Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W klasztorze u betanek

Utworzony przez za konnica, 25 lipca 2009 o 12:05 Powrót do artykułu
....W niedzielę, zamknięte na co dzień drzwi klasztoru Zgromadzenia Sióstr Rodziny Betańskiej w Kazimierzu Dolnym, były otwarte dla turystów... W która to było niedzielę?A może to będzie dopiero jutro a napisano już dziś artykuł (bez daty) W artykule czytamy że nalazły się również wypieki..... Prawdę powiedziawszy,ja gdybym była w zakonie i gdybym zobaczyła tylu mężczyzn przez cały dzień,to też bym miała wypieki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po pierwsze nie reflektarz tylko refektarz, gdzie spozywane sa posiłki. po drugie nie mają swojej klauzuly tylko klauzura jest naturalna dla klasztorów zarówno męskich jak żeńskich i nic w tym dziwnego, że takowa jest. matka generalna może ją czasowo znieść. przyjete jest że do męskich nie mogą wchodzić kobiety a do żeńskich mężczyźni, ale to nie jest problem. po prostu tam się nie wchodzi i tyle. tak jak nie zaprasza się do sypialni. . pan redaktor mógł wykazac się wiekszą dbałością o przekazanie tematu.
0
[quote name='opiniak' date='25.07.2009, 23:58:56' post='153337'] tak jak nie zaprasza się do sypialni. . Wierzysz w to co piszesz? Bo ja nie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: