Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woj. lubelskie: Zaśnieżone drogi, wstrzymane autobusy PKS

Utworzony przez KATAR, 19 stycznia 2013 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Albo jestem dziwny, albo mi też się lepiej jeździ po białym, niż po "rozciapanym" czarnym. Opony zimowe co prawda mam (i to dobre), ale jak to już ktoś tu wcześniej zauważył, kiedyś nie było, a i tak się dało jeździć (inna sprawa, że Dębica D124, na której to jeździła wtedy większość osobówek w tym pięknym kraju, to nic innego jak licencyjna, wielosezonowa Michelin... a to bardzo udana konstrukcja była). Mnie "białe" jeszcze jednym, jako kierowcę, pozytywnie zawsze zaskakuje - po pół dnia "białego" na jezdni znikają z ulic te wszystkie cioty, jeżdżące po 20km/h po kopnym śniegu i w końcu da się jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat temu nie było opon zimowych i miałeś 7,5 tys. rocznie zabitych na drogach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...