Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fedo a u Ciebie??????????? Może ty sam jesteś abstrakcją!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='+psl+' date='12.03.2010, 21:24:26' post='249246'] zawsze tam gdzie pojawia się PSL powstaja podobne problemy ponieważ ta partia ma na celu etaty- oni powini stworzyć nową naukę -ETATYZM patrz agencje rolnicze tam mają wszystkich w ręku wszystkich na skinienie palcem obnoszą się z władzą [/quo Słusznie. Zapewne tylko PSL ma na celu stanowiska i to jest ich głównym celem. Bo przecież inne partie i ich dążenia do objęcia władzy są dyktowane czystą działalnością społeczną ku polepszeniu sytuacji nas wszystkich. Żenujące, że są osoby, które myślą w ten sposób, a jaszcze bardziej martwi mnie fakt, że mają tupet by o tym mówić na forum jak te tutaj. Tak drodzy obywatele, myślmy dalej w ten sposób, a na pewno nic w naszym pięknym kraju się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozpier***acz napisał:
W y p i e r d o l i ć to towarzystwo na zbity pysk. Jeden mądrzejszy od drugiego. Przecież jest tylu młodych ludzi którzy mają energię i potencjał do działania a nie jak te stare dziadki które żyją jeszcze poprzednią epoką i tylko myślą jak tu się 'nachapać'.
Witam serdecznie wszystkich entuzjastów i sceptyków jednej jak i drugiej strony konfliktu. Wypowiedzi, które tu czytam są niewątpliwie przesycone emocjami, które są wynikiem obserwowania sytuacji na scenie politycznej odkąd Polska wyzwoliła się ze szponów komunizmu, która to napawa rozgoryczeniem większą część naszego społeczeństwa. Zgadzam się z faktem, że polityka w naszym kraju jest na fatalny, jak nie na zerowym poziomie, lecz nie wsypujmy wszystkich do jednego worka, gdyż są osoby które godnie reprezentują nasze wspólne interesy na arenie międzynarodowej jak i zabiegają o reformy mające na celu polepszenie sytuacji w kraju. Chcąc być obiektywnym w odniesieniu do bieżącego tematu, nie wydaje mi się aby osoby młode, które nie posiadają żadnego doświadczenia mogłyby zajmować tak odpowiedzialne stanowiska, które wymagają pewnego "obycia". Sam jestem osobą, która niebawem skończy studia i chciałbym mieć prawo do godnej pracy, ale też wiem, że trzeba mierzyć siły na zamiary. A co do Panów Dyrektorów to z informacji, które można było wyczytać nie tylko w DzW, wynika, że to Pan C. Jurkowski dopuścił się nieprawidłowości i zostało skierowane przeciwko niemu postępowanie w prokuraturze na wniosek Wojewody, natomiast jeżeli chodzi o Pana J.Sokoła to kontrole przeprowadzone w WITD nie wykazały aby to on dopuścił się nadużyć. Dlatego prosiłbym Państwa o wysilenie swoich umysłów z mniejszym i większym ilorazem inteligencji i ocenę sytuacji w sposób obiektywny a nie tylko na podstawie zawężonych źródeł co skutkuje wypowiadaniem się, można by rzec, motłochu a nie myślących i dojrzałych ludzi. Pozdrawiam serdecznie Student jednej z Lubelskich Uczelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alverno napisał:
Fedo a u Ciebie??????????? Może ty sam jesteś abstrakcją!!!!!!!!!!
ja nie, ale ty już niedługo na pewno będziesz!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Młodzieńcze masz rację tylko w jednej kwestii dotyczącej tego, że na tak odpowiedzialnych stanowiskach mogą być ludzie tylko z pewnym doświadczeniem a nie zaraz po studiach. Co do oceny tych dwóch Panów nie masz racji. Na człowieka nie patrzy się przez pryzmat jednego zdarzenia i sugerowanie , że Jurkowski jest winny skoro wniesiono do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez niego przestępstwa sprawia że go oczerniasz. W polskim prawie obowiązuje zasada domniemania niewinności i dopóki komuś nie udowodni się winy to nie można go oskarżać o popełnienie przestępstwa publicznie, a Ty to sugerujesz. Poczytaj wcześniejszych komentarzy, które pokazują kto tak naprawdę miał przeszłość, która zasługuje na potępienie. Na człowieka warto patrzeć przez to co zrobił przez całe życie i jakoś nie widzę komentarzy, które odnoszą się do przeszłości pana Jurkowskiego, a może on nie jest takim złym człowiekiem na jakiego go te komentarze kreują? I na tym polega mój drogi logiczne myślenie, ale Ty chyba jesteś jeszcze za młody żeby pewne rzeczy rozumieć. Z tego co czytam to jest to ewidentna wojna polityczna a Ci Panowie to jedynie marionetki w rękach PSL i PO. Zresztą nie pierwsza to wojna polityczna na Lubelszczyżnie i zapewne nie ostatnia. W każdym urzędzie są takie rozgrywki i stanowiska partie obsadzają swoimi ludźmi , tylko może tu pierwszy raz ktoś miał odwagę powiedzieć o tym głośno. Pomyśl!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywizm napisał:
Drogi Młodzieńcze masz rację tylko w jednej kwestii dotyczącej tego, że na tak odpowiedzialnych stanowiskach mogą być ludzie tylko z pewnym doświadczeniem a nie zaraz po studiach. Co do oceny tych dwóch Panów nie masz racji. Na człowieka nie patrzy się przez pryzmat jednego zdarzenia i sugerowanie , że Jurkowski jest winny skoro wniesiono do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez niego przestępstwa sprawia że go oczerniasz. W polskim prawie obowiązuje zasada domniemania niewinności i dopóki komuś nie udowodni się winy to nie można go oskarżać o popełnienie przestępstwa publicznie, a Ty to sugerujesz. Poczytaj wcześniejszych komentarzy, które pokazują kto tak naprawdę miał przeszłość, która zasługuje na potępienie. Na człowieka warto patrzeć przez to co zrobił przez całe życie i jakoś nie widzę komentarzy, które odnoszą się do przeszłości pana Jurkowskiego, a może on nie jest takim złym człowiekiem na jakiego go te komentarze kreują? I na tym polega mój drogi logiczne myślenie, ale Ty chyba jesteś jeszcze za młody żeby pewne rzeczy rozumieć. Z tego co czytam to jest to ewidentna wojna polityczna a Ci Panowie to jedynie marionetki w rękach PSL i PO. Zresztą nie pierwsza to wojna polityczna na Lubelszczyżnie i zapewne nie ostatnia. W każdym urzędzie są takie rozgrywki i stanowiska partie obsadzają swoimi ludźmi , tylko może tu pierwszy raz ktoś miał odwagę powiedzieć o tym głośno. Pomyśl!!!!!
Pan Jurkowski nie ma przeszłości, która zasługuje na potępienie? to sprawdź komentarze pod artykułem w kurierze lubelskim, tam są podane też linki do innych komentarzy. Tam pisze co nie zaczął robić to schrzanił to nieprawda? Jak jego firma szkoleniowa szkoliła ludzi tam też pisze.To mało? Miał masarnie i co? Wszyscy zainteresowani wiedzą . To też mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzieńcze z jakiego powodu aż tak bardzo śledzisz losy tych dwóch Dyrektorów, czytając każdy artykuł i komentarze do nich, będąc studentem. Za mało nauki????????????/ Zastanawiające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiektywizm napisał:
Młodzieńcze z jakiego powodu aż tak bardzo śledzisz losy tych dwóch Dyrektorów, czytając każdy artykuł i komentarze do nich, będąc studentem. Za mało nauki????????????/ Zastanawiające
To tylko logiczne myślenie i umiejętność korzystania z internetu. W celu zweryfikowania fałszywych sądów i opinii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstępie trzeba ując to jednym stwierdzeniem iż obydwu Panów nie powinno się zwalniać! Logiczny jest fakt że jeden z Panów kłamie i pewnie forsuje lewe dokumenty. Gdyby obaj interesowali się tylko i wyłącznie własnym stanowiskiem oraz profitami z niego wynikającymi, sprzeczki by nie było. W naszym kraju jest takie jedno magiczne słowo : "dogadamy się". Gdyby Panowie chcieli tam tylko siedzieć i kraść to do tego maglu by nie doszło! Po prostu by się dogadali. Nie należy również forsować, iż jest to rozgrywka polityczna! Rozgrywka polityczna to dopiero teraz może się zacząć z racji poparcia przez PSL i PO. Tak więc stwierdzenia iż trzeba wyrzucić obydwu skończy się tym iż ten który się "postawił" zamiast liczyć na sprawiedliwość przegra podwójnie! Bo nie dość że zostanie wrzucony do jednego worka z oszustem i jego środowiskiem ( oczywiście nie musze mówić że owo środowisko to jeden wielki syf który nie bardzo się cieszy jeżeli ktoś chce zrobić porządek. Owo środowisko jest dosyć spore) to w przyszłości będzie miał ogromne problemy wynikające z tego faktu. Ja jedynie mogę współczuć iż Ci którzy mają wiarę i próbują walczyć z kumoterstwem na wysokim szczeblu są często na straconej pozycji. Analiza jest prosta i oczywista lecz była tutaj potrzebna. Co mogę dodać od siebie. Mogę mieć nadzieję że ten który zmusza drugiego aby podpisywał lewe dokumenty zostanie potępiony. Kabaret niesamowity iż podpisywanie lewych dokumentów jest ujmowane "nie wykonywaniem poleceń, ignorowaniem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację ten który się postawił przegra podwójnie!!! przecież złożył o odwołanie swojego Zastępcy, a teraz dostaje po d....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A był ktoś z was w tym lokalu inspekcji w Miedzyrzecu? Tam nie ma nawet toalety (!!!) a samochody stoją cała zimę pod chmurką. Grunt to dobra gospodarka :-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joć napisał:
Masz rację ten który się postawił przegra podwójnie!!! przecież złożył o odwołanie swojego Zastępcy, a teraz dostaje po d....
A dojeżdżanie przez dwa lata z Międzyrzeca do Lublina najpierw skodą octavią a potem C5 od marca 2008r. to w porządku? Złożył wniosek o odwołanie zastępcy bo ten mu to wytknął. C5 jako jedyny samochód ITD nie ma zamontowanego GPS, po to aby krystalicznie uczciwy pan Cezary Jurkowski mógł jeździć gdzie tylko chce za pieniążki ITD? To ITD kupiło mu samochód do wyłącznej dyspozycji? Dlaczego Kontrolujący z Urzędu Wojewódzkiego policzyli temu "jedynemu uczciwemu" tylko dojazdy C5 a skoda to co?Kontroli z Urzędu Wojewódzkiego tłumaczył, że musi biedaczek codziennie jeździć na kontrolę. Tylko, żeby coś kontrolować to trzeba wiedzieć czym ITD się zajmuje, a ten pan nie ma o tym pojęcia. Cytat z Radio "R": Najczęściej BUSY przekraczają prędkość, więcej nie mógł powiedzieć bo nie widział załącznika do Ustawy o Transporcie Drogowym. Także nie czaruj tu o jedynym sprawiedliwym, który przeciwstawił się układom. A afera "Kurtka gate", gdzie cały Urząd Wojewódzki trząsł się ze śmiechu? Na pewno podniosło prestiż ITD w oczach ludzi postronnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska napisał:
Na wstępie trzeba ując to jednym stwierdzeniem iż obydwu Panów nie powinno się zwalniać! Logiczny jest fakt że jeden z Panów kłamie i pewnie forsuje lewe dokumenty. Gdyby obaj interesowali się tylko i wyłącznie własnym stanowiskiem oraz profitami z niego wynikającymi, sprzeczki by nie było. W naszym kraju jest takie jedno magiczne słowo : "dogadamy się". Gdyby Panowie chcieli tam tylko siedzieć i kraść to do tego maglu by nie doszło! Po prostu by się dogadali. Nie należy również forsować, iż jest to rozgrywka polityczna! Rozgrywka polityczna to dopiero teraz może się zacząć z racji poparcia przez PSL i PO. Tak więc stwierdzenia iż trzeba wyrzucić obydwu skończy się tym iż ten który się "postawił" zamiast liczyć na sprawiedliwość przegra podwójnie! Bo nie dość że zostanie wrzucony do jednego worka z oszustem i jego środowiskiem ( oczywiście nie musze mówić że owo środowisko to jeden wielki syf który nie bardzo się cieszy jeżeli ktoś chce zrobić porządek. Owo środowisko jest dosyć spore) to w przyszłości będzie miał ogromne problemy wynikające z tego faktu. Ja jedynie mogę współczuć iż Ci którzy mają wiarę i próbują walczyć z kumoterstwem na wysokim szczeblu są często na straconej pozycji. Analiza jest prosta i oczywista lecz była tutaj potrzebna. Co mogę dodać od siebie. Mogę mieć nadzieję że ten który zmusza drugiego aby podpisywał lewe dokumenty zostanie potępiony. Kabaret niesamowity iż podpisywanie lewych dokumentów jest ujmowane "nie wykonywaniem poleceń, ignorowaniem".
Ty mi tu z logiką nie wyjeżdżaj, bo żaden się nie postawił. Staś z Edziem wybrali kolesi, którzy nie znają się na niczym, dosłownie na niczym. A Sprzeczka wybuchła, bo Pan Czarek miał, chyba nawet dalej ma świetnego doradcę wspomnianą wcześniej jaszczurkę. Ta potrafi skłócić nawet świętych, prawdopodobnie ściągnęła sobie ostatnio do pomocy klakiera, niejaką panią K. Wszystkie pochwalne posty pod adresem Pana Czarka to ich robota. Prześledziłem wszystkie posty i zauważyłem, że wymiękły najpierw z Fedo a potem z obiektywizmem2 gdzie Pani K udawała mądrą, doświadczoną, zdystansowaną od konfliktu osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Pan Premier Donald Tusk powiedział "obowiązkiem każdego obywatela jest powiadomienie Prokuratury o podejrzeniu dokonania przestępstwa" ja osobiście uważam, że jeżeli Pani Wojewoda "doniosła" do prokuratury to zrobiła wielkie minimum co mogła zrobić, zatajenie przestępstwa jest też przestępstwem. Na jednego jest donos a na drugiego kiedy będzie ? Proszę szanowną redakcję o pilotowanie tej sprawy do końca i szczegółowe informowanie czytelników o wynikach śledztwa prokuratorskiego, za jakie grzechy dyrektor a za jakie grzechy z-ca dyrektora może być zwolniony. Proszę o konkretne i rzetelne informacje co który ma na sumieniu, a nie ogólnikowo że dyrektorzy sie kłucą. Mam nadzieję że czasy cenzury prasy przez partie rządzące mineły. Powinno się tych Panów pociągnąć do odpowiedzialności oddzielnie a nie razem. Żeby w przyszłości wiedzieć co jeden z drugim sobą reprezentują. Szanowna redakcjo, na forum podniesiono wątek niegospodarności w sprawie wynajmowania pomieszczeń na potrzeby ITD na placówkach w Międzyrzecu Podlaskim i Zamościu. Proszę o odwiedzenie tych miejsc sfotografowanie i opisanie przez normalnego dziennikarza. Porównanie zostawcie internautom. Do Pana Palikota Jest Pan Mocną osobowością w Lublinie, mówił Pan o przejrzystym Państwie, niech Pan wywlecze wszystko na wierzch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska napisał:
Na wstępie trzeba ując to jednym stwierdzeniem iż obydwu Panów nie powinno się zwalniać! Logiczny jest fakt że jeden z Panów kłamie i pewnie forsuje lewe dokumenty. Gdyby obaj interesowali się tylko i wyłącznie własnym stanowiskiem oraz profitami z niego wynikającymi, sprzeczki by nie było. W naszym kraju jest takie jedno magiczne słowo : "dogadamy się". Gdyby Panowie chcieli tam tylko siedzieć i kraść to do tego maglu by nie doszło! Po prostu by się dogadali. Nie należy również forsować, iż jest to rozgrywka polityczna! Rozgrywka polityczna to dopiero teraz może się zacząć z racji poparcia przez PSL i PO. Tak więc stwierdzenia iż trzeba wyrzucić obydwu skończy się tym iż ten który się "postawił" zamiast liczyć na sprawiedliwość przegra podwójnie! Bo nie dość że zostanie wrzucony do jednego worka z oszustem i jego środowiskiem ( oczywiście nie musze mówić że owo środowisko to jeden wielki syf który nie bardzo się cieszy jeżeli ktoś chce zrobić porządek. Owo środowisko jest dosyć spore) to w przyszłości będzie miał ogromne problemy wynikające z tego faktu. Ja jedynie mogę współczuć iż Ci którzy mają wiarę i próbują walczyć z kumoterstwem na wysokim szczeblu są często na straconej pozycji. Analiza jest prosta i oczywista lecz była tutaj potrzebna. Co mogę dodać od siebie. Mogę mieć nadzieję że ten który zmusza drugiego aby podpisywał lewe dokumenty zostanie potępiony. Kabaret niesamowity iż podpisywanie lewych dokumentów jest ujmowane "nie wykonywaniem poleceń, ignorowaniem".
Jest ich dwóch, szef i zastępca, jeżeli zastępca kłamał niech odejdzie a szef organizuje ITD, jeżeli szef kłamał niech odejdzie a zastępca niech pokaże co potrafi i w poniedziałek taka decyzja powinna zapaść w gabinecie u Wojewody. Pozdrawiam wszystkich skłóconych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska napisał:
Na wstępie trzeba ując to jednym stwierdzeniem iż obydwu Panów nie powinno się zwalniać! Logiczny jest fakt że jeden z Panów kłamie i pewnie forsuje lewe dokumenty. Gdyby obaj interesowali się tylko i wyłącznie własnym stanowiskiem oraz profitami z niego wynikającymi, sprzeczki by nie było. W naszym kraju jest takie jedno magiczne słowo : "dogadamy się". Gdyby Panowie chcieli tam tylko siedzieć i kraść to do tego maglu by nie doszło! Po prostu by się dogadali. Nie należy również forsować, iż jest to rozgrywka polityczna! Rozgrywka polityczna to dopiero teraz może się zacząć z racji poparcia przez PSL i PO. Tak więc stwierdzenia iż trzeba wyrzucić obydwu skończy się tym iż ten który się "postawił" zamiast liczyć na sprawiedliwość przegra podwójnie! Bo nie dość że zostanie wrzucony do jednego worka z oszustem i jego środowiskiem ( oczywiście nie musze mówić że owo środowisko to jeden wielki syf który nie bardzo się cieszy jeżeli ktoś chce zrobić porządek. Owo środowisko jest dosyć spore) to w przyszłości będzie miał ogromne problemy wynikające z tego faktu. Ja jedynie mogę współczuć iż Ci którzy mają wiarę i próbują walczyć z kumoterstwem na wysokim szczeblu są często na straconej pozycji. Analiza jest prosta i oczywista lecz była tutaj potrzebna. Co mogę dodać od siebie. Mogę mieć nadzieję że ten który zmusza drugiego aby podpisywał lewe dokumenty zostanie potępiony. Kabaret niesamowity iż podpisywanie lewych dokumentów jest ujmowane "nie wykonywaniem poleceń, ignorowaniem".
Jest ich dwóch doświadczonych profesjonalistów, szef i zastępca. Jeżeli zastępca kłamał niech odejdzie a ITD zarządza szef, jeżeli kłamał szef niech zastępca pokaże co potrafi a szef odejdzie. Taka decyzja powinna zapaść u Wojewody w poniedziałek, Pozdrawiam skłóconych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Jest ich dwóch doświadczonych profesjonalistów, szef i zastępca. Jeżeli zastępca kłamał niech odejdzie a ITD zarządza szef, jeżeli kłamał szef niech zastępca pokaże co potrafi a szef odejdzie. Taka decyzja powinna zapaść u Wojewody w poniedziałek, Pozdrawiam skłóconych.
Jakich doświadczonych profesjonalistów? To są dwie pomyłki i tyle. Dwie pomyłki, które nic nie potrafią i na niczym się nie znają, a udają DYREKTORÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inspekcja jest nasza, wara wam od niej. jak posel powiedzial ze jest nasza, to jest. wygracie wybory to bedzie wasza z powrotem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Panie Jurkowski jest, gdy za doradcę jest jaszczurka i klakier. Oni nigdy nie będą do końca szczerzy, nawet do własnego odbicia w lustrze. W sumie to nie jest z Pana zły chłop, tylko trzeba się było kierować własnym rozumem, a te dwie przegonić na cztery wiatry. Przecież Pan wie, że Zastępca chciał mieć tylko spokój, ale jaszczurka zamąciła i to nieźle nie?Do tego trzeba mieć specjalne predyspozycje. Pierwszy lepszy tak nie potrafi. Cały czas napuszczała Pana. Pan tego nie widział? Wystarczy na nią spojrzeć i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem uważnie wypowiedzi internautów i .... łapię się za głowę Czy z P. Sokoła z-cy dyrektora ITD w Lublinie - "ONO" chce zrobić drugiego Komendanta Policji Szczeklika ???!!! Pan Sokół ujawnił (za co mu chwała) malwersacje C.Jurkowskiego, niegospodarność, prywatę, nepotyzm, sprzeniewierznie publicznych pieniędzy i dlatego ma być karany jak ten, który zawinił ???!!! Wyborcy z okręgu Bialskopodlaskiego - zweryfikujcie działania p. posła Stanisława Żmijana, który po cichu popiera Cezarego Jurkowskiego (mając z nim tajemne układy) Jako 'Zorro' pytam - czy P. Sokół, kontrolerzy Wojewody, Wojewoda lubelski - którzy podjeli walkę z bezprawiem, mają być napiętnowani ???!!! Czy Marszałek J. Piłsudski ma powstać z grobu i zrobić porządek ???!!! "ZORRO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...