Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Politycy promują się na wałach. Przed wyborami

Utworzony przez marcin, 30 sierpnia 2010 r. o 19:47 Powrót do artykułu
za dużo dostali bo teraz muszą ławic lewe rachunki na materiały i na robociznę aby kasy nie oddawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dużo kasy dostali i tyle ciekawe czy państwo by mi pomogło jak by mi dach z domu zerwało żałowałem się tych ludzi na początku powodzi ale teraz już nie bo to są zachłanni Polacy zawsze im mało a najlepiej im wyremontować domy za darmo i rachunek za usługę wystawić kilka razy większy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=5XEPrthy06Q&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak oni mogą tak robić? a mieszkańcy boją się dalej bo wałów jak nie było tak nie ma (tzn. wały są oczywiście z ust polityków!)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile SLD którego członkowie tak lubią krytykować Caritas dało na powodzien (z państwowej subwencji) ? Szkoda, ze Pan Grzegorz nie wziął ze sobą tych z młodzieżówki SLD, co tak walczyli z "krzyżowcami" by pomogli powodzianom w sprzątaniu. A co do Hani Gronkiewicz-Walcowej to tak bohatersko walczyła z powodzią, że kilka komarów ją ugryzło, a jednego to nawet połknęła (może by jej Bronek jaki medal dał ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bylo tam sloika z fekaliami??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postkomunista się panoszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki filantrop, dopiero co się w ciepłym Egipcie lansował z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie, w Wilkowie przewinęło sie sporo polityków, rożnego "wyznania" Szkoda tylko, ze te wizyty nie przynoszą większych efektów ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no widzę, że tow. Czerniak lansuje się na zdjęciu. Panie jacku rozumiem, że wybory zbliżają się nieuchronnym krokiem i zależy tow. na nie odsunięciu od koryta. Ale czy to nie jest za późno, co takiego dobrego przez cztery lata zrobił Pan jako radny wojewódzki.... ? Oczywiście poza pruderyjnym popieraniem działań platformersów. Wyborcy to widzą i na pewno już w czcze obietnice nie będą wierzyć. Czas poszukać nowe zajęcie, bo z polityki Pan nie wyżyjesz he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
za dużo kasy dostali i tyle ciekawe czy państwo by mi pomogło jak by mi dach z domu zerwało żałowałem się tych ludzi na początku powodzi ale teraz już nie bo to są zachłanni Polacy zawsze im mało a najlepiej im wyremontować domy za darmo i rachunek za usługę wystawić kilka razy większy
Czyżbyś chciał się znaleźć na ich miejscu, skoro tej kasy im tak żałujesz? Wypisujecie brednie , że powini się ubezpieczyć, pytam tylko w której z firm, bo jakoś żadna się nie kwapi do ubezpieczania tych ludzi. Piszecie, że nie powinni się tam budować, bo rzeka, ale ktoś im pozwolenia na budowę wydał, i to jakoś Was nie dziwi. Skamlecie nad kasą którą dostaną bądź nie dostaną, ale jakoś nie zauważacie, że kochane rządy polskie mają w d...ie swoich obywateli i niewiele robią by stan wałów poprawić. Wśród powodzian sa uczciwi i nieuczciwi, są biedni i bogaci, mądrzy i mniej mądrzy ale nic nie zmieni faktu, że przez zaniedbania stracili dużo, bądź wszystko. Czy ktoś z tych oszczędnych dał chociaż dziecku sweterk by mu zimno nie było? Tak się arcybiskup lansował z tymi sweterkami dla dzieci, ale na lansowaniu się skończyło. Czy w swoim zaślepieniu nie widziecie, że jeżeli Polacy sami sobie nie pomogą, to na nic i na nikogo liczyć nie mogą? Były komentarze w tv, że takie klęski zdarzają się sporadycznie i nie ma sensu inwestować ogromnych pieniędzy w zabezpieczenia. Skoro tak, to raz na 15 lat nasze państwo powinno otworzyć portfelik i dać powodzianom tyle ile im potrzeba by odbudować wszystko co stracili. nic nie jest tak trudne by nie znaleźć rozwiązania, trzeba tylko chcieć i otworzyć szeroko oczy na innych ludzi a nie patrzeć z perspektywy, że kasę dostaną. Rozczarował mnie Napieralski, miał zadatki na dobrego polityka, a tu masz, zagłosujcie na mnie a ja spóbuje jakoś Wam pomóc. Całe to polityczne towarzystwo należałoby pogonić gdy tylko stopę swoją stawiają na terenach dotkniętych kataklizmami. Niech się lansują w Egipcie itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze,że politycy jeżdżą.Daje to ludziom rozrywkę i pozwala na chwilę zapomnieć o problemach.Wiadomo kasy w Polsce brakuje na wszystko bo takie mamy wspaniałe rządy po '89 roku!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie Kluziakowa trzymała te 40 tysięcy ton jabłek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro dziennikarz błędnie zapisał nazwisko powodzianki to być może ,że też źle zrozumiał jej wypowiedź.Raczej chodziło o zalany sad, z którego można było zebrać te 40 ton jabłek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...