Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wólka. Piesza potrącona na przejściu dla pieszych

Utworzony przez Mieszkanka lubelskiego, 27 sierpnia 2014 o 11:32 Powrót do artykułu
No i nic z tym przejściem nie zrobiono, od tamtego feralnego wypadku w grudniu, aż do teraz, gdzie znowu doszło do potrącenia. czy to nie znak, że należy tam zamontować sygnalizację świetlną, żeby piesi mogli bezpiecznie przechodzić? przecież kierowcy z dnia na dzień nie zaczną jeździć iście przepisowo. u nas ładuje się pieniądze w inne mniej potrzebne rzeczy, zamiast dobrze oznakować i wyszczególnić najbardziej niebezpieczne miejsca w których są przejścia dla pieszych. bo po co. wymyślono opaski, odblaskowe, od września. brawo, tylko co to da? jak ktoś nie uważa to i "odblask" puknie na drodze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedaleko jest przejście z sygnalizacją świetlną. Czy nie lepiej jest iśc ze 100 metrów więcej i bezpiecznie przejść przez ulicę? Zawsze lepiej dla zdrowia.
0
Przecież to jest karygodne z jaką prędkością jeżdżą tamtym odcinkiem drogi kierowcy ja wyjeżdżając od strony Świdnika muszę niejednokrotnie czekać aż zmieni się światło koło "GSu" albo znajdzie się jakiś kulturalny kierowca co przepuści a co dopiero mówić piesi rosyjska ruletka i czasem ktoś przegrywa niestety. Szybkość zabija zacznijcie uważać!!!
0
Niedaleko jest przejście z sygnalizacją świetlną. Czy nie lepiej jest iśc ze 100 metrów więcej i bezpiecznie przejść przez ulicę? Zawsze lepiej dla zdrowia.
gdzie Ty masz tam 100 metrow do przejscia z sygnalizacja ???? problemy z liczeniem?
0
dzisiaj ten wypadek był ?
0
pewnie znowu jakaś święta krowa wpieprzyła się prosto pod koła "bo ja mam pierwszeństwo"... 
0
Może nie święta krowa tylko za szybko jechał ,tam nik nikogo nie puści tylko jechać jechać żeby szybciej
0
Zuk nie dba o zdrowie obywateli w tym miescie, ma je gdzies, biznes sie liczy i kropka. Nie bedzie inwestycji w bezpieczenstwo w tej czesci Lublina bo to sie nie oplaca najwyrazniej, za malo elektoratu tu mieszka. A za chwile jakis biegly stwierdzi ze Pani za wolno przechodzila przez przejscie. No jak mogla w ogole na nie wchodzic!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: