Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wydarzenia w Michowie

Utworzony przez stara, 5 lutego 2009 r. o 14:50
bimberku masz rację. Tak należało by zrobić. Mam jeszcze tylko pytanie do Stasia, Miecia, Waldka NIBY przyjaciół gdzie jesteście. Czy te ponad 20 lat nic dla was nie znaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę , że to forum powinno nosić na zwę " PRACOWNICY MICHOWIANKI W OBRONIE PREZESA" Tylko nie wiem dlaczego ktoś napisał , że Aneczka odeszła jak ja ją codziennie widzę jak idzie w stronę Mleczarni? Przyznam się , że myślałem , ze została już tym Prezesem bo chodzi kiedy chce i wraca kiedy chce. Jak to mówią co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem co otym wszystkim myśleć , ale pamiętam jak kiedyś Prezes na zebraniu powiedział , że ona się poświęca i dlatego nie poszła jeszcze na emeryturę , dlatego pytam gdzie to poświęcenie kiedy pracownicy i Prezes go naprawdę potrzebują. Dobrze , że mnie zwolniła to przynajmniej nie przeżywam tego tak mocno jak wy. Powiem wam tylko , że to złośliwa kobieta i bardzo zazdrosna praktycznie o wszystko. Ona wie , że nik w tym zakładzie jej nie lubli i dlatego się zachowała w ten sposób , zeby wam dokopać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ggg napisał:
Ja nie wiem co otym wszystkim myśleć , ale pamiętam jak kiedyś Prezes na zebraniu powiedział , że ona się poświęca i dlatego nie poszła jeszcze na emeryturę , dlatego pytam gdzie to poświęcenie kiedy pracownicy i Prezes go naprawdę potrzebują. Dobrze , że mnie zwolniła to przynajmniej nie przeżywam tego tak mocno jak wy. Powiem wam tylko , że to złośliwa kobieta i bardzo zazdrosna praktycznie o wszystko. Ona wie , że nik w tym zakładzie jej nie lubli i dlatego się zachowała w ten sposób , zeby wam dokopać.
MICHOWIANKA to fajny zakład i wyroby mają extra.Tylko ludzie tak zastraszeni ,że jak P.księgowa na korytarz wychodzi to się własnego cienia boją.A jak prezesem zostanie?Nie dajcie się jesteśmy z Wami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety jak się nie ma rodziny to na kimś trzeba sie wyzyć i po kimś poskakać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księgowa i tak będzie smażyć się w piekle!!!!i wszyscy którzy przyczynią się do odwołania PREZESA, który poświęcił temu zakładowi wszystko, mieszkał tam przez kilkadziesiąt lat bez rodziny. To właśnie tam stracił swoje zdrowie. Wszyscy są NIBY przyjaciółmi a co do czego każdy by cię żywcem pogrzebał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duch napisał:
Księgowa i tak będzie smażyć się w piekle!!!!i wszyscy którzy przyczynią się do odwołania PREZESA, który poświęcił temu zakładowi wszystko, mieszkał tam przez kilkadziesiąt lat bez rodziny. To właśnie tam stracił swoje zdrowie. Wszyscy są NIBY przyjaciółmi a co do czego każdy by cię żywcem pogrzebał.
a te pajacyki z rady to wogóle myślą...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie nie myślą skora tak postępują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a p.Lidka też niby przyjaciółka zastraszona przez p.Annę też się wypiela a latała z kwiatami do PREZESA na wywiad......świnie wszyscy to świnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy rada już wie że tak ją opisują......ciekawe...co na to Pan Jan.......?Kłamca i mąciciel!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księgowa i tak będzie smażyć się w piekle!!!! Nie będzie, nie będzie , a co wy myślicie , że ona tak nadarmo do kościoła co niedziela biega i nadodatek w pierwszej ławce siedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary napisał:
Księgowa i tak będzie smażyć się w piekle!!!! Nie będzie, nie będzie , a co wy myślicie , że ona tak nadarmo do kościoła co niedziela biega i nadodatek w pierwszej ławce siedzi.
Ja myślę że ksiądz jej dał taką pokutę do końca życia i jeden dzień dłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pokutę to ona powinna tam krzyżem leżeć. Chociaż by za to , że koleżankę na bruk wywaliła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie pomyślcie o dostawcach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! którzy i tak maja ciężko bo dostają grosze za mleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie pomyślcie o dostawcach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! którzy i tak maja ciężko bo dostają grosze za mleko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michowski balcerowicz musi odejść!!!! I jeszcze jedno pytanie, kto nazwał w ten sposób mleczarnie MICHOWI-ANKA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim jest ten balcerowicz???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przewodniczacy byl dla mnie kims , a okazuje sie byc zerem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pelnomocnicy nie przyznaja sie do swoich zarobkow , premii kwartalnych ,ile jeszcze beda nas oszukiwac i dawac nam ochlapy./ Ludzie sa oszukiwani . Na nic nie ma pieniedzy, na premie dla wybrancow sa.Po co p.A. przychodzi codziennie i co wynosi nie wiadomo.Dlaczego nikt jej nie powstrzyma/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 44

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...