Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOFAM - OPINIE o tym co sie dzieje w firmie

Utworzony przez wofam, 14 maja 2010 r. o 19:05
Witam, proponuje wpisywać tutaj spostrzeżenia z pracy w firmie, być może łatwiej będzie nam zwrócić uwagę na to co się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, W wofamie jeszcze większy bajzel, ludzi przenoszą do mk, pobory to istny czeski film, jeden robi zarabia mało drugi łazi cały dzień i zarabia w huk, a kontrolerzy to już wogóle, zero odpowiedzialności, zero obowiązków tylko kasa i kasa, na lakierni kontroler zarabia średnio jakieś 500 - 1000 zł więcej niż pracownik, rozbój w biały dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wiecie, nie pasuje to spadać do roboty w biedronce, Ja wiem ze i tak ludzie za 1200 będą robić i trzeba do tego dążyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planuje sie zahaczyć na lakiernie jak ruszą z poborem ludzi. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie sa zarobki netto dla pracownika szeregowego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W.W napisał:
Co wy wiecie, nie pasuje to spadać do roboty w biedronce, Ja wiem ze i tak ludzie za 1200 będą robić i trzeba do tego dążyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiać 1500 a dążyć do jeszcze mniejszych zarobków czy tu ktoś oszalał może prubuje głupiego cwaniactwa bo go ten problem nie dotyczy, proponuję chwile zastanowienia nim czymś znowu błyśniesz, czy uważacie że 2 tys.zł na dzisiejsze czasy to góra pieniędzy pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cheap Football Boots Football Boots Sale Cheap Football Shirts Classic Football Shirts Football Shirt Sale Buy Football Shirts Arsenal Football Shirt Discount Football Shirts Buy Cheap Football Shirts Cheap Football Shirts Online Barcelona Football Shirt Bayern Munich Football Shirts Adidas Football Boots Cheap Adidas Football Boots Adidas Football Boots Sale Mizuno Football Boots Discount Football Boots Nike Football Boots Cheap Nike Football Boots Nike Football Boots Sale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wiecie, nie pasuje to spadać do roboty w biedronce, Ja wiem ze i tak ludzie za 1200 będą robić i trzeba do tego dążyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kretynie sam idź do szaletu bo do biedry to się nie nadajesz tępy h.u.ju Wogóle szkoda czasu na takiego śmiecia,syna kur.w.y Co wy wiecie, nie pasuje to spadać do roboty w biedronce, Ja wiem ze i tak ludzie za 1200 będą robić i trzeba do tego dążyć.[/quote]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Planuje sie zahaczyć na lakiernie jak ruszą z poborem ludzi. Czy może mi ktoś powiedzieć jakie sa zarobki netto dla pracownika szeregowego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Co wy wiecie, nie pasuje to spadać do roboty w biedronce, Ja wiem ze i tak ludzie za 1200 będą robić i trzeba do tego dążyć.
 
w biedronce to opiep...nie w porównaniu do roboli w brw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...