Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki pożar w Babinie: Spalila się chlewnia (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 22 lipca 2011 r. o 20:19 Powrót do artykułu
ponad 3 i pol godziny sie juz pali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieeelki grill z wieprzowiną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erkjghp napisał:
wieeelki grill z wieprzowiną
madry to ty nie jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowiekowi pali sie dorobek zycia a ten pisze ze grill- ludzie to jednak maja nasrane w glowach- zalamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy potrafią się tylko naśmiewać z czyjegoś nieszczęścia a tym ludziom tylko współczuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję, że ubezpieczone. Znajomemu spaliła się stodoła i wziął takie odszkodowanie, że dwie by sobie postawił. Ludzie mu strasznie zazdrościli, a on im odpowiadał -"popatrzeć tylko jak to się pali, to taki żal, że żadne pieniądze nie pomogą... a jak ci szkoda, to już ci nawet zapałki kupię".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlewnia się nie spaliła!!! dach jest do wymiany, ponieważ był zdjety!! zwierzeta nie ucierpiały, nikt nie zginął! ugaszanie ciagle trwa!! LUDZIE, nawet w komentarzach nie pokazujcie, jacy jesteście mało inteligentni- grilla to ty człowieku mozesz sobie zrobić...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożar mimo, że jest 22.00 nie jest zakończony, trwa dogaszanie i zapewne potrwa do późnych godzin nocnych. Zwierzęta zostały uratowane a na tą chwilę wiadomo, że cały dach do wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki napisał:
Pożar mimo, że jest 22.00 nie jest zakończony, trwa dogaszanie i zapewne potrwa do późnych godzin nocnych. Zwierzęta zostały uratowane a na tą chwilę wiadomo, że cały dach do wymiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
23 godzina strażacy litości. Wyłączcie te syreny ! Skoro nie ma zagrożenia dla ludzi, zwierząt i mienia to po co taka dyskoteka od 17tej ? Wybaczcie, ale po 22 taki festiwal syren to przesada i przegięcie ! Błyski by wystarczyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
godzina wpoldo pierwszej w nocy i nadal gasza:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
23 godzina strażacy litości. Wyłączcie te syreny ! Skoro nie ma zagrożenia dla ludzi, zwierząt i mienia to po co taka dyskoteka od 17tej ? Wybaczcie, ale po 22 taki festiwal syren to przesada i przegięcie ! Błyski by wystarczyły
chyba nic ci sie nie stanie jak sobie nie pośpisz troszke komus sie stało nie szczęscie wiec trzeba mu pomóc a wozy musza jezdzic na sygnałach dzwiekowych jak i świetlnych by byc uprzywilejowane. a jak sie na tym nei znasz tlyk tak pierdzielisz bo zasnąc nie możesz to lepiej zachowaj takie deb***ne wypowiedzi dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wielki pozar, toz to kawalek obory tylko..... A tych strazakow to jakos wiecej jak swin??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Ciebie to tylko kawałek obory! było tyle zastępów straży a wody im i tak brakowało. Była ciągnięta z po bliższej rzeki. Pożar był trudny do ugaszenia bo była tam słoma która ogrzewała chlewnie w zimę. Pożar powstał z całkiem innego powodu jak tu ludzie piszą. Wszystko dokładnie wiem bo to się koło mnie działo byłem tam przez cały czas i wiem co i jak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to u mojej kolezanki byl ten pożar i może totylko obora ale my mieszkamy od siebir=e niecale pół kilometra przez rzeke i przez drzewa pełne liści wszysto było widać wy sobie nie wyobrażacie jak to wyglądało :oooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba nic ci sie nie stanie jak sobie nie pośpisz troszke komus sie stało nie szczęscie wiec trzeba mu pomóc a wozy musza jezdzic na sygnałach dzwiekowych jak i świetlnych by byc uprzywilejowane. a jak sie na tym nei znasz tlyk tak pierdzielisz bo zasnąc nie możesz to lepiej zachowaj takie deb***ne wypowiedzi dla siebie.
Jakbyś wiedział jest coś takiego w syrenach jak modulator dźwiękowy. Naprawdę o 23 przy pustych drogach, przy warunkach atmosferycznych sprzyjających polaryzacji syrena roznosiła się jak szalona a wystarczyło ściszyć modulator. Niektórzy jeździli bez syren już po wodę późnym wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakbyś wiedział jest coś takiego w syrenach jak modulator dźwiękowy. Naprawdę o 23 przy pustych drogach, przy warunkach atmosferycznych sprzyjających polaryzacji syrena roznosiła się jak szalona a wystarczyło ściszyć modulator. Niektórzy jeździli bez syren już po wodę późnym wieczorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widzę że z ciebie znawca ściszyć to sobie możesz ale radio w domu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze obryty jesteś ze szok. nie wiec jak mówia o tym przepisy to sie nie wypowiadaj... pojazd uprzywilejowany to taki który wydaje sygnały dzwiękowe i świetlne o odpowiednim tonie. a ze o 23 jest pusto to bym troszke sie z tym nie zgodził bo było tam pełno gapiów i ciągle jezdzili w ta i spowrotem nawet o 24. nikomu nic sie nie stao jak tego dnia nie spał do 1 w nocy. Ja nie spałem do 3:30 po powrocie z akcji trzeba było pos[przątac troszke a na 2gi dzien blisko 4 godziny kolejnego sprzatania wozu i ubran po akcji i nie wypisuje swoich żali na forum jak jakaś ciot a dziekuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem jedno - byłem na tym pożarze i wiem jak było ciężko(pracowały wszystkie jednostki OSP), ale zachował mi sie w pamięci jeden obrazek jak strażacy z jrg bełzyce stali w malinach i sie przypatrywali a my zapier.... jak głupi. w końcu od czego jest OSP?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...