Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska cebulowa nam się szykuje. Zachodnie media o wyborach u nas. Może nie mają dokładnego oglądu, ale warto znać opinię obserwatora, który przygląda się Polsce z zewnątrz: http://www.wykop.pl/ramka/2540623/zachodnie-media-zdziwione-wynikami-pierwszej-tury-wyborow-prezydenckich/
zachodnie mendia niech się zajmą swoim multi kulti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słaba sytuacja, Polacy dają się populistom, obiecującym gruszki na wierzbie, obrażającym inne narody, sugerującym fałszerstwa. A później będzie płacz, i pytania dlaczego stopa życiowa spada, dlaczego zamiast nowych dróg są pomniki, dlaczego pompuje się ostatnie pieniądze w niezrozumiałe reformy. Już to przerabialiśmy... Przecież to co proponują populiści to bankructwo naszego kraju i wstyd za granicą.
wstydem jest to co wypisujesz a co do bankructwa to to państwo już dawno zbankrutowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie czy wy nie widziecie co pis zrobi dla Polski ??????????? Da władzę księzom, zabroni antykoncepcji, wprowadzi po 8 godzin reli tygodniowo i maturę  życia jakiegoś pedofila z Dominikany. Obudzcie się i wygońcie pisiorów z kraju , będzie rządził kaczor i wróci smoleńsk-sroleńsk
a głupiś ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znam nikogo wśród moich znajomych którzy by głosowali na szoguna, to skąd qrwa te jego %?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ojczyzna mila patriotom odzyskuje szacunek Królowej Polski Przenajświętszej Maryji Panny i Jej syna naszego Króla Jezusa Chrystusa. Zwycięstwo patriotyzmu i mądrości narodu złożymy na świętym ołtarzu Kościoła Katolickiego orędownika wolności ludzi wiernych Słowu Bożemu. Masońsko żydowska mafia odchodzi raz na zawsze w nicość i otchłań  piekielnego ognia, bo walka z Panem Bogiem tak tylko zakończyć się może.   W górę serca bohaterowie walki o Polskę i polskość.
jesteś kociej wiary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w wyborach wygra Duda (ja na niego zagłosuję nie w geście poparcia, tylko przeciw Szczynukowiczowi-Komorowskiemu), a w samorządowych Kukiz i JKM, to jest po latach szansa na zmianę systemu, a może nawet rozliczenie złodziei, oszustów i aferzystów z mafii PO. I smakoszy ośmiorniczek też.
samorządowe dopiero były. Znowu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w wyborach wygra Duda (ja na niego zagłosuję nie w geście poparcia, tylko przeciw Szczynukowiczowi-Komorowskiemu), a w samorządowych Kukiz i JKM, to jest po latach szansa na zmianę systemu, a może nawet rozliczenie złodziei, oszustów i aferzystów z mafii PO. I smakoszy ośmiorniczek też.
Hofman na Ministra Finansów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie glosujcie na PiS. Jesli Duda wygra to i tak bedzie rzadzil wszystkim Kaczynski, po to wystawili Dude. Nic dla Polski nie zrobia, tylko pogorsza sytuacje jaka jest, predzej przyjdzie wojna, bo Kaczynski bedzie pchal lapy do katastrofy Smolenska. Komorowski nic nie zrobi dla Polski, jak jest to tak pozostanie, albo jeszcze gorzej bedzie. Najlepiej wszystkich po wybijac i na nowo nowy rzad niech powstanie i moze bylby porzadek w tej Polsce. Szczerze to nie ma na kogo glosowac, moze jedynie na Kukiza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRZEJ DUDA TO MADRY I UCZCIWY I WYKSZTALCONY KANDYDAT TAKIEGO PREZYDENTA NAM POTSZEBA DLA KTUREGO JEST WAZNY BOG CHONOR OJCZYZNA TAK TO NA NIEGO ZAGLOSUJE.A KOROWSKI TO OSZUST SZCZYNUKOWICZ AGENT BOLEK KTURY JEST SZPIEGIEM ROSJI TOKIEGO PREZYDENTA NIECHCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten "ktoś" przemawia spod krzyża? Gdzie symbole NASZEGO kraju? Gdzie GODŁO... FLAGA BIAŁO-CZERWONA? Kiedy ten otumaniony kadzidłem naród obudzi się???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli II ture wygra Duda na pewno będzie wojna a jeśli Komorowski to sprzeda cały nasz kraj więc lepiej nie iść na wybory niż wybierać między złem i złem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ta wypowiedz na stronie dziennika wschodniego. Nie jest ojcem niczego i nikogo. Czy media nie powinny byc apolityczne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za głupoty, że Komorowski sprzedaje nasz kraj?! skąd takie informacje, zupełnie wyssane z palca które wymyślił sobie PIS!! Cudzoziemiec według ustawy jeżeli spełnia warunki może kupić w Polsce nieruchomość do 1 ha, czy dokonać zakupu lokalu bądź domu, tak samo działa to w drugą stronę. Komorowski żadnych lasów jak to twierdzą Pisowcy nie sprzedaje, denerwuje mnie to że Ktoś usłyszy taką głupotę i później bezwiednie rozpowszechnia ją dalej. Jak naprawdę jestem przerażona tym, że może wygrać Duda, nie wiem czy ludzie zdają sobie sprawę z tego co to może być, czy mają na tyle wyobraźni, Duda będzie jedynie Marionetką w rękach Kaczyńskiego, który naprawdę chyba zmysły już postradał, wda się w wojnę z Rosją bo do tego to zmierza, już nie wspominając że głównym postulatem PIS jest zakaz in vitro?! jak można komuś dla kogo jest to jedyna szansa żeby mieć dziecko odbierać taką możliwość i nadzieję?! Nawet św. pamięci prof. Barotszewski mówił, że to będzie katastrofa dla Polski jak wygra PiS! Ja nie jestem wielką zwolenniczką obecnego Prezydenta, ale uważam że w tej chwili jest to jedyny sensowny i bezpieczny dla nas wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 lat rządzi Komorowski i spółka........ pora się pakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poprzednika a deal-e, które spłacają z PO-PSL za stołek Tuska i te rupiecie(śmigłowce) z Francji? A Pendolino za zegarki Sławusia N.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To ty spieprzaj głupku...........................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Jarubas - 2,32% w woj. lubelskim. Załosni "ludowcy" i "człony" komuszego zslu, co TERAZ wymyślicie, żeby znowu sfałszować nadchodzące wybory???? Jak osiagniecie 32,4% wstrętni krętacze i zdrajcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzieżówka towarzysza Piechocińskiego, wyszkolona skutecznie w Moskwie, stawi czoła nawale źle wypełnionych kart do głosowania i skutecznie je przy liczeniu POPRAWI. Z ludowo-robotniczym pozdrowieniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻAŁOŚNI GŁUPCY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...