Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a rodziece mogli pracowac duzo osob wychodzi samemu jezeli niesa pelnoletni... to jest tragedia dla rodzicow a wy piszecie ze to jest ich wina zal mi wal ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem jak to jest być świadkiem śmierci, winnego tak naprawde nigdy nie poznamy, może to sylwek wbiegł na ulice, myślał że przebiegnie, a może to te nwariat za szybko jechał i nawet się nie rozejrzał. Jest to już drugi przypadek śmierci ucznia naszego gimnazjum i 2 w ten sam sposób. powinniśmy być bardziej ostrożni zarówno kierowcy jak i uczniowie. pełnoletność nie ma tu znaczenia, każdy odpowiada za siebie i innych. Miejmy go w sercach [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.D. napisał:
Owszem chłopczyk niepełnoletni...ale może rodzice byli w pracy?Nie uważasz... Nie da się pogodzić wszystkich obowiązków!
mogli zmienic prace na lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.D. napisał:
Owszem chłopczyk niepełnoletni...ale może rodzice byli w pracy?Nie uważasz... Nie da się pogodzić wszystkich obowiązków!
mogli zmienic prace na lepsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mogli zmienic prace na lepsza
Nie zawsze się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zanim rodzice urodza nowe dziecko to niech nastepnym razem dbaja o dzieci bo przeciez dziecko jest najwazniejsze a nie praca czy cos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mogli zmienic prace na lepsza
Co Ty wypisujesz? Zastanów się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy w ogóle chcecie od tych rodziców??? Chłopak nie miał 8 lat żeby prowadzić go za rękę do szkoły, jak większość dzieci chodzi do szkoły piechotą mogło to się przydarzyć każdemu!!! Za złe powinniśmy mieć tylko i wyłącznie kierowcy, że uciekł z miejsca wypadku!!! Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre komentarze to piszą chyba jacyś gówniarze którzy się nie zastanowią co przeżywa rodzina, znajomi... Zastanówcie się nad sobą i jeżeli macie pisać takie głupoty to lepiej nie zabierajcie głosu i nie wypisujcie tu swoich "mądrości". Nie znałam tego chłopca ale bardzo mi przykro:( taki młody a już odszedł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia i kondolencje dla rodziny! Tego bandyte z pewnością sumienie zabije!! ale mam nadzieje, że prędzej Policja jednak stanie na głowie i złapią jego- niech nasze podatki nie ida na marne i musza złapać zabójce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem z tej samej miejscowosci co Sylwek (*) i naprawde jestem w szoku bo rano widzialem go i ludzi bedacych przy nim, gdyz jechalem do pracy o w pol do 8. To jest szok dla mnie...moglbyc to samochod osobowy a moze nawet ciezarowka, byla straszna pogoda, nic nie widac bylo, ale kierowca to bydle tchorz itd jak on moze zyc z takim czyms... WiNA leży przede wszystkim na kierowcy ktory go potracil, napewno nie przebiegal przez ulice tylko szedl w strone przystanku jak zawsze to dzieciaki robia w tym miejscu, i jezeli ma slady na plecaku to znaczy że uderzyl go w plecy, mi sie wydaje ze to byla ciezarowka, jezeli sa slady na plecaku czyli maska byla wysoko, osobowy samochod tez moze byc jezeli predko zapierdzielal... Winic nalezy takze Wójta Gminy, Dyrektora Gimnazjum oraz reszte dyrektorów szkol podstawowych za brak zapewnienia bezpieczenstwa w drodze dzieciom do szkoly.Opiekunom nie chce sie wychodzic nawet z autobusu zeby dziecko przez droge przeprowadzic, a za to niby biora pieniadze... ja bym postawil do odpowiedzialnosci za ten wypadek nie tylko kierowce-sprawce ale takze Wójta, dyrektora i osoby odpowiadajace za bezpieczenstwo dzieci w szkole.. rodzice nie zawinili, bo jak kazde dziecko wyszlo do szkoly zeby sie uczyc, a za droge pobyt i powrot ze szkoly odpowiada przede wszystkim kto: dyrektor. ("drugi taki wypadek"- qrw...co to za deb***, ciekawe ile jeszcze ma dzieci zginąć żeby zaczął coś robić....Kuratorium do sądu go...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech go wkóncu znajdo i zamkną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roles napisał:
a ja jestem z tej samej miejscowosci co Sylwek (*) i naprawde jestem w szoku bo rano widzialem go i ludzi bedacych przy nim, gdyz jechalem do pracy o w pol do 8. To jest szok dla mnie...moglbyc to samochod osobowy a moze nawet ciezarowka, byla straszna pogoda, nic nie widac bylo, ale kierowca to bydle tchorz itd jak on moze zyc z takim czyms... WiNA leży przede wszystkim na kierowcy ktory go potracil, napewno nie przebiegal przez ulice tylko szedl w strone przystanku jak zawsze to dzieciaki robia w tym miejscu, i jezeli ma slady na plecaku to znaczy że uderzyl go w plecy, mi sie wydaje ze to byla ciezarowka, jezeli sa slady na plecaku czyli maska byla wysoko, osobowy samochod tez moze byc jezeli predko zapierdzielal... Winic nalezy takze Wójta Gminy, Dyrektora Gimnazjum oraz reszte dyrektorów szkol podstawowych za brak zapewnienia bezpieczenstwa w drodze dzieciom do szkoly.Opiekunom nie chce sie wychodzic nawet z autobusu zeby dziecko przez droge przeprowadzic, a za to niby biora pieniadze... ja bym postawil do odpowiedzialnosci za ten wypadek nie tylko kierowce-sprawce ale takze Wójta, dyrektora i osoby odpowiadajace za bezpieczenstwo dzieci w szkole.. rodzice nie zawinili, bo jak kazde dziecko wyszlo do szkoly zeby sie uczyc, a za droge pobyt i powrot ze szkoly odpowiada przede wszystkim kto: dyrektor. ("drugi taki wypadek"- qrw...co to za deb***, ciekawe ile jeszcze ma dzieci zginąć żeby zaczął coś robić....Kuratorium do sądu go...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dw napisał:
jak znajdą tego skur... co nie umiał się zachować jak człowiek tylko gorzej niż bydło , bo chociaż bydło ma jakieś zasady , to dokładnie go ukarać nawet śmiercią , śmierć za śmierć !!!
Ojciec chłopca powinien wynająć kogoś kto by zajebał tego sku***syna co mu dzieciaka zabił. Ja bym tak zrobił, nawet własnymi rękami gdyby moje dziecko zginęło w podobny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bydlak mógł to zrobić i UCIEC Z MIEJSCA WYPADKU!!! Dożywocie dla tego ... ... !!! ;/ Biedny chłopak,miał całe życie przed sobą!!! współczuję rodzinie, a szczególnie bratu,który go znalazł w takim stanie:( NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ NAWET- ZNAJDZIE TEGO BYDLAKA I ZRÓBCIE COŚ ŻEBY CIERPIAŁ!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuje rodzicom chłopca, tragedia. Mam pytanie; Jak można oobarczać odpowiedzialnością wujta i dyrektorów szkół? Coś czuję, że na ludzkim dramacie autor wpisu załatwia swoje prywatne sprawy, bierze odwet za jakieś stare urazy. Czyli albo mało szlachetny, albo mało rozgarnięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JustynaLBN napisał:
Co za bydlak mógł to zrobić i UCIEC Z MIEJSCA WYPADKU!!! Dożywocie dla tego ... ... !!! ;/ Biedny chłopak,miał całe życie przed sobą!!! współczuję rodzinie, a szczególnie bratu,który go znalazł w takim stanie:( NIE MOGĘ TEGO POJĄĆ NAWET- ZNAJDZIE TEGO BYDLAKA I ZRÓBCIE COŚ ŻEBY CIERPIAŁ!!!!!!!!!!
Nawet ja kgo znajdą to mogę się założyć, ze gościu całą winę zrzuci na chłopca, ze niby sam mu wlazł pod koła. I kto mu udowodni że było inaczej jak nawet świadków mogło nie być? Dostanie taki sk..syn kilkanaście lat posiedzi kilka na koszt podatnika i będzie się śmiał że mu się udało wywinąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mogli zmienic prace na lepsza
Jak jesteś taki cwaniak to zamień się w słup soli, będzie z korzyścią dla społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzilam z Sylwkiem na ten sam przystanek, gdybym wyszla parę minut wczesniej moglo by to spotkac i mnie... nie pojmuję, jak mozna być tak bezdusznym czlowiekiem i zostawić 14-letnie dziecko samo na ulicy, na pastwę lodu. no jak?? z calego serca wspolczuje Pani Krysi i Panu Janowi, nawet nie potrafię sobie wyobrazić co teraz czują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy wypowiadający się powyżej to debbile. Mają pretensje to rodziców dziecka o to, że ktoś je zabił na drodze?!! Jest być tysiąc powodów, dla których rodzice nie odwozili syna do szkoły! To jest wielka tragedia chłopca i tej rodziny. SKUPCIE SIĘ NA USTALENIU SPRAWCY TRAGEDII. POWINIEN BYĆ NATYCHMIAST POWIESZONY a nie czekać najpierw w areszcie pół roku na proces, potem płakac w sądzie i jako wykazujący skruchę dostać wyrok czterech lat - i siedzieć na koszt podatników czyli również rodziców dziecka! PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI!!!! TO JEDYNE REMEDIUM W TAKICH PRZYPADKACH (i nie tylko takich)!!!! Jakbym był ojcem tego chłopca to bym tego drania chyba zatłukł młotkiem, sam mam syna w podobnym wieku. TRAGEDIA PO PROSTU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...