Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Garbowie: Kobieta uderzona w twarz lusterkiem

Utworzony przez kinol, 1 stycznia 2011 r. o 13:04 Powrót do artykułu
Trasa ma tak dobre parametry ,że samochody zawadzają o przechodniów lusterkami ale z urzędniczych stołków zdaje się być to niezauważalne.Ignorancja Grabarczyka w cywilizowanym świecie byłaby niewybaczalna a tu jak się ma POparcie to można być oszustem i jest się na fali.....Chociaż ciecz nie koniecznie jest krystaliczną wodą a raczej gnojnym ściekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś w nocy jechałam do Warszawy i wracałam ok 4 nad ranem. Na poboczach co jakiś czas zdarzał się jakiś zachwiany pieszy. Żaden z nich nie był widoczny z odległości większej niż 3-5 metrów. Żaden nie miał chociażby latarki. Pamiętajcie, że kierowca oślepiony światłami samochodów jadących z przeciwka ma bardzo ograniczoną widoczność i ciężko jest zauważyć idących poboczem, ubranych na czarno pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa dobrze pisze, sam wielokrotnie w ostatniej chwili odbijałem w lewo by jakiegoś cicho-ciemnego nie zahaczyć, jak nie miała żadnych odblasków to sama sobie winna, ona widziała auto, kierowca nie koniecznie musiał ją widzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czwartek jechałem tą trasą, ruch pieszych odbywał się głównie ulicą gdyż chodniki nie byłe dostatecznie odśnieżone. Podnosi się limity prędkości i wprowadza tolerancję niekaralności do 10 km/h. Trochę to głupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieszy bez odblasków automatycznie powinien być uznany winnym wypadku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta "został" ciężko ranna -pisownia genialna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimi napisał:
Pieszy bez odblasków automatycznie powinien być uznany winnym wypadku!
Popieram! Oni stwarzają realne zagrożenie na drogach! Ostatnio jadąc wieczorem zauważyłam, iż nawet mały pasek odblaskowy np. na rękawie kurtki daje bezpieczeństwo, bo się go zauważa! PIESI pamiętajcie o tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do poboczy to wiemy jak wyglądają? Chodzący jezdnią wieczorem i w nocy mogą używać telefonu jako latarki, to takie proste i łatwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijajac dyskusje na temat pieszych i poboczy- ktos wie co sie dzieje z ta dziewczyna? jaki jest jej stan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
mnie osobiście przerażają barany jadące swoim autem w nocy poboczem. to jest głupota i nieodpowiedzialność.
oj dziecko, dziecko, widac, ze do posiadania prawa jazdy brakuje ci jeszcze wiele latek, a niby jak mają jeździc? środkiem? lewą stroną, to normalne,że na wąskiej trasie nieposiadającej wydzielonego pobocza (pobocze o którym mowa w tym temacie było wyłączone z ruchu bo kompletnie zaśnieżone) jeździ się prawą stroną blisko krawędzi, a teraz zrób rachunek sumienia i przyznaj się czy idąc po ciemku pieszo wzdłuż ulicy nosisz na sobie jakieś odblaskowe elementy...bo jak nie nosisz to oznacza, że jesteś potencjalnym sprawcą wypadku, więc dzieciątko idź oglądac dobranockę i nie wypowiadaj się na tematy, o których pojęcia zielonego nie masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdarzenie miało miejsce nie na 17-stce tylko drodze bocznej gdzie cała jej szerokość to jak odśnieżone pobocze.Kierowca oślepiony był przez samochody z naprzeciwka i wiem że to go nie usprawiedliwia że zobaczył ja za późno ale jak ktoś jeździ samochodem to wie jak to jest.współczuję wszystkim których dotknęło to nieszczęście a kobiecie życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ewa dobrze pisze, sam wielokrotnie w ostatniej chwili odbijałem w lewo by jakiegoś cicho-ciemnego nie zahaczyć, jak nie miała żadnych odblasków to sama sobie winna, ona widziała auto, kierowca nie koniecznie musiał ją widzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestes duren i koniec!! jak mozna byc takim obojetnym!! tam nie ma chodnika a zalegajacy na poboczach snieg jest utrudnieniem nie tylko dla kierowcow ale i dla pieszych!!! w warunkach zimowych nie mozna powiedziec, ze predkosc 60km/h i to na bocznej drodze jest predkoscia bezpieczna. tak wiec zastanow sie co mowisz i obys ty nie byl sam sobie winien ....tak jak napisales o TEJ DZIEWCZYNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tą sprawe.jesteście okropni!!!nie rozumiem czego całą wine zrzucacie na tą dziewczyne!! szła dobrą stroną jezdni poboczem, gdzie miała zejść jak na poboczu góry śniegu!!! ja też jestem kierowcą i nie rozumiem jak można zaczepić pieszego lusterkiem?? to jest kosmiczne i nie jasne zdarzenie więc prosze nie osądzajcie jak nic o tej sprawie nie wiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z tą dziewczyną? ma jakieś większe obrażenia? i dlaczego nic nie napisano o stanie trzeźwości kierowcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ciągle jest nieprzytomna (((((((( urazy są bardzo poważne!!! pozostaje wiara i modlitwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...