Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Nasutowie. Radiowóz przejechał 27-latka

Utworzony przez ja, 15 grudnia 2014 r. o 07:35 Powrót do artykułu
Jestes jednak nienormalny. Policjanci próbowali go wyminac. Byłem na miejscu i żadnych śladów na chodniku nie ma. Części były na jezdni, a samochod nie miał żadnych śladów uderzenia tylko rozwalone prawe koło od najechania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie tak ty na nogi bo na glowe zapuzno i licz sie ze slowami moze jak w twojej rodzinie wydazy sie taka sytuacja to zmadzejesz gratuluje matki takiego balwana urodzic ostra zima byla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan S. nie miał przy sobie żadnego telefonu, więc możliwość dzwonienia do domu odpada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mial mial sa bilingi rodzina napewno znich skozysta pani aniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy on był z Nasutowa?
tak byl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym, co ma rodzina do mojej wypowiedzi. Nie można nikogo osądzać, gdy nie było się na miejscu. Ja Ci nic złego nie życzę, a Twoje wypowiedzi świadczą tylko o Tobie. Ja po prostu tempie nagonki. Nie wiesz, nie byłeś: nie odzywaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan S. nie miał przy sobie żadnego telefonu, więc możliwość dzwonienia do domu odpada.
a pozatym jest pani prokurator zajmie sie tym nie nam sodzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat mam 100% pewność, że nie miał żadnego telefonu. Mogą sprawdzać bilingi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Kierowca" post="978526" timestamp="1418657883"] faktycznie przesadzilem Przepraszam za tamten wpis ale troche mnie ponioslo znalem go to dobry hlopak byl . bylem widzialem i te znicze na hodniku rodzina akurat zapalala koniec tematu jak winy policjant to zmiota to pod dywan zawsze tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skand wiecie czy nie zaslab
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wina policjanta, to zedra z niego skórę, ale jak nie jego, to trzeba to zrozumiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj POlicja rozjechała pieszego 27 latka na pasach. CZy POlicja POtrafi PO drogach się POruszać a nie tylko POłować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakich pasach? Na drodze nieoswietlonej, a ten mężczyzna leżał na jezdni. Czytaj że zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotyzmy wypisujesz. Jak ktoś w nocy leży na ulicy po ciemku to go widać w osttniej chwili przed samą maską, nawet jadąc 50km/h nie wychamujesz. Powinni takich debili, co się po pijaku kładą w poprzek drogi, obciążać za spowodowane szkody, bo przecież radiowóz uszkodzone (a to kasa z naszych podatków).
zgadzam sie droga nie sypialna  a pani Jadwiga to  nie zna sprawy a glupoty wypisuje ....jak juz zdazenie z policją  to od razu musza byc nachlani ????!....załosne nie zazdroszcze  im pracy poprostu nieszczesliwy wypadek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leżenie na jezdni w nocy jest ok. Jazda samochodem po jezdni beeeeeeeeee.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo jest że kierowca nie był nachlany ? badał ktoś ten wątek ? czy jest już tak że Poły nie podlegają pod pomiarom alkoholu we krwi bo to zawód zaufania publicznego ?
poły co za wiocha ....cos niezle musiales im zalesc za pazur ze tak sie wyrazasz.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj POlicja rozjechała pieszego 27 latka na pasach. CZy POlicja POtrafi PO drogach się POruszać a nie tylko POłować?
lezał na pasach czy pomiedzy ??? co za idiotyzm ze tacy wogole maja swoje zdanie ...i kłania sie czytanie ze zrozumieniem ..P moze POłą   dostałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanałem typa i nie wierze że leżał na jezdni raczej psy się tak bronią żeby nie było że to ich wina.Tak samo nie wierzę, że policja jechała z dozwoloną prędkością.
znałes typa a moe czlowieka??? psy raczej nie umieja  jezdzić autem ... nie lezal na jezdni to co policja jezdzi po rowach???? idiot.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca był trzeźwy, badania przeprowadzono od razu. Nie miał możliwości zahamowania ani wyminięcia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo jak się poszkodowany nazywał ?         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...