Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Chodlu, zginęła jedna osoba

Utworzony przez Lambada, 24 lipca 2010 r. o 13:02 Powrót do artykułu
Lambada napisał:
Kmiocie jak nie wiesz jak to bylo to nie pisz, ok?! On nie kierował, a ze ta wspalniala gazeta tak twierdzi, to ich sprawa, Artur nie powinien zginac, nie on, to nie jego wina! Baranie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokoszan napisał:
Gdzie byli rodzice tych dzieci, kto sprzedał im alkohol, jeżeli w tym wieku uczestniczyli w libacjach alkoholowych to co byłoby dalej pytania, pytania..rodzice zajmijcie się dziećmi szkoła nie da rady sama, czeka na waszą pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY IDIOTO JAK GDZIE BYLI . MIALEM SYNA PRZYWIĄZAC. MADRY OŚLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jagodziorz" napisał:
Wystarczy w sobotę wieczorem podjechać na stację paliw w Krężnicy Okr, aby mieć obraz kto i w jakim stanie siada za kółko.....czsami nie można normalnie zatankować pojazdu tylu "kierowców" i ich samochodów oblega stację "tankując".....wszystko tylko nie paliwo do samochodów !!! Żal patrzeć....a są to młodzi ludzie !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKORUMPOWANA POLICJA W PONIATOWEJ , DO TEJ PORY NIEMA DOKUMENTOW WOZU . BIORA LAPOWKI OD TEGO KMIOTA WYROSTKA ??? TAK NAPEWNO GDZIE ON MA POCZUCIE WINY I DAJE SAMOCHOD 16 LATKOWI. KTORY JUZ WCZESNIEJ MIAL KOLIZJE . ALE TYM RAZEM NIE PRZEJDZIE KMIOCIE , NIE TYM RAZEM POLICJE W PONIATOWEJ MOZESZ MIEC W KIESZENI . ALE ZAPLACISZ ZA TO DUZĄ CENE ZE TWOJ SYN UCIEKL I ZOSTAWIL MOJEGO UMIERAJĄCEGO. MORDERCY RAZEM Z GÓRKA KRISTIANEM . POPOW ADAM OJCIEC ARTURKA
Ostatnio edytowany 17 sierpnia 2010 r. o 13:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiec jego duszy(*) Na zawsze był, jest i będzie z nami. juz nie ciałem niestety ale napewno patrzy na Nas z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uprzejma napisał:
zle zrozumieliscie moja wypowiedz, nie chodzilo mi o moja zemste tylko o tych ktorzy sa najbardziej zli za ten wypadek... chodzilo o to ze chec zemsty jest silniejsza od wybaczenia.... a nie o to ze ja chce sie mscic, ja nie mam za co, Krystian ma swoje sumienie i odpokutuje to w swoj sposob.
TEN TWOJ KRYSTIAN MA SUMIENIA TAM GDZIE ŚWINIA OGON TEN H.J
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przerażeniem czytam teksty dotyczące tego wypadku zamieszczane na forum i na śledziku, przez Pana Popowa i przyjaciół ś.p. Artura. Głęboko współczuję rodzinie chłopaka, który zginął, ale przyglądając się tej sprawie z boku uważam, że wszyscy uczestnicy wypadku są jednakowo winni. Niedawno przeczytałam, że sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nic natomiast nie pisze się o tym, w jakim stanie była ofiara wypadku. Jeśli była w takim stanie jak sprawca, to jest tak samo winny. Jeśli natomiast był trzeźwy, to po co wsiadł do samochodu prowadzonego przez pijanego kierowcę? Nie powinien tam wsiadać, jak również dopuszczać do tego, aby kierowca podjął jazdę. To była decyzja Artura i to on poniósł najgorszą z możliwych konsekwencji. Jechali we trzech, równie dobrze za kierownicą mógł siedzieć kto inny i kto inny zginąć. Jazda w takim stanie to rosyjska ruletka. Moi drodzy, jeśli ktoś wkłada rękę do ognia, to najprawdopodobniej się poparzy. Wszyscy jechali tym pojazdem dobrowolnie, dlatego sprawca nie jest mordercą, a ofiara nie była porwanym bezbronnym dzieckiem, które ktoś przewoził na siłę. Na Boga, rodzice! Nie możecie zrzucać całej odpowiedzialności za postępowanie swojego dziecka na grupy rówieśnicze. Trzeba po prostu zainteresować się, gdzie, z kim i w jakim stanie przebywa właśnie wasze, czasami nawet prawie dorosłe dziecko. Bo jeśli nie, to później pozostaje tylko obwinianie całego świata i szukanie winnych..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Będziemy pamiętać o tobie;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;*;([*] żegnaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...