Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wola Gałęzowska: Wypadek z udziałem dwóch aut

Utworzony przez rysiek, 8 września 2011 o 18:50 Powrót do artykułu
Wie ktoś skąd byli kierowcy ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kierowca osobówki jest chłopak z Olszowca(stan ciężki)
0
nogi połamane
0
kierowca osobówki zmarł ( [*] ŚWIEĆ PANIE NAD JEGO DUSZĄ ;;;((((
0
Najukochańszy szfagier na swiecie. Nigdy drugiego takiego nie będzie:-(
0
Najlepszy Człowiek Jakiego znałam:( [*]
0
[*]"Ostatnie pożegnanie" Odchodzę od Was moi mili Nie czekam dłużej ani chwili Nie czekam na brawa, oklaski Niedługo przysypią mnie piaski Chcę, abyście mnie pamiętali I nadal mnie kochali Swe szczęście odszukali Ogrom miłości zaznali Choć mnie przysypią ziemie Miłości nie pogrzebię Miłość zostawię z wami Abyście się kochali Choć ja w ciemności ruszam Zostanie moja dusza W myślach waszych zostanę I kochać was nie przestanę Świat ziemski mój dobiegł końca Przede mną droga lśniąca Droga ta powrotu nie ma Bo jest to droga zapomnienia /*\ |_| wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny.
0
Wypadek ?? ten człowiek nie zyje zostawił mame tate brata dziewczyne ... zawsze jest wina po obu stronach
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: