Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Chodlu, zginęła jedna osoba

Utworzony przez Lambada, 24 lipca 2010 r. o 13:02 Powrót do artykułu
Wystarczy w sobotę wieczorem podjechać na stację paliw w Krężnicy Okr, aby mieć obraz kto i w jakim stanie siada za kółko.....czsami nie można normalnie zatankować pojazdu tylu "kierowców" i ich samochodów oblega stację "tankując".....wszystko tylko nie paliwo do samochodów !!! Żal patrzeć....a są to młodzi ludzie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jagodziorz" napisał:
Wystarczy w sobotę wieczorem podjechać na stację paliw w Krężnicy Okr, aby mieć obraz kto i w jakim stanie siada za kółko.....czsami nie można normalnie zatankować pojazdu tylu "kierowców" i ich samochodów oblega stację "tankując".....wszystko tylko nie paliwo do samochodów !!! Żal patrzeć....a są to młodzi ludzie !!!!!
997 i powiedzieć jasno, że pijani jeżdżą i tankują na Krężnicy a policja tego nie zbagatelizuje o nie. I to mówię całkowicie poważnie, w tym wypadku na Bełżycoków można polegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz koleżanki i koledzy żałują chłopaka-a gdzie byli jak siadał za kierownice pijany?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mylisz sie myslac, ze ich sumienie nie dreczy ((9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no1 napisał:
mylisz sie myslac, ze ich sumienie nie dreczy ((9
Sumienie ich dręczy? Wolne żarty, koleś! Żeby sumienie mogło dręczyć - trzeba je najpierw mieć, a te ziomale to degeneraci, mózgi mają tak przeżarte przez alkohol, że ani myśl się tam nie zalęgnie! Pewnie do teraz nie kumają co się stało. A Ty o sumieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chłopaka mody był całe życie było przed nim [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alicja napisał:
Teraz koleżanki i koledzy żałują chłopaka-a gdzie byli jak siadał za kierownice pijany?????
ty ku*** myslisz ze mielismy byc na kazdym kroku z nim ? i go pilnowac ?! kto ku*** mogl przeiwdziec ze to sie stanie ! wyciaglei go rano z domu on spal ! zamknij morde i sie nie odzywaj zajmij sie swoimi sprawami i nie probuj mi wmawiac ze bylam zla przyjaciolka ! tlumaczylam mu to kiedys darlam sie klocilam powiedzial ze obiecuje i co mialam mu niby drzwi zamurowac do chuja ?! takich rzeczy nie da sie przewidziec !! oddalabym wsyztsko zeby byl teraz ze mna ! ;((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda jako przyjaciele mogliśmy tylko mówic ale przecież nie uwiąrzemy go na łańcuchu żeby nie jeździł;((( Ziomekkk co Ty najlepszego zrobiłeś!? ;(((( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** napisał:
ty ku*** myslisz ze mielismy byc na kazdym kroku z nim ? i go pilnowac ?! kto ku*** mogl przeiwdziec ze to sie stanie ! wyciaglei go rano z domu on spal ! zamknij morde i sie nie odzywaj zajmij sie swoimi sprawami i nie probuj mi wmawiac ze bylam zla przyjaciolka ! tlumaczylam mu to kiedys darlam sie klocilam powiedzial ze obiecuje i co mialam mu niby drzwi zamurowac do chuja ?! takich rzeczy nie da sie przewidziec !! oddalabym wsyztsko zeby byl teraz ze mna ! ;((((((((((((
Ale słownictwo i to dziewczyna, lepiej zmów różaniec za jego duszę i nie używaj więcej wulgarnych słów, bp to żle o tobie świadczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** napisał:
ty ku*** myslisz ze mielismy byc na kazdym kroku z nim ? i go pilnowac ?! kto ku*** mogl przeiwdziec ze to sie stanie ! wyciaglei go rano z domu on spal ! zamknij morde i sie nie odzywaj zajmij sie swoimi sprawami i nie probuj mi wmawiac ze bylam zla przyjaciolka ! tlumaczylam mu to kiedys darlam sie klocilam powiedzial ze obiecuje i co mialam mu niby drzwi zamurowac do chuja ?! takich rzeczy nie da sie przewidziec !! oddalabym wsyztsko zeby byl teraz ze mna ! ;((((((((((((
Ty jesteś normalna, lepiej się pomódl za jego duszę. Wiazany jak ostatni...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(*)(*)(*) Miałes talent... w jednej z piosenke spiewałes.." co sie stanie za zakrętem...." ... niestety juz sie dowiedziales..... spoczywaj w pokoju Arczi[*]... kondolencje dla rodziny... wspolczuje takze krystianowi, 2 tyg pochowal ojca ktory sie powiesil a teraz p[rzyczynil sie do smierci kumpla, mogliscie zadzownic i uciec, a nie uciec i pozostawic go tam samego, nawet jesli nie mial szans mogliscie sprobowac mu pomoc.... Dla Was byl chyba tylko przyjacielem "do picia" ....niepotrzebne sa tyu te wszystkie zle slowa, przyczyna tragedii byl alkohol i nie moze miec nikt do tego watpliwosci, w poczatkowych wypowiedziach forum ktos pisal ze widzial ich na Wzgorzu pijanych, to dlaczego nikt nie zadzwonil na policje...??? czemu oceniacie skoro sami nic nie zrobiliscie???? te wyzwiska zle komentarze nic tu nie dadza... smierc poniosla mloda osoba ktora miala swoje plany cele... ale tak naprawde sama sie tez do tego wypadku przyczynila.. wsiadl do samochodu z pijanym kierowca.....ale dlaczego zawsze jest tak ze jedzie pijany to zawsze ginie pasazer a nie on? a co by bylo gdyby z naprzeciwka jechal inny samochod? gdyby zabil jeszcze kogos niewinnego?? grozi mu 12 lat wiezienia. ale tak naprawde najwieksza kara dla niego beda wyrzuty sumienia i na zawsze widok konajacego tam "kolegi" .... i to ze nie ma co sie nawet pokazywac w okolicznych miejscowosciach gdyz chec zemsty jest tu najsilniejsza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian jest winien , ale nie zapominajcie ,że był jeszcze jeden.Nie wiem kto wpadł na pomysł ucieczki ale jeden drugiego nie powstrzymał,nie zadzwonił żaden.O jakiej zemście mówisz? czyli jesteś gorsza od niego bo ty zemste planujesz a on wypadku nie planował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i to ze nie ma co sie nawet pokazywac w okolicznych miejscowosciach gdyz chec zemsty jest tu najsilniejsza... [/quote] Mów o swojej miejscowości, bo nie wszyscy przekreślają K , dla niektórych jest on ważny.Ma przyjaciół nie tylko w Krężnicy i rodzine.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka K napisał:
... i to ze nie ma co sie nawet pokazywac w okolicznych miejscowosciach gdyz chec zemsty jest tu najsilniejsza...
Za co ta zemsta, za to , że wasz kolega wsiadł do samochodu z pijanym kierowcą bez prawa jazdy..........?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Za co ta zemsta, za to , że wasz kolega wsiadł do samochodu z pijanym kierowcą bez prawa jazdy..........?
zle zrozumieliscie moja wypowiedz, nie chodzilo mi o moja zemste tylko o tych ktorzy sa najbardziej zli za ten wypadek... chodzilo o to ze chec zemsty jest silniejsza od wybaczenia.... a nie o to ze ja chce sie mscic, ja nie mam za co, Krystian ma swoje sumienie i odpokutuje to w swoj sposob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejma napisał:
zle zrozumieliscie moja wypowiedz, nie chodzilo mi o moja zemste tylko o tych ktorzy sa najbardziej zli za ten wypadek... chodzilo o to ze chec zemsty jest silniejsza od wybaczenia.... a nie o to ze ja chce sie mscic, ja nie mam za co, Krystian ma swoje sumienie i odpokutuje to w swoj sposob.
Jakie sumienie? Takie śmieci nie mają sumienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lambada napisał:
Jakie sumienie? Takie śmieci nie mają sumienia...
kazdy czlowiek ma sumienie, i oni takze, przestancie juz oceniac. pomodlcie sie lepiej i za dusze Artura i za nich. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem napisał:
Sumienie ich dręczy? Wolne żarty, koleś! Żeby sumienie mogło dręczyć - trzeba je najpierw mieć, a te ziomale to degeneraci, mózgi mają tak przeżarte przez alkohol, że ani myśl się tam nie zalęgnie! Pewnie do teraz nie kumają co się stało. A Ty o sumieniu...
no wezcie przestancie. Dawid jest bardzo mił i kulturalny mlo go znalam ale na prwade mialam o nim dobre zdanie. zle zrobili bardoz zle ale nie mowcie ze nie maja sumienia!!!!! przeciez to dobre chłopaki tylko po prostu w tym wieku wieksozsc ludzi gubi umysł za olkoholem i checia szpanu............... bardoz jest mi ich wszystkich zal!! ale zemsta czy cos w tym stylu to juz przegiecie. przeciez to nie bylo celowe. a mscic sie za artura to... przeciez wiedizał z kim wsiada.......... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ass napisał:
no wezcie przestancie. Dawid jest bardzo mił i kulturalny mlo go znalam ale na prwade mialam o nim dobre zdanie. zle zrobili bardoz zle ale nie mowcie ze nie maja sumienia!!!!! przeciez to dobre chłopaki tylko po prostu w tym wieku wieksozsc ludzi gubi umysł za olkoholem i checia szpanu............... bardoz jest mi ich wszystkich zal!! ale zemsta czy cos w tym stylu to juz przegiecie. przeciez to nie bylo celowe. a mscic sie za artura to... przeciez wiedizał z kim wsiada.......... ;(
Chodzi o D. S. ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strażak-emeryt napisał:
Nie wiem, czy user, którego cytowałeś jeździł po kieliszku czy nie; chciałem Ci powiedzieć, że przez 35 lat jeżdżąc samochodami, w tym 21 lat w straży NIGDY nie prowadziłem nawet po piwku (a lubię i piję piwo); jak widać są normalni ludzie na świecie, którzy nie jeżdżą po alkoholu i wbrew pozorom nie jest ich wcale mało - uwierz mi! Odnośnie wypadku - to powiem coś, co może zabrzmi okrutnie, ale jest prawdziwe. Piszesz: stała się straszna tragedia; a ja powiem: straszna tragedia byłaby, gdyby pijany kierowca zabił niewinnego przechodnia, natomiast ten wypadek stał się w jakimś sensie na życzenie, skutek jego zatem jest zgodny z oczekiwaniami uczestników. Krótko mówiąc - sami chcieli tego co się stało - a więc jaka tragedia? Za głupotę trzeba płacić - to powinno być głównym przesłaniem do młodych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...