Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym roku zginęło już 5 motocyklistów w woj. lubelskim. W całym ubiegłym 7

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 maja 2016 o 08:19 Powrót do artykułu
tak chciał bóg! jego wyroki są ostateczne ! amen
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ty tylko nie włączysz kierunkowskazu, a ja tylko zginę."
0
niedzielni wojownicy w adidaskach i chińskich kaskach
0
motory coraz szybsze.. ludzie coraz głupsze... skutek jak w artykule :(
0
Wyprzedzając - podejmujesz ryzyko.
0
To w ilu wypadkach brali udział kierowcy 125-tek? Może jakaś informacja o ich procentowym udziale?
0
Proszę podać informację,ilu motocyklistów zginęło w 20 wypadkach prowadząc 125-tki?
0
Oprócz tego ,że się ma motur i może prawko nie zwalnia to nikogo z myślenia na drodze i stosowania bezwzględnie podstawowej zasady na drodze- zasady ograniczonego zaufania do innych użytkowników dróg. Wyjeżdżając z domu w drogę myślcie o bezpiecznym powrocie i o tych co na was czekają.
0
Internet też coraz szybszy, a komentarze coraz głupsze.
0
Niestety, motocykl dla wielu ludzi nie jest już środkiem lokomocji, a sprzętem do "sportowej" jazdy po nieprzeznaczonych do tego drogach publicznych. A co do 125-tek, to z uwagi na mniejsze prędkości, ich użytkownicy stwarzają też mniejsze zagrożenie niż kierujący szybkimi motocyklami.
0
co za bzdura z tymi 125.... i mówi to prezes, bezsensowna nagonka, raczej nikt kto nie miał styczności z motocyklami nie idzie do salonu i nie kupuje 125 ccm i od razu nie wyjeżdża na drogę ( od reguły są wyjątki ale bardzo nieliczne), fakt umiejętności ludzi jeżdżących na 125 nie są wysokie ale wg mnie jeżdzą bezpieczniej niż 15 latkowie na kuterach 50 ccm ...
0
Moze jakiś pomnik - "Polskim motocyklistom za wkład w rozwój polskiej transplantologii"?
0
Samochodem strach jeździć a co dopiero motorem.Wspolczuje tym ludziom,mogli założyć rodziny mieć dzieci,a tak wszystko się skończyło,zamkneli możliwość zaistnienia swoim potomkom.
0
Hahahaha, już dwukrotnie skasowano mi komentarz w którym pisałem, że "prezes stowarzyszenia Usarz" to żenujący tytuł i nazwa klubu dla stetryczalych pierdzieli udających rokersow :))))))
0
Niech im ziemia lekka będzie.Kochali życie tak jak każdy z nas,kiedyś się spotkamy tam po drugiej stronie.Kochamy i pamiętamy.
0
Mam zwyczaj patrzenia w lusterka(puszkarz), jeżdę w granicach prędkości dopuszczalnych plus mały dodatek. I jakim cudem, ten z tyłu - jednoślad, tylko zabuczał koło mnie? W układzie człowiek-pojazd-droga, ten pierwszy bywa najczęściej zawodny. Niebezpieczeństo wzrasta, odwrotnie proporcjonalnie, do ilości osi pojazdu i doświadczenia kierowcy. Tak było, jest i będzie!
0
Po kiego licha stare,archiwalne artykuły?Tyle co dzień dzieje się w mieście,regionie i w kraju,więc jest o cym pisać.A później dziwicie się,że jest mało czytelników.No i często wiele nieaktualnych informacji.No chyba że to celowe działanie
0
Patrząc na motocykl,odnosi się wrażenie,że pojazd miał tylko jedno koło.Jak zatem jeździł ten motocyklista?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: