Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Tesco o zwolnieniach: Związkowcy negocjują z pracodawcą

Utworzony przez gorący apel, 14 maja 2012 r. o 07:34 Powrót do artykułu
Ludzie!!! po prostu nie korzystajcie z kas samoobsługowych!!! totalny bojkot- bo ani to szybciej, ani taniej!!! Przez to ludzie tracą pracę!!! PS jesli zrobią tam wiecej niz 50% kas samoobslugowych to ja wiecej nie zrobie zakupow w tym sklepie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorący apel napisał:
Ludzie!!! po prostu nie korzystajcie z kas samoobsługowych!!! totalny bojkot- bo ani to szybciej, ani taniej!!! Przez to ludzie tracą pracę!!! PS jesli zrobią tam wiecej niz 50% kas samoobslugowych to ja wiecej nie zrobie zakupow w tym sklepie
a ja wole samoobslugowa od nadasanej, robiacej mi laske kasjerki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja wole samoobslugowa od nadasanej, robiacej mi laske kasjerki
co takiego zrobiła ci kasjerka?chyba od dzisiaj zacznę robić zakupy tylko w tesco.może też trafię na tą kasjerkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wynika z artykułu to MEDIA MARKT i SATURN tez robią bokami. Nic dziwnego .... coraz mniej frajerów, którzy przepłacają kupując w sklepach stacjonarnych. Tego trendu już nic nie odwróci. W sklepach internetowych ceny niższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i proszę zwalniają!a mówili,że będą zwalniać dopiero jak niedziele będą wolne,a tu proszę,w niedzielę się za.piepsza jak osioł,a oni i tak zwalniają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...