Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W gminie Jastków pojawiły się paszkwile o kandydatach

Utworzony przez Gość, 11 listopada 2014 r. o 12:12 Powrót do artykułu
  Ziółkowski to niech wraca skąd przyjechał i gdzie mieszka czyli do Lublina. Spadochroniarzom wspieranym przez PSL mowimy NIE !!!!!  
nie zauwazyłem wsparcia PSL, za to zauważyłem wsparcie Powiatu i Hetmana - to raczej dobrze, bo bez tego trudno bedzie o wspólpracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zastanów się  i zapoznaj sie z programami innych kandydatów.
Otóż własnie się zapoznałem i decyduję. Głosuję na Ziółkowskiego. Znam człowieka i jego pracę w Gminie, więc podejmuję świadomą decyzję. Mam dosyc starych układów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tam nie interesują KUNY czy jakieś inne zwierzaki np. KOTY. Ważne jest aby wójtem został ktoś kto będzie dbał o ludzi i ich potrzeby. Bo pan SAMOŃ to dba tylko o własne interesy i nielicznej grupy wybrańców. Jak nie wstydzi się kandydować na wójta ktoś kto ma w toku postępowanie karne? Ktoś kto pomimo zebrania 300 podpisów za przywróceniem komunikacji miejskiej do Tomaszowic nic z tym nie zrobił? Ktoś kto wymyśla dziwne inwestycje drogowe czy oświetlenie w szczerym polu, a pozostawia najbardziej niebezpieczne drogi bez komunikacji, oświetlenia czy chodników / co prawda 2 tyg. temu ruszyły intensywne roboty przy budowie chodnika w tomaszowickich lipkach czyli w miejscu gdzie praktycznie nie chodzi wiele osób/. Czy chcecie takiego wójta? Bo ja chciałbym wójta który zadba o moją i moich dzieci bezpieczną podróż do pracy i szkół, o łatwy dojazd MPK do lekarza, do Kościola, na cmentarz, który zadba o chodnik którym pojdę bezpiecznie do sklepu czy o oświetloną ulicę. Samoń miał 2 kadencje , niestety nie sprawdził się - pomyśl o tym WYBORCO - od CIEBIE zależy jak będzie się żyło w naszej gminie.
Samoń dwie i wystarczy, Kot tez już była, jako zastepca - dwie lub trzy kadencje z Gorczycą. Czas na nowych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina JASTKÓW mówi NIE dotychczasowemu wójtowi SAMONIOWI za żadną politykę inwestycyjną i degradację gminy, za brak komunikacji miejskiej do Lublina, za brak oświetlenia niebezpiecznych dróg, za brak chodników, za brak kanalizacji, za niezasadne wydatkowanie rocznego budżetu tj. ponad 40 mln zł, za doprowadzenie do ruiny budynku urzędu, za wybiórcze rozpatrywanie wniosków o przekształcenia nieruchomości. A za dyrektorkę szkoły w Płouszowicach pewnie będzie wyrok skazujący więc czy może wójt z wyrokiem pełnić urząd? Wyborco masz wybór, idź na wybory i pogoń nieudolnego wójta.                       
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samoń dwie i wystarczy, Kot tez już była, jako zastepca - dwie lub trzy kadencje z Gorczycą. Czas na nowych ludzi
Dlatego ja stawiam na młodego Żyśka bo to najlepszy kandydat i nie uwikłany w układy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ja stawiam na młodego Żyśka bo to najlepszy kandydat i nie uwikłany w układy
No nie koniecznie, to miałem na myśli. Może on i młody, ale nic więcej. ja stawiam na kamila Ziółkowskiego - młody, ale z doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina JASTKÓW mówi NIE dotychczasowemu wójtowi SAMONIOWI za żadną politykę inwestycyjną i degradację gminy, za brak komunikacji miejskiej do Lublina, za brak oświetlenia niebezpiecznych dróg, za brak chodników, za brak kanalizacji, za niezasadne wydatkowanie rocznego budżetu tj. ponad 40 mln zł, za doprowadzenie do ruiny budynku urzędu, za wybiórcze rozpatrywanie wniosków o przekształcenia nieruchomości. A za dyrektorkę szkoły w Płouszowicach pewnie będzie wyrok skazujący więc czy może wójt z wyrokiem pełnić urząd? Wyborco masz wybór, idź na wybory i pogoń nieudolnego wójta.                
Ja głosuję na program a najlepszy ma Żyśk. Poza tym to młody, wykształcony i ambitny facet który chce coś dla tej gminy zrobić pozytywnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując: Smoń, 2 kadencje i oskarżony. Kot - tez parę lat w gminie z Gorczycą i niemłoda. Zyśko - za młody, niech się jeszcze pouczy i pokory nabierze, Ziółkowski - doświadczony, zna gminę i jego ludzie znają, jako zrównowazonego i otwartego człowieka (popieranego przez społeczność - czytam poparcie z listu do mieszkańców). Dla mnie w sam raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat w tych informacjach jest wiele prawdy. Sz.P Kuna faktycznie blokował kanalizację nie pozwalając wejść na swoją działkę. 
Kuna zgodził się na budowę kanalizacji na swojej działce po tym, jak odmówił jego sąsiad za miedzą. Jak wykonawca zaproponował mu rozbiórkę 20 metrów ogrodzenia i zniszczenie ok. 200 nasadzeń poprosił o nie wprowadzanie ciężkiego sprzętu i wykopanie zwykłą koparką lub ręcznie. Rozmawiał z nami - sąsiadami - i przyznaliśmy mu racje. Nikt z nas nie wpuściłby sprzętu na gąsienicach na własne działki. To my namawialiśmy Marka Kunę na kandydowanie. A tak naprawdę to nie 40 tylko 11 budynków z czego 9 mieszkalnych miała obsługiwać ta linia kanalizacji (wliczając starą plebanie). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że się ten artykuł pojawił - bo mogę wreszcie napisać o kampanii pani Kot. Jestem zniesmaczony sposobem organizacji spotkań przez jej komitet - należę do tych "bez zaproszenia". Przykre. Ale przynajmniej wiem, że będę głosować na człowieka, który zaprasza wszystkich i nie boi się pytań - na Kamila Ziółkowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę, że się ten artykuł pojawił - bo mogę wreszcie napisać o kampanii pani Kot. Jestem zniesmaczony sposobem organizacji spotkań przez jej komitet - należę do tych "bez zaproszenia". Przykre. Ale przynajmniej wiem, że będę głosować na człowieka, który zaprasza wszystkich i nie boi się pytań - na Kamila Ziółkowskiego.
Żyśko nie boi się tych pytań od co najmniej 2 lat a nie od 2 tygodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyśko nie boi się tych pytań od co najmniej 2 lat a nie od 2 tygodni.
Nie bać się,a potrafić udzielić na nie odpowiedzi,to dwie różne sprawy. Kończ dyżur i idź spać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko idiota nie zauważyłby, że te "paszkwile" są zasługą aktualnego wójta gminy- Samonia... nie potrafi sie on pogodzić z faktem, że nie zostanie wójtem bo tylko ktoś jego pokroju byłby w stanie oddać na niego głos, dlatego jedyne co pozostaje Samoniowi to rozwieszanie fałszywych informacji na temat innych kandydatów. Do tego komentarze pod tym artykułem- które zapewne sam "były" wójt pisze, oczerniając/ ośmieszając innych kandydatów, bo kto inny by to zrobił? Przyznam się, że sam chodzę i jak widzę plakat Samonia to go zrywam, bo mi się jego fałszywa morda nie podoba... Jak mam ulotkę Samonia w skrzynce to się nią podcieram... (apropo ciekawe kto zadba o to aby z klatek, ulic, czy sklepów pousuwać te wszystkie ulotki? bo może osoba która zostanie wybrana na wójta to pierwsze co zrobi, to będzie chodziła po całej gminie i będzie zbierała te śmieci?) Mieszkańcy gminy pamiętajcie- nieważne na kogo oddacie swój głos, ponieważ w mniejszym lub większym stopniu zostaniecie oszukani, lecz nie oddajcie swojego głosu na samonia! Jeśli zagłosujecie na tego pajaca zmarnujecie swój głos, a także przyszłość naszej gminy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ziółkowski to niech wraca skąd przyjechał i gdzie mieszka czyli do Lublina. Spadochroniarzom wspieranym przez PSL mowimy NIE !!!!!  
jestem za,,,,niech spier,,,tam szukac roboy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsumowując: Smoń, 2 kadencje i oskarżony. Kot - tez parę lat w gminie z Gorczycą i niemłoda. Zyśko - za młody, niech się jeszcze pouczy i pokory nabierze, Ziółkowski - doświadczony, zna gminę i jego ludzie znają, jako zrównowazonego i otwartego człowieka (popieranego przez społeczność - czytam poparcie z listu do mieszkańców). Dla mnie w sam raz.
  Dlaczego Żyśko za młody?   Zdzisław Niedbała miał 27 lat jak w 1990 roku został wójtem Garbowa. Wojciech Olejniczak gdy w 2003 roku został Ministrem Rolnictwa miał 29 lat. takich przykładów znalazłoby się więcej. Nie wiek, a predyspozycje, osobowość, przygotowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak skończyli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za Niedbały gmina Garbów zajmowała 17 miejsce w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś wie jakie wykształcenie ma p. Ziółkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ktoś wie jakie wykształcenie ma p. Ziółkowski
z tego co wiem ukończył ostatnio jakiś kurs na ul. Karłowicza w Lublinie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina JASTKÓW mówi NIE dotychczasowemu wójtowi SAMONIOWI za żadną politykę inwestycyjną i degradację gminy, za brak komunikacji miejskiej do Lublina, za brak oświetlenia niebezpiecznych dróg, za brak chodników, za brak kanalizacji, za niezasadne wydatkowanie rocznego budżetu tj. ponad 40 mln zł, za doprowadzenie do ruiny budynku urzędu, za wybiórcze rozpatrywanie wniosków o przekształcenia nieruchomości. A za dyrektorkę szkoły w Płouszowicach pewnie będzie wyrok skazujący więc czy może wójt z wyrokiem pełnić urząd? Wyborco masz wybór, idź na wybory i pogoń nieudolnego wójta.                       
Mieszkańcy gminy Jastków mówią TAK dotychczasowemu wójtowi Samoniowi, za kanalizację, chodniki, drogi oświetlenie itd. Za sprawę z dyrektorką szkoły będzie wyrok, ale sprawiedliwy - skazujący dla niej. Dość już tej samowolki, robienia co się chce, baletów i nieróbstwa... Ludzie, czy wy nie widzicie co sie dzieje! Przecież każdy widzi jak zmieniła się gmina Jastków, ile jest nowych inwestycji,ile funduszy unijnych jest pozyskiwanych. W tej chwili to chodzi CHudzikowi, Kotowej i innym żeby wejść w rządy i stworzyć nowy układ. Poobiecywaliciepłe posadki i wojna się zaczęła - chcą starego układu z Gorczycą. Podobno Gorczyca ma obiecaną posadę zastępcy. A Ziółkowskiego popycha PSL i walczy o wygodne stołki. Ktoś napisał że jest wykształcony - studia sportowe - jakoś kojarzy mi się z czasów szkolnych, że kto nie miał wyników w nauce to szedł na sportowca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...