Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wieże w to to się stało tak szybko!! w poniedziałek powiedziałam do niego cześć a on mi od[powiedział a na drugi dzień co już nie żyje !! Powinna być śmierć za śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżeli dziecko nie ukończyło 18. roku życia to rodzice powinni dbać o dziecko, bo kto odpowiada za jego opieką? Bóg? Nie! Tylko rodzice i osoby, które są opiekunami tego dziecka. Dopiero osoba, która ukończy 18. roku życia odpowiada za siebie. Dodam, że winni są również drogowcy czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, bo ta droga "chyba" należy do nich tak? Jeżeli tak to dlaczego nie wybudowali chodniki? Czy nasze drogi spełniają normę UE? Otóż nie. Ot to cała Polska i cała nasza "ukochana" polityka Polski. PS. Ale każdy wie, że winny jest kierowca, który potrącił dziecko. Być może złapią pirata drogowego lub nie, a jeżeli tak to pójdzie siedzieć i wyjdzie. Pytanie jest takie jaki jest w ogóle sens? Pozdrawiam
a wiesz co ja uwarzam?? że tobą powinien zająć się psychiatra... rodzice?? sylwek nie miał 3 lat zeby go prowadzili do szkoły za reke... oni mieli, maja wiele spraw jak np praca na zucie aby utrzymać dom.. ty tego nie rozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jesteście tacy mądrzy to powiedzcie... was też rodzice do szkoły za rękę prowadzą? Każdy ma swoje obowiązki. Co dzień wychodzimy do szkoły. Skąd mamy wiedzieć, że coś nam się przytrafi. Zresztą mi się wydaje, że skoro miał zielony lakier na plecaku to nie dostał w plecy zderzakiem. Tchórz to ten co nie potrafi przyznać się do winy. Komentarze ludzi którzy koniecznie chcą zwalić winę na kogoś kto nie miał winy w wypadku Sylwka są zbędne. To poprostu jest żałosne. Taka tragedia... a wy wypisujecie takie bzdury. Znałam Sylwka. Jest mi strasznie przykro. Mój kolega. A nie żyje przez tego idiotę... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Na mojego nosa to jedyny punkt zaczepienia to fotoradary.Może któryś uchwycił?Ale nie jestem dochodzeniowcem ani nawet księdzem Mateuszem!
Na mojego nosa to jesteś... księdzem, ale nie Mateuszem. To jednak nie ma wpływu na wykrycie sprawcy tego tragicznego w skutkach wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopiec zginął właśnie przez takich ludzi co nie umieją ponieść konsekwencji za swoje czyny. Przez takich co nie mają serca okazać pomocy i myślą że o jak nie ja to ktoś inny pomoże. Egoiści. Aż żal czytać niektóre wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]współczuję bardzo rodzicom straszna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra napisał:
a wiesz co ja uwarzam?? że tobą powinien zająć się psychiatra... rodzice?? sylwek nie miał 3 lat zeby go prowadzili do szkoły za reke... oni mieli, maja wiele spraw jak np praca na zucie aby utrzymać dom.. ty tego nie rozumiesz...
Kogo to obchodzi co piszesz? Co jest najwazniejsze dla Ciebie? Od razu widac ze traktujesz przedmiotowo, gratuluje. Badz madrym i znaj sie na prawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie do miejscowych-czy ten wypadek coś zmienił w Waszym życiu-czy jesteście lepsi,mniej przeklinacie,przestrzegacie przepisów,bardziej interesujecie się własnymi dziećmi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy napisał:
pytanie do miejscowych-czy ten wypadek coś zmienił w Waszym życiu-czy jesteście lepsi,mniej przeklinacie,przestrzegacie przepisów,bardziej interesujecie się własnymi dziećmi?
Sraaatttyyy pieeerrrrdddaaaatyyy - zmiany zaczynaj od siebie to trudniejsze niż pouczanie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniołku, tam gdzieś na pewno jest Ci dobrze. Szkoda tylko,że tak krótko zagościłeś na tym świecie.. [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia tam jest ruch naprawde duzy ktos to musial widziec
Ostatnio edytowany 11 września 2010 r. o 20:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:-) napisał:
tragedia tam jest ruch naprawde duzy ktos to musial widziec
Moze wszystkich świadków wypadku dosięgła amnezja? Też tego nie rozumiem i dziwię się, ze nikt niczego nie zauważył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moze wszystkich świadków wypadku dosięgła amnezja? Też tego nie rozumiem i dziwię się, ze nikt niczego nie zauważył.
boja sie odpowiedzialnosci bo za nieudzielenie pomocy tez jest wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takiego hu-a powinni powiesić albo do końca życia w kamieniołomach pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...