Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wtargnęli na posterunek, żeby odbić kolegę

Utworzony przez txj, 30 września 2008 r. o 10:14 Powrót do artykułu
jakby ciebie idioto pobili to odrazu byś zmienił zdanie!!!! wiec zastanów sie co mówisz.... bo luidzi nie traktuje sie tak jak oni to zrobili!!!! zreszta chyba nawet nie masz pojecia co sie stało wiec zamknij dupsko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by cię poj*ebie policja wpier***iła za to że się upiłeś co każdemu wolno i urwałeś przez to nie specjalnie lusterko to ciekawe czy byś się ku*** mać cieszył. To że stawiali opór to jest normalka, ale nie mieli pał do bicia używali własnych sił. Brak mi słów na Was psy je*ane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okraść dom a pobicie nie winnych ludzi to jest co innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za kochana 123 i mad1 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat tak sie sklada ze i ja znam tych kolesi---gnojstwo i tyle!! siostrzyczka nie lepsza!! policja ma za malo uprawnien na takich jak oni,zreszta co tu duzo pisac--po gebach(bo twarzy to oni nie maja) widac jak na dloni co to za typy!! nawet dla laika to obrazek tego wytatuowanego mowi sam za siebie--nie trzeba ich nawet znac --to widac,slychac i czuc:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się musi dziać na tej wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha, ubaw po pachy! Te głąby jeden po drugim grały rolę w scenariuszu "Napad na posterunek". Nadaje się to raczej do serialu "posterunek 13", czy coś takiego, równie głupiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, synkowie pomagali mamusi w organizacji dożynek a tu tacy podli policjanci przerwali tę idylle. Jaka szkoda Ledwie Marcinek A. (nie ze Świdnika tylko z Mełgwi) zdjął komżę ministranta a tu policyjny łomot. Andrzejek A. też niewinny jak lelyja. Razem ze znanym zbirem Kazimierzem P. i kryminalistami braćmi W. chętnie przeprowadza staruszki przez ulicę. Brawo policja tępić to bydło. Aniu A. nie chwaliłbym się posiadaniem takich braci. A słowa, które kierujesz w stronę policji mogą ci przysporzyć kłopotów. To może policja pozbawiła ząbków braciszka Marcinka???? Tak to jest jak mamusia Tereska zamiast zająć się wychowaniem dzieci włóczy się po kraju udając śpiewaczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST WERSJA POLICJI, A PRAWDZIWA JEST CAŁKIEM INNA!!!!!! NIE WIECIE DOKŁADNIE JAK BYŁO! TO SĄ KŁAMSTWA! NIKT NIGDY NIE SŁUCHA POSZKODOWANYCH, NA KTÓRYCH POLICJA NAPADŁA I ZBIŁA JAK PSY ZA NIC, DOSŁOWNIE ZA NIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam sie z tobą!!!!!!!!!!!!!! nieważne jak kto wygląda wżne jest jaki jest i co czuje!!!!!!!!!!!! policjii nigdy sie nic nie udowodni zawsze znajdą sobie jakieś wytłumaczenie a zresztą są świadkowie na to ze to policja sie czepiła chłopaków sami szukali zaczepki!!! kto by tam nie był dostał by. i każdego praktycznie zatrzymywali!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze tak gnojkom do wiezienia wpierd*** do ciemnej celi mali pseudo chuligani rosną frajerstwo z podzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kochanie 123" pierdoły opowiadasz tak jak Ania A. (jej się nie dziwię bo to jej braciszkowie i ich kumple zebrali zasłużony łomot) Tylu młodych ludzi było na dożynkach a tylko ta szumowina naraziła się policji??? Pewnie za niewinność. Pewnie grzecznie się zachowywali a tutaj taki nietakt To skąd te poprzednie wyroki??? Zamknąć i nie wypuszczać do starości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ty człowieku jesteś mądry!!!!!!!!!!!! heh zastanów sie co mówisz i ciekawa jestem czy byś chciał trafic do wiezienia odrazu cioto do wora byś poszedł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat wiem co sie tam działo i jak to wyglądało bo byli tam miedzy innymi moi bracia i wcale sie tego nie wstydze!!!! to policja powinna sobie nawzajem spuścić łomot!!! a nie czepiać sie niewinnych ludzi i szukać zaczepki>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie z was kozaki. Czego nie pokazaliście tego co było na posterunku w mełgwi jak pałowaliście ich i są tacy co to nagrali telefonem przez okno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a policja nie ma ostrej amunicji, zeby strzelić w łęb takim ****** ? od razu kilka trupów ale jaki zysk dla społeczeństwa które teraz będzie musiało karmić nierobów w więzieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Okraść dom a pobicie nie winnych ludzi to jest co innego...
no to życze ci okradania kilka razy w roku niewinny aniołku, a najlepiej podaj swój adres...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "kochanie 123": Jestem mądra i z szumowiną się nie zadaję. A do paki nie trafię bo jestem porządnym człowiekiem i nie w głowie mi rozróby i kumanie się z głąbami. Niech zgniją w pace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życze ci tego co najgorsze!!!! niewiesz chyba co za głupoty opowiadasz!!!!!!!!!!! i nikt tu nie jest szumowiną!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
akurat jestem siostra jednego z pobitych chłopaków wiem jak to wszystko wyglądało
gówno wiesz i wstydź się za takiego brata. dobrze że ich spałowali jeśli to prawda, a w wiezieniu jeszcze im odbyty powiększą albo możesz siostrzyczko zastąpić brata jesli chcesz hahahahahah ##################
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...