I w zjełczałym maśle!!!!!!! A JAGA to je pajac. I kunic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Sylwia~ napisał:
Czyli protest trwa. Skoro ludzie są zjednoczeni i wiedzą, czego chcą, to, po co pojawiały się ogłupiające komentarze, że to ci, co nie chodzą do kościoła? Takie to są techniki manipulacyjne stosowane w KK? Może czasem warto słuchać tego, co mają do powiedzenia prości ludzie. Arcybiskup J. Życiński otoczył się wąską grupką karierowiczów i (w mojej prywatnej ocenie) zupełnie nieświadomie, dużo zła wyrządza całej diecezji. Sądzę, że modlitwa jest teraz bardzo potrzebna Lubelszczyźnie. Wielu wspaniałych kapłanów ma związane ręce w obawie przed tymi, którzy trzymają władzę. Doszło już i ciągle dochodzi do wielu niepotrzebnych cierpień. Wrogowie kościoła istnieją, ale nie tam gdzie się ich wskazuje. Trzeba ogromnej mądrości i pokory do rozstrzygania sporów i konfliktów, a zło dobrem się zwycięża. Pamiętając o tych zasadach wszystko da się osiągnąć.
Bardzo mądry komentarz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt:,,Wcale nie jest prawdą, że większość parafian wyszła z Kościoła w niedzielę. Byłam na tej mszy o godz.8.30. Wyszło kilkanaście może dwadzieścia osób, a na tacę wierni dali więcej niż wcześniej, łącznie z papierkowymi pieniędzmi. Nie wiem kto na siłę wprowadza wszystkich w błąd. Na początku popierałam strajk, ale w momencie kiedy zaczęli dorabiać jakieś dziwne ideologie to po prostu ręce opadły mi do ziemi. Tu w większości chodzi o własne utracone przywileje. A szczyt chamstwa dali niektórzy "wierni". Ksiądz Dziekan przedstawił oficjalnie nowego proboszcza z imienia i nazwiska a oni wstali z ławek i ostentacyjnie wyszli. W takim razie po co w ogóle wchodzili do Kościoła? To było płaskie i niskie. do Kościoła chodzi się dla Boga i modlitwy a nie dla księdza. Byłam w niedzielę na Mszy 8.30 podczas przedstawienia przez księdza dziekana nowego proboszcza parafii wyszło max 20 osób . Ta forma protestu była już znana osobom nie biorącym udziału w proteście przed rozpoczęciem Mszy św.Zakończcie to już, jeśli wam nie odpowiada nowy kapłan to jest wiele innych kościołów. A ten grosz na tacę może pozbawić pracy pana organisty a to wasz człowiek. Pragniemy spokoju w parafii zgody w rodzinach i w sąsiedztwie -a to uczynił protest. bylam w niedziele na mszy porannej ktora odprawial ks.podstawka.liczylam ile osob wyszlo... bylo dokladnie 30 osob a gdzie te 20 co ludzie sobie dokladaja.wyparowali??? byla piekna msza ladne kazanie i caly kosciol ludzi.cieszymy sie z nowego ksiedza a wy osmieszyliscie sie juz ktorys raz z kolei... nie dosc ze bezwstydni to jeszcze wiekszosc sobie dodajecie klamcy!!!! jesli jestescie wiernymi wierzacymi to nie wazne jaki ksiadz odprawia bo idzie sie modlic do Boga... nie pasuje wam to siedzcie w domu i sie wogole nie pokazujcie bo wszyscy maja was dosc,zmiencie sobie parafie,a my bedziemy i tak na tace dawac wiecej. bo tylko bezwstydni rzucaja po 1 gr.my akceptujemy ks.podstawke i chcemy zeby zostal lecz niechcemy tu was protestujacych.idzcie jak najdalej stad swinie!!!!! w niedzielę wyszło około 50 osób z mszy o godz 8.30 proponuję nauczyć się liczyć osobom co posiadają umiejętność liczenia tylko do dwudziestu kur w swoim kurniku, było sporo osób którzy zostali sciągnięci przez podsrawkę dla robienia sztucznego tłoku wybitnością w negatywnym słowa tego znaczeniu jest tu kilka osób tj. syn piekarza, kilku starych leśnych dziatków którzy już liżą swoimi językami paciory nowego proboszcza''....... Zadam proste pytanie--LUDZIE, PO CO WY CHODZICIE DO KOŚCIOŁA ????? Zamiast ( jak twierdzicie), cieszyć się z mszy odprawianej przez NOWEGO proboszcza i w niej wiernie uczestniczyć , dla was najważniejsze było liczenie wiernych wychodzących podczas mszy z kościoła. Protestujący parafianie , wychodząc z kościoła pokazali swój dalszy protest, a wy pokazaliście ,że tacy z was parafianie, jak z koziej ..... trąba. Skoro jesteście katolikami, to wiecie ,że do kościoła nie chodzi się na pokaz, czy dla sensacji, ale przychodzi się na spotkanie z Bogiem. To wy pokazaliście się z jak najgorszej strony. Osobiście podziwiam protestujących parafian i modlę się za nich, aby wytrwali w tym co robią ,jak najdłużej. Ten protest nie dotyczy bezpośrednio ks. Podstawki, ale jego upartego zwierzchnika, który narobił wiele zła w kościele. Zastanówcie się parafianie nad swoim postępowaniem, nad tym , co wypisujecie (komentarze na forum), bo , jak się czyta te głupstwa , jakie wypisujecie , to szczerze żal mi jest was i obecnego proboszcza (pisze was z małej litery, bo na więcej nie zasługujecie-niestety).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmartwiony napisał:
Zal mi Was.Obrona Księdza Marka przerodziła się w wojnę pomiędzy parafianami...........myślę, że główną przyczyną była postawa protestujących przeciw nowemu proboszczowi......(pomijam konflikt z Bp.) Pozwólcie pracować spokojnie nowemu Ks. On niczemu nie jest winien........jest Mu na pewno bardzo ciężko, szczególnie po Waszym pierwszym przyjęciu a teraz wyjściu. A poprzednika zapamiętajcie jak najlepiej i włóżcie całe serce w modlitwę za Niego-On tego potrzebuje teraz bardziej niż Waszych ostentacyjnych zachowań. Czas na uspokojenie i wyciszenie........... A Bóg wie najlepiej co mieszka w sercu każdego człowieka i czym on się kieruje w życiu. Pozdrawiam Wszystkich Parafian , szczególnie tych złamanych na duchu , tych nie zaangażowanych w protest i tych, którym jest wszystko obojętne.
WOJNA POMIĘDZY PARAFIANAMI TO ZAMIERZONY EFEKT POSTĘPOWANIA BISKUPA . NIE SĄ WINNI PARAFANIE ANI OBAJ KSIĘŻA. I TO ONI ZOSTALI BARDZO SKRZYWDZENI PRZEZ BISKUPA. BISKUP POKAZAŁ KTO TU RZĄDZI I CZYJE DOBRO MA W SERCU. NAPEWNO NIE POLSKIEGO KOŚCIOŁA - PARAFIAN I KSIĘŻY. ODNOŚNIE POWYŻSZEGO ZDANIA ; CYT. " A BÓG WIE ..... " . ALE DLACZEGO NIEKTÓRZY KSIĘŻA I NIE TYLKO KSIĘZA POZOSTAWIAJĄ WSZYSTKO DO ROZSĄDZENIA BOGU. ZAPOMNIELI PO CI ICH WYBRAŁ. DLACZEGO DOBRA NIE NAZYWAJĄ DOBREM A ZŁA ZŁEM. CZYM JEST POSTAWA ZACHOWAWCZA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden BUFON narozrabiał , reszta ponosi konsekwencje. Gdyby miał troszkę honoru i ambicji, zrezygnowałby z bycia abp Lubelszczyzny. Trafił nam się biskup-nie do pozazdroszczenia......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
WOJNA POMIĘDZY PARAFIANAMI TO ZAMIERZONY EFEKT POSTĘPOWANIA BISKUPA . NIE SĄ WINNI PARAFANIE ANI OBAJ KSIĘŻA. I TO ONI ZOSTALI BARDZO SKRZYWDZENI PRZEZ BISKUPA. BISKUP POKAZAŁ KTO TU RZĄDZI I CZYJE DOBRO MA W SERCU. NAPEWNO NIE POLSKIEGO KOŚCIOŁA - PARAFIAN I KSIĘŻY. ODNOŚNIE POWYŻSZEGO ZDANIA ; CYT. " A BÓG WIE ..... " . ALE DLACZEGO NIEKTÓRZY KSIĘŻA I NIE TYLKO KSIĘZA POZOSTAWIAJĄ WSZYSTKO DO ROZSĄDZENIA BOGU. ZAPOMNIELI PO CI ICH WYBRAŁ. DLACZEGO DOBRA NIE NAZYWAJĄ DOBREM A ZŁA ZŁEM. CZYM JEST POSTAWA ZACHOWAWCZA?
za wszystko co się dzieje w parafi odpowiedzialny jest ks Marek to on zostawił po sobie to całe zło, mógł przygotować ludzi do swojego odejściaa nie jeszcze podpuszczać, dobrze wiedział o swoim odejściu już pare tygodni wszcześniej, taki to jest właśnie kapłan szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno prowda! To syćko wina SZATANA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow napisał:
za wszystko co się dzieje w parafi odpowiedzialny jest ks Marek to on zostawił po sobie to całe zło, mógł przygotować ludzi do swojego odejściaa nie jeszcze podpuszczać, dobrze wiedział o swoim odejściu już pare tygodni wszcześniej, taki to jest właśnie kapłan szkoda gadać
Cyt:,, Niewidomi śnią , niemi myślą , głusi, czują , a Ty???? Czy patrząc widzisz????? Obawiam się , że nie !!!!. W czym zawinił ks Marek ? W tym ,że nie pozwolono mu odprawić pożegnalnej mszy, bo nocą został wywieziony do nowej parafii ? Czy może w tym , że to przeniesienie zapłacił zdrowiem ? ( zresztą obawiam się ,że nie tylko on). Jak można oczerniać DOBREGO KAPŁANA ? Gdyby był taki , jak piszesz, ludzie nie ujęliby się za nim. Zwróć uwagę ,że to nie kilka osób się ujęło , ale kilkaset, więc coś w tym musi być. Nie broń tego , który najbardziej zawinił, bo to jest po prostu obrzydliwe. Abp nie stać nawet na to , aby przeprosić ludzi za to , co się stało z jego i TYLKO jego winy. Wysoką cenę zapłacili za decyzję biskupa, nie tylko księża ,ale również parafianie ( i to nie tylko Ci z Czerniejowa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...