Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Chodlu, zginęła jedna osoba

Utworzony przez Lambada, 24 lipca 2010 r. o 13:02 Powrót do artykułu
No To Teraz Ladnie Sie To Pokrecilo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ikar napisał:
Selekcja naturalna! PRECZ Z PIJANYMI MORDERCAMI ZA KIEROWNICĄ!
Trochę za mocne słowa,ale faktem jest ,że alkohol i brawura przerzedzają młodież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie nazywa ten 16letni chlopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, nie powinniście się w tej chwili tutaj błotem obrzucać. Stała się straszna tragedia. Następne młode życie zgasło na polskich drogach. Tylko żal i rozpacz po człowieku pozostaje . A stwierdzenie SELEKCJA - PIJANI GINĄ NA DROGACH świadczy tylko o piszącym takie słowa. Nie bardzo chce mi się uwierzyć że Ty, które te słowa napisałeś nigdy po kieliszku nie prowadziłeś. I nie wiem, czy chłopak prowadził czy nie, to jest ustalane. Jeśli nie prowadził, to co najmniej popełnił błąd, że z pijanym wsiadł do samochodu. Jestem strażakiem i pracuje też w pogotowiu ratunkowym. Słowa, że nie żal mi pijanego są aktualne do czasu przybycia na miejsce zdarzenia. Widząc taką tragedię od razu zmieniasz zdanie, każdego szkoda ( jeśli w ogóle człowiekiem jesteś). Jeśli nawet w tych fachach nie możesz się "rozklejać", bo nie będziesz sprawnie działał, to i tak pewne odruchy człowieczeństwa Ci towarzyszą przy każdej akcji. Mało brakło a ja bym na miejsce tego wypadku jechał, dobrze że skończyłem dyżur na chwile przed wezwaniem. Bo był by to następny w ostatnim czasie wypadek, w którym oglądałbym następną martwą młodą osobę. Jest mi bardzo przykro, że Wasz kolega zginął w tym wypadku. Współczuje bardzo Wam wszystkim, rodzinie, kolegom i koleżankom. ALE NAJWAŻNIEJSZY RUCH TERAZ NALEŻY DO WAS - MŁODZI LUDZIE. OTÓŻ ZASTANÓWCIE SIĘ CO ZROBIĆ, ŻEBY WIĘCEJ WAS MŁODYCH NA DROGACH NIE ZGINĘŁO. ZRÓBCIE COŚ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak prawda iż 2 było pijanych. Sprawa się rozkręca ... http://forum.dziennikwschodni.pl/w-wypadku-w-chodlu-zginal-17-latek-alkohol-przyczyna-tragedii-t35451/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Czy to prawda,że kierowcą był Krystian G?Czyim samochodem jechali ,przecież żaden nie miał prawka?
Prosze nie opeowac nazwiskami na forum, nie siejcie plotek, jak ktos nie wie kto kierowal, to niech nie pisze. Ogolnie prosilbym bez imion i nazwisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Słuchajcie, nie powinniście się w tej chwili tutaj błotem obrzucać. Stała się straszna tragedia. Następne młode życie zgasło na polskich drogach. Tylko żal i rozpacz po człowieku pozostaje . A stwierdzenie SELEKCJA - PIJANI GINĄ NA DROGACH świadczy tylko o piszącym takie słowa. Nie bardzo chce mi się uwierzyć że Ty, które te słowa napisałeś nigdy po kieliszku nie prowadziłeś. I nie wiem, czy chłopak prowadził czy nie, to jest ustalane. Jeśli nie prowadził, to co najmniej popełnił błąd, że z pijanym wsiadł do samochodu. Jestem strażakiem i pracuje też w pogotowiu ratunkowym. Słowa, że nie żal mi pijanego są aktualne do czasu przybycia na miejsce zdarzenia. Widząc taką tragedię od razu zmieniasz zdanie, każdego szkoda ( jeśli w ogóle człowiekiem jesteś). Jeśli nawet w tych fachach nie możesz się "rozklejać", bo nie będziesz sprawnie działał, to i tak pewne odruchy człowieczeństwa Ci towarzyszą przy każdej akcji. Mało brakło a ja bym na miejsce tego wypadku jechał, dobrze że skończyłem dyżur na chwile przed wezwaniem. Bo był by to następny w ostatnim czasie wypadek, w którym oglądałbym następną martwą młodą osobę. Jest mi bardzo przykro, że Wasz kolega zginął w tym wypadku. Współczuje bardzo Wam wszystkim, rodzinie, kolegom i koleżankom. ALE NAJWAŻNIEJSZY RUCH TERAZ NALEŻY DO WAS - MŁODZI LUDZIE. OTÓŻ ZASTANÓWCIE SIĘ CO ZROBIĆ, ŻEBY WIĘCEJ WAS MŁODYCH NA DROGACH NIE ZGINĘŁO. ZRÓBCIE COŚ....
Nie wiem, czy user, którego cytowałeś jeździł po kieliszku czy nie; chciałem Ci powiedzieć, że przez 35 lat jeżdżąc samochodami, w tym 21 lat w straży NIGDY nie prowadziłem nawet po piwku (a lubię i piję piwo); jak widać są normalni ludzie na świecie, którzy nie jeżdżą po alkoholu i wbrew pozorom nie jest ich wcale mało - uwierz mi! Odnośnie wypadku - to powiem coś, co może zabrzmi okrutnie, ale jest prawdziwe. Piszesz: stała się straszna tragedia; a ja powiem: straszna tragedia byłaby, gdyby pijany kierowca zabił niewinnego przechodnia, natomiast ten wypadek stał się w jakimś sensie na życzenie, skutek jego zatem jest zgodny z oczekiwaniami uczestników. Krótko mówiąc - sami chcieli tego co się stało - a więc jaka tragedia? Za głupotę trzeba płacić - to powinno być głównym przesłaniem do młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak-emeryt napisał:
Nie wiem, czy user, którego cytowałeś jeździł po kieliszku czy nie; chciałem Ci powiedzieć, że przez 35 lat jeżdżąc samochodami, w tym 21 lat w straży NIGDY nie prowadziłem nawet po piwku (a lubię i piję piwo); jak widać są normalni ludzie na świecie, którzy nie jeżdżą po alkoholu i wbrew pozorom nie jest ich wcale mało - uwierz mi! Odnośnie wypadku - to powiem coś, co może zabrzmi okrutnie, ale jest prawdziwe. Piszesz: stała się straszna tragedia; a ja powiem: straszna tragedia byłaby, gdyby pijany kierowca zabił niewinnego przechodnia, natomiast ten wypadek stał się w jakimś sensie na życzenie, skutek jego zatem jest zgodny z oczekiwaniami uczestników. Krótko mówiąc - sami chcieli tego co się stało - a więc jaka tragedia? Za głupotę trzeba płacić - to powinno być głównym przesłaniem do młodych.
tak napisałem, bo już ja znam tych co najgłośniej krzyczą że nie jeżdżą po kielichu( nie twierdze że Ty pijesz i jeździsz). Po prostu bardzo mi szkoda tego chłopaka. Im młodszy ginie tym bardziej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie że szkoda każdego młodego życia współczuje matce tego chłopaka,ale rozumiem też tych ,którzy piszą nieprzychylnie.Mojej znajomej pijany kierowca zabił 5-letnią córeczkę więc trudno jej się dziwić gdy po usłyszeniu podobnej jak tu wiadomości mówi "dobrze mu tak"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ello wszystkim z Wzg i Krężnicy. Szkoda mi Artura co zmarł i 2 chłopaków co jechali tym dobrze mi znanym samochodem. Wszyscy 3 moi znajomi ALE SIĘ PORoBIŁO ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K napisał:
Ello wszystkim z Wzg i Krężnicy. Szkoda mi Artura co zmarł i 2 chłopaków co jechali tym dobrze mi znanym samochodem. Wszyscy 3 moi znajomi ALE SIĘ PORoBIŁO ;(
Piłeś nie jedź !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur był wspaniałym, młodym i uzdolnionym muzycznie chłopakiem, wyrazy współczucia dla rodziców; Marzeny i Adama i rodzeństwa; Mariolki,Rafała i Natalki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kierowca zginął na miejscu. " - a co to ma w ogole znaczyc ? chyba nie to ze w nastepnym topicu wypisujecie ,ze "Policjanci ustalają, kto siedział za kierownicą golfa." A wiec autorze zastanow sie czy ludzie zagladajacy tu szukaja prawdy czy wersow z kaczora donalda, bo temat cie chyba przerasta?! pozdro mat.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie sie co wy tutaj piszecie??? "Kierowca zginął na miejscu" A przepraszam byles widziales ze to on prowadzil. Nie wiec nie wysuwaj pochopnych wnioskow. "Dobrze mu tak" Zginał młody czlowiek a tu takie slowa??? Byli dorosli wiedzieli co robia co ryzykuja ich decyzja. "Stała się wielka tragedia" Tylko z tym sie zgodze. Zginął młody chlopak ktory mial całe zycie przed soba. Wyrazy wspolczucia dla rodziny dla Mamy Artura siostry. A co z tymi dwoma chłopkami jaka przyszłośc ich teraz czeka jakie zycie??? Zawsze bede mieli przed oczami wypadek i konajacego na ich oczach Artura. Jak spojrza w oczy kolegom kolezankom Mamie Artura??? Niewyobrazalne:(:( Spoczywaj w pokoju Bóg Cie wezwał do Niebieskiej krainy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowa napisał:
Ludzie zastanówcie sie co wy tutaj piszecie??? "Kierowca zginął na miejscu" A przepraszam byles widziales ze to on prowadzil. Nie wiec nie wysuwaj pochopnych wnioskow.
prosze czytaj ze zrozumieniem, po 1 uwazam, ze on nie prowadzil tego auta i nigdzie tego nie napisalem a cydzyslow oznacza to ze kogos cytuje, po 2 zwracam sie do autora tych tematow http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100724/news01/944674289 http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100724/LUBLIN/779262112 sprawdz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli rodzice tych dzieci, kto sprzedał im alkohol, jeżeli w tym wieku uczestniczyli w libacjach alkoholowych to co byłoby dalej pytania, pytania..rodzice zajmijcie się dziećmi szkoła nie da rady sama, czeka na waszą pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur nie kierowal a koledzy zamiast pomoc uciekli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochałam Go ( teraz już go nie ma teraz zostało nam modlić się za Niiego ... tylko modlitwa mozemy Mu pomoc ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur w naszej pamięci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanki i koledzy wszyscy składają kondolencje a gdzie byliście jak on sobie popijał w tym wieku,dopiero wszyscy teraz zauważyli jak spowodował wypadek to co nie znaliście ich wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...