Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WAM0

Utworzony przez jure0., 14 września 2013 r. o 10:09
To jest moje Forum Lubelskie 1.jako pierwszy temat to refleksje o łupkach pani Kolarskiej-Bobińskiej. Załapała się z lubelskiego do PE no i ani słychu ani widu. Aż tu raptem bomba rozmowy z panem Jackiem Szydłowskim w piątkowym Dzienniku o Łupkach i inicjatywie pani poseł. Tylko, że artykuł byłby mądry gdyby podawał miejsce, czas, stronę i adres, pod którym można się zarejestrować na Imprezę- Termin zapisu do 18 września a wywiad ukazał się w Piątek 13 września - czy to Fatum nad panią poseł Lubelską wskazuje na św.Tomasza i dziękuję za Takie Imprezy w Pustce ? Trzeba podziękować za mijanie się w przestrzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest moje Forum Lubelskie 1.jako pierwszy temat to refleksje o łupkach pani Kolarskiej-Bobińskiej. Załapała się z lubelskiego do PE no i ani słychu ani widu. Aż tu raptem bomba rozmowy z panem Jackiem Szydłowskim w piątkowym Dzienniku o Łupkach i inicjatywie pani poseł. Tylko, że artykuł byłby mądry gdyby podawał miejsce, czas, stronę i adres, pod którym można się zarejestrować na Imprezę- Termin zapisu do 18 września a wywiad ukazał się w Piątek 13 września - czy to Fatum nad panią poseł Lubelską wskazuje na św.Tomasza i dziękuję za Takie Imprezy w Pustce ? Trzeba podziękować za mijanie się w przestrzeni.
Gdyby ktoś się dziwił czemu tak, to proszę poczytać malusieńkimi literkami jak  umowy do ukrytej wiadomości  ala banku,żeby klient nie doczytał dopisek pod spodem artkułu o adresiku formularza. A gdyby tak zniechęcić, to ptaszek odfajkowany, Impreza się odbyła. A że jacyś niechętni i potem z kłonicą ? Taki ludek polski ? Ode mnie Psik za takie zaproszenie do życiodajnej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2. Faszystowskie plakaty znów zawisły w Lublinie. Znów bezkarnie? Kto powinien zostać ukarany ? Wymyśliłem piękną Imprezę Stolica Kultury Lublin-Drohobycz Witold Gombrowicz-Bruno Schulz. Cały plan jest na stronie www.481213.pl do wiadomości publicznej ponieważ osoby mogące być zainteresowane otrzymały go już od czerwca. Trzeba zaleczyć rany polsko-żydowsko-niemieckie poharatane i haratane dalej przez Hitlera. Te plakaty, które wiszą to nie obelga, dno moralne i etyczne tylko wektor ujemny dla tych, którzy się chowają przed takimi wielkimi sprawami za plecy kolegiów, kar i wykluczeń. To ludzie polscy wskazują, że nie chcą obcej kultury i Tradycji. Mamy polskie Muzea - w Lublinie też- polskie sztuki i piękności - Kochanowski jako pierwszy Polak, który w pełni języka polskiego mówił o prawdzie i pięknie. Czemu zmusza się nas obcymi Tradycjami i winą za nie, a gdzie nasze  POLSKIE ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2. Faszystowskie plakaty znów zawisły w Lublinie. Znów bezkarnie? Kto powinien zostać ukarany ? Wymyśliłem piękną Imprezę Stolica Kultury Lublin-Drohobycz Witold Gombrowicz-Bruno Schulz. Cały plan jest na stronie www.481213.pl do wiadomości publicznej ponieważ osoby mogące być zainteresowane otrzymały go już od czerwca. Trzeba zaleczyć rany polsko-żydowsko-niemieckie poharatane i haratane dalej przez Hitlera. Te plakaty, które wiszą to nie obelga, dno moralne i etyczne tylko wektor ujemny dla tych, którzy się chowają przed takimi wielkimi sprawami za plecy kolegiów, kar i wykluczeń. To ludzie polscy wskazują, że nie chcą obcej kultury i Tradycji. Mamy polskie Muzea - w Lublinie też- polskie sztuki i piękności - Kochanowski jako pierwszy Polak, który w pełni języka polskiego mówił o prawdzie i pięknie. Czemu zmusza się nas obcymi Tradycjami i winą za nie, a gdzie nasze  POLSKIE ?
Mój Psik dla Luminarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁęcznaBurmistrz Łęcznej do Brunatnej Księgi za "kolorowych” » 3. Na targu w Świdniku na połączonych kilku stołach handlowiec rumuński ? miał skarpetki itp. Podszedłem by kupić kilka par letnich i na mój rozmiar. Porozmawialiśmy o dawnych maluchach i dawnych letnich wycieczkach do Rumunii i kupiłem kilka par dla siebie. Po powrocie do domu okazało się, że rozmiar dla dziecka i grube - kupiłem opakowanie całe. No i idę pokazać pomyłkę - a pan handlowiec: a gdzie masz oczy ? A ja pytam: a gdzie ty masz oczy, skoro ja mówię o letnich a dostałem zimowe, mówiłem dla mnie, a dostałem dla dziecka ? No i nie otrzymałem ani pieniędzy ani wymiany. Zostawiłem ten trefny towar temu panu handlowemu i powiedziałem : do kosza z takim handlem. Na targu nie dostaję paragonu, dogadujemy się w przyjaźni  a tu taka KICHA. Psik za taki handel egzotyczny i Burmistrz Łęcznej ma moje podziękowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadumałem się nad nieszczęśliwą Legendą Gardzienic w Regionaliach i proponuję napisać nową pt.Egardzieniczanka. Jest to nawiązanie do Einsteina i jego 0 Przestrzeni w Szczególnej Teorii Względności rozdzielającej Dwa Czasy  ubranej w kieckę Gardzieniczanki Teatru  i jej Wąską Talią Kultury Ludowej jako Gardła Regionaliów od np. Disco Polo.Poniżej rysunek z Wiki bo tylko takie mam zdolności graficzne.   niech admin zrobi pliki png, bo to najlepszy format jaki format obrazków na tym forum skoro nie jpg ani png ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni to jakaś chora gazeta. Przedtwm chciał zarobić na pani Wojewodzinie prof.Szołno-Koguc, a teraz informacje o stancjach dla studentów : Mieszkanie dla studenta w Lublinie. Co, gdzie i za ile? Dodano: 16 września 2013, 19:00 Autor: Jacek Szydłowski   Zostało jeszcze 93% treści. Czytelniku, ten artykuł jest płatny. Jeśli wykupiłeś abonament Piano, przeczytasz go po zalogowaniu do systemu.   Media polskie zidiociały, a na dodatek są tak pazerne, że rżną nawet tych, o których powinny szczególnie dbać. Czyli potencjał czytelników.  Mój PSIK.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jak tam Lubelskie Wysłuchanie w sprawie Łupków ? Cicho i Tajnie dla wtajemniczonych Impreza wybiegana przez dwa lata przez panią poseł Bobińską ? Psik z takimi troskami o lud. W przyszłych wyborach sam stanę przeciwko takim biegaczom parlamentarnym.Wydaje im się, że tytuły i jezyki załatwią im immunitet, tymczasem biegają  po korytarzach parlamentarnych i mamią, że są biegłymi. Nasz Parlament jest dziwny, ponieważ władztwo nad nim przejęli osobnicy wyszczekani z twardymi skórami, karkami i głowami, którzy przenieśli prawo Temidy do Parlamentu: Głuchy, Ślepy i Niemy na sprawy  ludzkie, społeczne i narodowe prócz własnych. A media im wtórują w ten sam sposób (nasza tvp jest taka sama). Ludzie z wyobraźnią, umiejętnościami i odpowiedzialnością wycofali się w pielesze, bo lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Nasz Parlament to 560 gamoni, którzy dobierają sobie własnego eksperta, którego nikt nie przekrzyczy, nawet kontr-ekspert i rżną i głupa i społeczeństwo swoim "ja panu/pani nie przerywałem" = 1120. Moja propozycja na wybory jest taka, że zlikwidowałbym senat całkowicie. Jedyną groźbę spamu moich pomysłów dotyczących uzależnień przesyłanych na publiczny adres e-mail otrzymałem z biura pana senatora Piesiewicza. To, co się z nim i jego kolegami-senatorami wyprawiało było żałosne, ale dało moim zdaniem asumpt do tego, aby w sejmie też kompetencjami osobistymi zasłaniać niekompetencje parlamentarne i aż chciałem, ażeby obok mównicy dostawić parawan dla tych innych kompetencji. Sejm zmniejszyłbym do połowy, czyli 230 osób - na te 16-17 województw po 10 to aż nadto i do tego jeszcze 60-70 miejsc w zapasie. Do nich dodałbym obowiązkowo 2 ekspertów czyli 230x3 = 690 osób. Czysty zysk z ułożeniem zasad kompetencji. Trzeci i następny ekspert królika już z własnych środków. Pozostałe uwolnione kapitały ludzkie i majątkowe przeznaczyłbym na reprezentację do Parlamentu UE, gdzie już jest wyższa półka kometencji i umiejętności. I tu już trzeba ludzi bezbrzeżnie i głęboko odpowiedzialnych i mistrzów sztuk własnych, niekoniecznie językowo-paplających i bonusantów. No i taki program ogólny bym zaproponował. A dla siebie to lecznictwo - w tym uzależnienia, psychologia i żywienie, edukacja z moim programem oraz ekonomia rozumiana zgodnie z jej podstawową definicją: racjonalne zużywanie zasobów do zaspokajania racjonalnych potrzeb. Na deser zostawiłbym sobie kulturowe sposoby na życie: Zen, Tao i Re. Samo najlepsze. Jerzy Warszyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężki jest wrzesień dla Polski i Polaków.   Ponieważ niedługo już tamci świadkowie odejdą, wczoraj 17 wysłałem do Sądu Okręgowego Pozew wrześniowy z wszystkimi roszczeniami od I rozbioru do Końca PRL-u. Trudno tylko ubolewać i współczuć, kiedy zło się dzieje, a winnych brak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w Dzienniku Wschodnim Rolnicy-Chevron 1:0   Za taki chamski przekręt, w którym tak naprawdę ukryto prawdziwe cele Chevronu przy otrzymywaniu koncesji powinna być zerwana umowa całkowicie i powiadomienie do prokuratury. I od nowa z pełną informacją w obecności pani Bobińskiej jako kompetentnej Posłanki Obywatelskiej i to nie rolnicy mają walczyć i odwalać czarną robotę przed wyzyskiem i zniszczeniem.   Wczoraj w migawce ujrzałem pana Buzka na imprezie ekologicznej w Lublinie i bardzo się wkurzyłem. Bo sam chętnie bym posłuchał i zaplanował sobie czas, aby wybrać sobie dni, w których odpowiednie tematy będą omawiane. Tymczasem jest to Impreza taka sama jak pani Bobińskiej, cichcem i dla wtajemniczonych. Można mówię, że trzeba się interesować i być aktywnym. Tylko,że ci państwo pracują za pieniądze społeczne, w imię społeczeństwa i powszechnie. Czyli wiadomości o takich żywotnych problemach winny wisieć na każdym słupie ogłoszeniowym i w ulotce na wzór supermarketowych i w prasie co drugi dzień z miejscem, godziną i planami wystąpień. Kiedyś było Tradycją Polan, że ważne kwestie rozpatrywało się na dziedzińcu Opola, więc teraz może by tak zamiast marnych kopaczy wykorzystać Stadiony do takich spotkań i dyskusji ? Gdzie wstęp nie byłby losowany i dla wybranych tylko dla społeczności, której i dla której się służy ?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz butelkę 60-letniego whisky za 17 tys. dolarów (wideo) - to jest tytuł Polska a świat   Dziennik Wschodni to jednak chora gazeta. Bzdury i głupoty zasługują na rubrykę i video, a łupki, rzeźnicy Chevronu, ekologia to niestety losowanie w tajemnicy. Media są straszne. Jako misję serwują bzdury, a jako mandat Koleżankę Temidy: Głuche Ślepe i Nieme dla Życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP 1 w porze dawnej Dobranocki podaje przepis rodzynek z lodami waniliowymi w zalewie alkoholu. Lretyny, szczury i deliryki już dobrały się do dziecięcych dobranocek bo mało wam dzieci po dopalaczach, potrutych, w beczkach i lodówkach - doszedłem z Petycją do ETPC, ale sami jesteście gorsi niż naziści. Tamci przynajmniej chronili swoją rasę, wy tylko swoje śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Putin stał się patronem trucicieli i morderców całego świata.  Zbierajcie trucizny, trujcie ludzi i mordujcie, a świat przerażony szantażowany sercem, troską i prawami człowieka w misji humanizmu będzie płacił każdą cenę za wasze stołki. Tyle przesłania nie tylko dla Syrii, ale i Korei Płn. Tam partnerka tego gówniarza musiała się prostytuować, aby przeżyć i za to ją te stare szczury rozstrzelały, a teraz po Putinie zamiast atomu będą zbierali sarin i sprzedawali UE, USA i nie bardzo więcej komu do końca wszechświata. Tylko cyniczny KGB-owski dobroczyńca świata mógł to wymyślić i Rosja hołubiąc takiego gieroja sama staje się patronką świństwa całego świata. Może on jednak stać się wzorcem Piotra Wielkiego, o ile jak tamten bojarów wiązał za brody Putin będzie trzymał za mordy swoich oligarchów i pomoże Chodorkowskiemu przejąć i ogarnąć ten burdel deliryków i rasputinów. I odejdzie w chwale przemian Rosji dla świata. Ale to gdyby, bo jak tylko KGB to już jest skończony nawet jako człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tyle w temacie...   http://www.youtube.com/watch?v=VhvMf4-pvZ0&feature=youtu.be    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna rozmowa TVP Lublin z dziwnym ekspertem prof Jerzym Mellibrudą, byłym dyrektorem PARPA,  twórcą podstaw marketingu narkotyków według mnie i szczurem psychologicznym i eksperckim według Alberta Camusa Dżuma. Który nosi przed dwudziestoletnie zasługi jak kombatant psychologii zastygły w tym kombatanctwie. Które dzisiaj równo kaleczy ludzi patologią i przemocą wypowiadaniem bezmyślnych opinii o dzisiejszych warunkach i okolicznościach jako ekspert i "guru" zdechłego kota. Dziwna jest TVP Lublin też chyba zastygła w swym kombatanctwie, które ogranicza i nie przystaje do misji obecnej. Czas się pożegnać nim zdechły kot pożre widzów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje kwestie "łupków" przed wysłuchaniem 1. Jestem zainteresowany energią z upraw oraz uprawą innych nietypowych roślin, szafran, orzechy laskowe, grzyby, zioła itp. zamiast buraków, chmielu czy innych nieopłacalnych upraw Jaki wpływ na te plany ma gaz z łupków: jak może negatywnie wpłynąć na uprawy i środowisko i jak może wpłynąć na opłacalność pozyskiwania energii z elektrowni roślinnych ? Nasz medialny przekaz jest bardzo wątpliwy. 2. Jakie są stanowiska graniczne, zaporowe dla manipulacji opiniami przez różnych etyków i lobbystów : i tu moja uwaga do organizacji wysluchania. Państwo zbierzecie nasze uwagi na wąskim wysłuchaniu i pojedziecie je opracowywać, a tymczasem pojawią się inne uwagi i od nowa trzeba będzie robić wąskie wysłuchanie i utyskiwać, że poprzednio były już konsultacje itp. i wtedy trzeba było przedstawiać te argumenty ? Dlaczego nie robi się prezentacji szerokiej, np. na hali sportowej czy stadionie przy odpuście z niepodważalnymi argumentami własnymi, z zaporowym granicznym stanowiskiem odpowiedzialnym i niezmiennym przy spełnieniu standardowych warunków technologicznych.UE stać na głupsze imprezy. Obiecywanie najlepszych warunków zawsze sprowokuje kogoś do wątpliwości lub sprytu lobbysty, który podbije swoją najlepszą niesprawdzalną w tym momencie ofertą i tak w nieskończoność "lepiej". Proponuję poziom dobry z plusem, czyli plus ponad standard i wtedy każdy inny plus bedzie możliwy do weryfikacji na podstawie bazowej oferty 4+ z odpowiedzialnością władz merytorycznych własnych przez wszystkich zainteresowanych. Uniknie się licytacji niesprawdzalnych "lepiej". I pytanie: co jest taką naszą 4+ jako granicą, za którą będzie można negocjować różne plusy i "lepiej". 3. Jakie są możliwe odstępstwa od naszej 4+ i w które sfery by się mogły kierować jako do przyjęcia dla nas, za jaką cenę i z jakim wpływem na np. moje plany uprawowe i energetyczne ? Wiadomo, że różne lobby chwalą swoje ogonki i np. pan premier Buzek mocuje się z pakietem klimatycznym itp. W łupkach również istnieją różne naciski i moje pytanie brzmi: Czy istnieje taka wersja, w której łapiemy za słowo troskę UE o środowisko itp. i twardo stawiamy kwestię: oczywiście, naszym marzeniem też jest czysta energia, ale przy naszych możliwościach musimy trwać przy swoim weglu czy łupkach. Ale jeżeli wasza troska jest uczciwa ( kot Nansena) to dołóżcie nam swoich środków i technologii, a my św.Tomaszem kiedyś wam odpłacimy innymi możliwościami w przyszłości. Czy istnieją takie symulacje i jak one by wpływały na nasze lokalne plany ? A jeżeli nie, to dlaczego ? 4. Sprawa lubelska Chevronu pokazuje, że koncerny oszukują tak jak Amber Gold czy inni złodzieje tylko, że są to rzeźnicy globalni. Którym dopiero rolnik z kłonicą musi się przeciwstawiać. Odpowiednikiem kłonicy może być słowna "k...a", której jednak względy moralne i etyczne oraz dobrego wychowania np. naszych obrońców unijnych zabraniają używać, a to jest ten poziom właściwy dla globalnego bunga-bunga. Jednakże za nich potem musi używać tego szary obywatel narażając się prócz potęgi koncernu na ostracyzm i potępienie mediów i innych dobrze wychowanych. I na koniec obywatel szary musi się bronić sam kłonicą: 1. na granicy egzystencji, 2. z potępieniem za nieprzystojne zachowania, 3. z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku przez "kurczaczki" parlamentarne, które są zażenowane "takością niewychowaną" szarego ludku i dają się zaganiać tym dronom biznesowym do niestety, upomnień i nakazów moralnych itp. swoim szarym ludkom. Jeżeli Chevron ukrył swoje rzeczywiste zamiary pod fałszywymi licencjami, to jakie sankcje czekają takie szczury i kiedy "kurczaczki" podniosą to na forum PE jako jawnego naruszania prawa unijnego ? Czyli w skrócie: stadion, 4+, coś ponad i kurczaczki. LAM07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ostatni list na Forum WAM0. Zaintrygowany ostatnim czatem  zadałem pytanie, które moim zdaniem jest kluczowe dla rozwoju Lublina, ale nie zostało zadane. No i Dziennik Wschodni może się użalać nad nieinnowacyjnością ludku lubelskiego, ale sam dał ciała tutaj. Szukając czatu w gazecie tekstowej na ostatniej stronie Magazynu przeczytałem tekst o Dyni w 5 smakach, no i poczułem się doceniony. Jako, że sam wcinam pestki dyni w trosce i profilaktyce. Tylko, że pod spodem jest kryptoreklama mordercza narkotyku „Jak zrobić dobrą pigwówkę”,  uwiarygodniona troską i pomocą artkułu o Dyni. Tymczasem reklama alkoholu jest możliwa dopiero od 20.00 i to tylko piwa. Ponadto, smakoszami mocniejszymi od piwa są z reguły mężczyźni i tu jest bezbrzeżne zaproszenie do Imprezy. Która nazywa się: 70% konsumpcji narkotyku i przychodu z niego pochodzi od ok. 18% osób uzależnionych, padaczek, deliriów itp. Które są skutkiem takich akcji marketingowych, bo niestety, zdrowego picia nie ma. Narkotyk zdrowo może być stosowany tylko w celach leczniczych i wtedy jasno wychodzi sprawa braku zdrowia i fizycznego i psychicznego, których dolegliwości tłumi, ale ich nie leczy. Jest to nazizm marketingowy szczurów, ale nie w wydaniu camusowskim, gdzie szczur goniąc za swoim nieświadomie kaleczy innych. Tutaj jest to świadome – moja sprawa ETPC 4812/13 . No i zachęcony odpowiedzią Prokuratury o przyjęciu powiadomienia o kryptoreklamie alkoholu w porze Dobranocki w TVP1 napotkałem bodajże we wtorek na program, gdzie reklama innej potrawy, ale też z narkotykiem wódką gorzką była królem Dobranocki. Pan się zreflektował w którymś momencie, bo na ekranie powiedział, że z wódką gorzką to może dla Dorosłych, ale nie dla młodzieży. No i idąc tym tropem spojrzałem w program Świat się kręci, który zajął jedyne miejsce na antenie, gdzie nasze pociechy, owoce naszego życia miały równe miejsce w przekazie czyli od godziny 19.00 Dobranocka od zawsze. Tymczasem zobaczyłem rozemocjonowane instytucje z tłuściochami, którzy komuś wypominali pedofilię ? w porze dla pociech, no i już zrozumiałem. Głową zdechłego kota w mediach w Polsce jest Telewizja Polska, która nie liczy się z potrzebami tylko kroi widzów swoimi interesami i niestety, zdechły kot jest tu gorszy od rzeźników. Gdyby tak uczciwie posłuchać języka dzieci i młodzieży na ulicach, boiskach, kinach itp. to same k...y, h..e, p...y, s........j itd. A dzieci nie są nieetyczne czy niemoralne, więc zostają te wyrażenia jako wektor siły, piekła medialnego i świadomości, które mówi swoim twórcom - k...a,h.j, p...a, s.........j. A pan Braun walczy o Oskara ? I z tym pozdrowieniem żegnam Dziennik Wschodni. W tym kształcie jest to Zdechły Kot, a ja go nie lubię. Jerzy Warszyński (Jure0.) AA. 4 października 2013r I, o dziwo po napisaniu tego tekstu o godzinie 13:26 TVP1 o godzinie 14:50 nadaje magazyn reklamowy „Przepis dnia” emitowany niedawno w porze Dobranocki, w którym powtarza przepis na rodzynki z lodami w ulubionym alkoholu zaskarżonym przeze mnie do prokuratury – czyli także i tym, których reklama jest zakazana do 20:00 według ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Obłąkani naziści narkotykowi własnym samograjem zasłaniają się miodem i rodzynkami z lodami na Dobranoc. Psik Psik Psik. Wam zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...