Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pytam się czemu miał służyć ten artykuł. Niemce to mała miejscowość wszyscy wszystko wiedzą, Jak się czują dziewczynki, które wrócą kiedyś do szkoły. WSTYD. Apeluje do mieszkańców Gminy Niemce, żeby nie dodawali komentarzy mając na uwadze dobro dzieci, a nie niesmaczną sensację. Dyrekcji Szkoły się bardzo dziwie, że nie zadbali o ochroną dzieci. Powinni to zrobić. Wstyd Panie Dyrektorze .USZANUJMY GODNOŚĆ DZIECI!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ktoś ma nie komentować,bo co nie pasuje komus? Każdy ma prawo się wyrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak najlepiej niech ktos zgłasza wszystkie komentarze,no brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu chodzi o to że to matka je głodziła. Z resztą cała ta rodzinka jest wątpliwego stanu psychicznego. Z własnej obserwacji widziałam że dzieci były zastraszone,nie chciały się odzywać,matka zaszczuła je do tego stopnia że były się przy niej jeść bo je z tego rozliczała. Jak nie zjadły śniadania to przez cały dzień nie dawała im jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka anoreksja? ? Skoro dziewczynki zaczęły normalnie jeść w szpitalu bez matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej gminie to sie rozne zeczy zdarzaja 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego mowa tylko o matce? Przecież dziewczynki mają tez ojca??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka tej nauczycielki trafiła do psychiatryka po tym jak zabiła swoją córkę gracą, a jej dzieci zabiła spychając z piętra   siostra tej nauczycielki otruła siebie i swoje dzieci   TAKIE OTRZYMAŁEM INFORMACJE   To jest rodzinna patologia i ktoś powinien dokładnie tym się zająć żeby nie doszło do kolejnej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodzę się z osobą powyżej,była juz sprawa na temat jej rodziny.Chodzę do tej szkoły i widziałam sama jak dziewczynki na tle innych były wręcz suche,mało jadły,nie uśmiechały się.Żadnego życia ich nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam  Widziałam te dziewczynki były tak wychudzone i zalęknione że żal było patrzeć naa nie. One wogóle się nie uśmiechały. Dziwię się tylko że szkoła tak długo nie reagowała. Ale no cóż to były dzieci koleżanki , gdyby to były inne dzieci to jjuż dawno sąd, opieka społeczna itd..... odebrałyby by dzieci . A Pan Dyrektorze niech bardziej będzie obiektywny Pozdrawiam                                                                                               
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodze z tą młodszą do klasy. Nie rozmawia z nikim prucz nauczyciel a jak już to bardzo cicho.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa a w Lubartowie to sie nie dzieją niby takie rzeczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa a w Lubartowie to sie nie dzieją niby takie rzeczy?
Ta w jedynce cpają, w dwójce gwałcą.. Słuchajcie dalej tych plotek :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele coraz częściej mają problem z samymi sobą. Mój kolega jest psychiatrą i stwierdził, że największą grupą pacjentów są policjanci i nauczyciele. A zapytam , gdzie była dyrekcja, gdzie byli wychowawcy ? Przecież po samym zachowaniu powinno się wyczuć czy coś dziecka nie gnębi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...