Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Krężnicy Jarej - fatalne lubelskie drogi

Utworzony przez MalibuLublin, 4 lutego 2013 r. o 11:20
Ledwo 3 dni temu spontanicznie nagrałem telefonem komórkowym fatalny stan drogi w Krężnicy Jarej pod Lublinem, tytułując filmik "Dziadowski powiat lubelski", a już dziś są skutki takiego stanu rzeczy. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eKxq4g7VPN4 Na nagranym filmiku widać całkowicie rozbity samochód, który uderzył w widoczne obok drzewo. Wyrwy w jezdni w tym miejscu zapewne były tego przyczyną. Tak stan lubelskich dróg zapewne będzie przyczyną jeszcze niejednego wypadku. Władze Powiatu Lubelskiego nie dbają należycie o drogi, a zamiast tego prowadzona jest akcja masowego stawiania fotoradarów. http://www.malibu.lublin.pl/e107_images/newspost_images/wypadek.jpg Poniżej link do wcześniejszego filmiku zatytułowanego "Dziadowski powiat lubelski"
Ostatnio edytowany 4 lutego 2013 r. o 11:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Link do filmiku "Dziadowski powiat lubelski" http://www.youtube.com/watch?v=1He11Id4FrI
Ostatnio edytowany 4 lutego 2013 r. o 11:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUŹWA!!! - nie dość że w tej Krężnicy tyle niebezpiecznych zakrętów, to jeszcze pełno dziur, nic dziwnego ze samochód sie rozwalił, trzeba coś z tym zrobić, jakieś masowe PROTESTY bo niedługo obstawią nas fotoradarami, opodatkują co się da, a nic na lepsze sie nie zmieni - SKANDAL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to woła o pomstę do nieba!... czy naprawdę władze jeszcze dalej będą zamiatać pod dywan katastrofalny stan dróg naszej gminy?... to prawdopodobnie mieszkaniec Krężnicy publicznie (zamieszcza film) już dzień wcześniej, zwracając tym samym uwagę na ten istotny z jego skromnego punktu widzenia problem, a stosowne władze śpią? Dopiero ta katastrofa dla tych podróżujących kobiet, może wywoła pozytywną reakcję na ten prymitywny stan naszej krężnickiej drogi... Szalom Alejhem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jordan napisał:
... to woła o pomstę do nieba!... czy naprawdę władze jeszcze dalej będą zamiatać pod dywan katastrofalny stan dróg naszej gminy?... to prawdopodobnie mieszkaniec Krężnicy publicznie (zamieszcza film) już dzień wcześniej, zwracając tym samym uwagę na ten istotny z jego skromnego punktu widzenia problem, a stosowne władze śpią? Dopiero ta katastrofa dla tych podróżujących kobiet, może wywoła pozytywną reakcję na ten prymitywny stan naszej krężnickiej drogi... Szalom Alejhem
Było głosować na PSL nie byłoby problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno gdyby jechał szybciej nie byłoby wypadku .... dziś w miejscowości Podole trasa Bełżyce - Lublin na zakręcie Wolksvagen dachował i stał też na boku cały porozbijany myślę że też za wolno jechał bo gdyby jechał szybciej to przefrunąłby zakręt i nic by nie było. Tak to jest jak sie nie ma wyobraźni i zobaczy się trochę czarnego asfaltu to odrazy pedał w podłogę. Ale to dobrze jak się barany pozabijają będzie może bezpieczniej. Pamiętajcie gaz w podłogę !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IDIOCI stawiają ekrany akustyczne,fotoradary, a na naprawę dziurawych dróg nie ma kasy, i premie,odprawy po 40-50 tyś. Złodziej na złodzieju,same przekręty!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyt. "Napewno gdyby jechał szybciej nie byłoby wypadku..." Widziałem miejsce wypadku, tuż przed drzewem są dziury w jezdni i to zapewne było główną przyczyną zderzenia z tym drzewem. Należy zdać sobie sprawę z tego, że pogarszający się z roku na rok stan dróg coraz częściej będzie przyczyną takich wypadków. A przecież z roku na rok powinno być lepiej ... tyle kasy wpłynęło z UE, gdzie to się wszystko podziewa ? Jest mnóstwo jałowych projektów, zamiast których można byłby poprawić stan dróg, ale urzędnicy zarówno ci w Brukseli jak i nasi nie mają należytego o tym wyobrażenia. Są różne kursy, szkolenia, gdzie nikt nie przychodzi, a listy obecności są uzupełniane, egzaminy są farsą ... wystawiane są odbiegające od rzeczywistości świadectwa, certyfikaty - tego w skali kraju jest na setki milionów złotych !!! Jest mnóstwo chybionych w czasie projektów - przykładowo stadion piłkarski w Lublinie, stadion narodowy itp.itd. są potrzebne, ale nie priorytetowe w obecnym czasie kryzysu, braku pieniędzy na oświatę, na służbę zdrowia ... Zwykły człowiek działa rozsądniej, bo najpierw kupi chleb, opłaci za dzieci ... ale niekompetentni urzędnicy szastający publicznymi pieniędzmi, bo przecież nie swoimi, mają inną wizję rozwoju, oni chcą przejść do historii !!! chcą się realizować ... nie te czasy Panowie i nie to społeczeństwo. My chcemy żyć tu i teraz, bezpiecznie i godnie, bo nie mamy drugiej szansy życia. Chcemy Polski jako ojczyzny, która to zapewni ... jeżeli tak nie będzie, to kolejne pokolenia Polaków za swoją ojczyznę będą wybierać Wlk. Brytanię lub inne kraje, gdzie rządzący działają bardziej na poziomie problemów zwykłych ludzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat na tym odcinku jest ograniczenie od 40 km/h, ale ilość dziur i niebezpiecznych zakrętów pozwala jedynie na osiągnięcie góra 35km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wklejam fragment wpisu z innego miejsca forum Dziennika Wschodniego "Kierująca i pasażerka auta zostały zabrane do szpitala na badania - informuje Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie. - Dużo szczęścia miało dziecko, które w tym czasie szło do szkoły. W chwili uderzenia samochodu w drzewo chłopiec znajdował się tuż za nim ... " ______________________________________________ W naszej polskiej rzeczywistości to musi najpierw dojść do kilku katastrof, kilku debat, kilku dymisji, zanim coś się zmieni ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, sam często podróżuje tym odcinkiem drogi, a nie jestem mieszkańcem Krężnicy. Z cała świadomością stwierdzam, iż droga jest fatalna. Śmieszą mnie osobiście komentarze, że to przez nadmierną prędkość doszło do tego zdarzenia. Po części może tak, ale nie wiem jaki trzeba mieć samochód i jakie umiejętności, żeby rozpędzić się na tym odcinku do prędkości większej niż 50km/h. Nierówności, wyboje powodują, że auto żyje własnym zyciem. Chwila nieuwagi, lekkie odbicie kierownicy i wypadek gotowy. Żyjemy w kraju absurdów, administracja wydaje nasze pieniądze na fotoradary, i auta do rejestrowania wykroczeń, tłumacząc się tym, że są to europejskie standardy. Nie odkryje Ameryki jak powiem, że jest to nic innego jak okradanie obywateli. Fakt jest pełno piratów drogowych i mistrzów prostej w służbowych autach z antena CB na dachu, ale na miłość boską poprawa bezpieczeństwa na drogach wiąże się w pierwszej kolejności z naprawą i modernizacją infrastruktury drogowej. Polacy przekraczają dopuszczalne prędkości głównie przez to, że przykładowa trasa 600km przez nasz kraj zajmuje średnio 9h a nie 6-7h na analogicznym odcinku w krajach zachodnich. Wracając do kwestii drogi w Krężnicy, pragnę uścisnąć dłoń osobie, która nagrała te filmiki. Świetne zwrócenie uwagi na tak poważny problem. Mieszkając w Lublinie sam mam tragiczne, wręcz nieprzejezdne drogi na swoim osiedlu (osiedle Szerokie). Bezapelacyjnie powielę tą inicjatywę nagrywając stosowne filmy relacjonujące stan dróg w mojej okolicy! Przykre jest jednak to, że w środku Europy, w XXI w. musimy sami walczyć o oczywiste i należące się nam, obywatelom dobra, które powinno zagwarantować Państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barti napisał:
Witam, sam często podróżuje tym odcinkiem drogi, a nie jestem mieszkańcem Krężnicy. Z cała świadomością stwierdzam, iż droga jest fatalna. Śmieszą mnie osobiście komentarze, że to przez nadmierną prędkość doszło do tego zdarzenia. Po części może tak, ale nie wiem jaki trzeba mieć samochód i jakie umiejętności, żeby rozpędzić się na tym odcinku do prędkości większej niż 50km/h. Nierówności, wyboje powodują, że auto żyje własnym zyciem. Chwila nieuwagi, lekkie odbicie kierownicy i wypadek gotowy. Żyjemy w kraju absurdów, administracja wydaje nasze pieniądze na fotoradary, i auta do rejestrowania wykroczeń, tłumacząc się tym, że są to europejskie standardy. Nie odkryje Ameryki jak powiem, że jest to nic innego jak okradanie obywateli. Fakt jest pełno piratów drogowych i mistrzów prostej w służbowych autach z antena CB na dachu, ale na miłość boską poprawa bezpieczeństwa na drogach wiąże się w pierwszej kolejności z naprawą i modernizacją infrastruktury drogowej. Polacy przekraczają dopuszczalne prędkości głównie przez to, że przykładowa trasa 600km przez nasz kraj zajmuje średnio 9h a nie 6-7h na analogicznym odcinku w krajach zachodnich. Wracając do kwestii drogi w Krężnicy, pragnę uścisnąć dłoń osobie, która nagrała te filmiki. Świetne zwrócenie uwagi na tak poważny problem. Mieszkając w Lublinie sam mam tragiczne, wręcz nieprzejezdne drogi na swoim osiedlu (osiedle Szerokie). Bezapelacyjnie powielę tą inicjatywę nagrywając stosowne filmy relacjonujące stan dróg w mojej okolicy! Przykre jest jednak to, że w środku Europy, w XXI w. musimy sami walczyć o oczywiste i należące się nam, obywatelom dobra, które powinno zagwarantować Państwo. [/quote] [quote name='Barti' timestamp='1360068519' post='730090'] Witam, sam często podróżuje tym odcinkiem drogi, a nie jestem mieszkańcem Krężnicy. Z cała świadomością stwierdzam, iż droga jest fatalna. Śmieszą mnie osobiście komentarze, że to przez nadmierną prędkość doszło do tego zdarzenia. Po części może tak, ale nie wiem jaki trzeba mieć samochód i jakie umiejętności, żeby rozpędzić się na tym odcinku do prędkości większej niż 50km/h. Nierówności, wyboje powodują, że auto żyje własnym zyciem. Chwila nieuwagi, lekkie odbicie kierownicy i wypadek gotowy. Żyjemy w kraju absurdów, administracja wydaje nasze pieniądze na fotoradary, i auta do rejestrowania wykroczeń, tłumacząc się tym, że są to europejskie standardy. Nie odkryje Ameryki jak powiem, że jest to nic innego jak okradanie obywateli. Fakt jest pełno piratów drogowych i mistrzów prostej w służbowych autach z antena CB na dachu, ale na miłość boską poprawa bezpieczeństwa na drogach wiąże się w pierwszej kolejności z naprawą i modernizacją infrastruktury drogowej. Polacy przekraczają dopuszczalne prędkości głównie przez to, że przykładowa trasa 600km przez nasz kraj zajmuje średnio 9h a nie 6-7h na analogicznym odcinku w krajach zachodnich. Wracając do kwestii drogi w Krężnicy, pragnę uścisnąć dłoń osobie, która nagrała te filmiki. Świetne zwrócenie uwagi na tak poważny problem. Mieszkając w Lublinie sam mam tragiczne, wręcz nieprzejezdne drogi na swoim osiedlu (osiedle Szerokie). Bezapelacyjnie powielę tą inicjatywę nagrywając stosowne filmy relacjonujące stan dróg w mojej okolicy! Przykre jest jednak to, że w środku Europy, w XXI w. musimy sami walczyć o oczywiste i należące się nam, obywatelom dobra, które powinno zagwarantować Państwo.
Mamy jeszcze jeden pomysł, jak ten film zostanie zignorowany , zarządzimy blokadę drogi, aż do skutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jeszcze ktoś czyta te komentarze, pragnę poinformować, że w czwartek 07.02. o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej w Krężnicy Jarej odbędzie się zebranie z Wójtem Gminy, podczas którego zapewne będą poruszane sprawy związane z przebudową drogi. Większa frekwencja nie zaszkodzi ... poza tym będzie okazja umówienia się na ewentualną blokadę tej drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza liczy się ze społeczeństwem tylko wtedy, gdy czuje jego siłę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzesiek napisał:
Władza liczy się ze społeczeństwem tylko wtedy, gdy czuje jego siłę ...
Co do cholery robi gospodarz gminy jak dopuszcza do takich zaniedban.Ta droga to tragedia. Dlaczego mieszkancy nie protestuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio widziałem jak kilka razy ktoś wpadł w te dziury i wzywana była policja,może jak zarzad dróg w bełzycach wypłaci kilkadziesiat odszkodowań za uszkodzone koła wkońcu Starostwo stwierdzi że lepiej juz zrobic ta fatalna droge niżpłacić każdemu odszkodowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzisiaj po 9 kolejna stłuczka na tej drodze i znowu policja była :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie dzisiejszego wypadku zamieściłem 2 zdjęcia pod linkiem http://forum.dziennikwschodni.pl/kolejny-wypadek-w-kreznicy-jarej-fatalny-stan-drogi-t72258/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzystaj z naszej pomocy w prowadzeniu sprawy o odszkodowanie z tytułu wypadku komunikacyjnego. Oferujemy korzystne warunki współpracy przy wysokiej jakości usług. Posiadamy niezbędne doświadczenie i skuteczność. Nie pobieramy opłat wstępnych. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Darmowe porady prawne udzielane są pod numerem: 801 022 310 Na koncie mamy milionowe i wielotysięczne liczne wygrane. Więcej informacji na www.DuzeOdszkodowania.com Wybierz najwyższą jakość obsługi prawnej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim wybierzesz firmę odszkodowawczą koniecznie zobacz to, bo Twoja kasa może nigdy nie wpłynąć na Twoje konto. Treść: http://uwaga.tvn.pl/63301,news,,kim_sa_ludzie__ktorzy_zeruja_na_ludzkiej_krzywdzie,reportaz.html Video: http://uwaga.tvn.pl/63301,wideo,407887,kim_sa_ludzie__ktorzy_zeruja_na_ludzkiej_krzywdzie,kim_sa_ludzie__ktorzy_zeruja_na_ludzkiej_krzywdzie,reportaz.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...