Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W niedzielę sklepy będą nieczynne

Utworzony przez gość, 10 maja 2008 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Co to w ogóle za święto te zielone świątki ? Normalna niedziela i tyle! Niektórym to uż się w dupach poprzewracało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Co to w ogóle za święto te zielone świątki ? Normalna niedziela i tyle! Niektórym to uż się w dupach poprzewracało!
Ci niektórzy to PiS!! Wsadzają wszędzie nochale tam gdzie nie trzeba!! Abonamentu to nie chcieli obniżyć a sklepy to zamykają!! Dobrze że czasy państwa policyjnego się skończyły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa...znowu kolejne święto katolickie. I niech mi ktoś powie że Polska nie jest krajem wyznaniowym...z resztą Polak zawsze lubił i lubi się lenić, a to kolejny pretekst żeby leżeć do góry brzuchem. A gdzie respektowanie praw niewierzących? Może oni akurat w niedzielę chcą zrobić zakupy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś w niedziele nie pracuje to tego NIE ZROZUMIE. Ja pracuję więc każda wolna niedziela jest dla mnie świętem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewierzący chce w niedzielę zrobić zakupy to niech pomyśli o ludziach w supermarkecie, może też chcą mieć wolne. Pomyślcie logicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...