Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Poniatowej. Fiatem wjechała w peugeota

Utworzony przez kgrzybek, 19 listopada 2013 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Rodzinę, bliskich poszkodowanej proszę o kontakt kgrzybek24@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://lokalize.pl/qukr i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę lekko za daleko wysunąć się do przodu i kierowca jadący kraczewicką od strony Kraczewic, skrecajacy w Nałączowską, kasuje nam pojazd. Widziałem tam wiele takich sytuacji. W nocy też słabo widać pojazdy jadace od strony kraczewic. Przebudowa ronda to wg mnie koszt kilku - kilkunastu tysiecy złotych, ale urzędasy stwierdzą że to oczywiście za mało, bo trzeba przecież przy tej okazji przewalić duzo kasy. Zróbcie coś, po to przecież jesteście!!! Macie służyć ludziom za nasze podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie jest nietypowe wręcz dziwne i przez to bardzo niebezpieczne. Widzą to szczególnie kierowcy którzy żadko tedy jeżdżą - zamiejscowi. Miejscowi pewnie przyzwyczaili się. Dlaczego tego nie widzą DROGOWCY i POLICJA!?. Jak wiele wypadków ma się jeszcze zdarzyć ,żeby przebudowali skrzyżowanie. Ilu ma zginąć?! Wystarczyłoby zwykłe rondo i sytuacja byłaby jasna i typowa. Sytuacje nietypowe generują błędy kierowców. Najwieksze niebezpieczeństwo to skręt z nałączowskiej w lewo w kraczewicką. Wystarczy naprawdę lekko za daleko wysunąć się do przodu i kierowca jadący kraczewicką od strony Kraczewic, skrecajacy w Nałączowską, kasuje nam pojazd. Widziałem tam wiele takich sytuacji. W nocy też słabo widać pojazdy jadace od strony kraczewic. Przebudowa ronda to wg mnie koszt kilku - kilkunastu tysiecy złotych, ale urzędasy stwierdzą że to oczywiście za mało, bo trzeba przecież przy tej okazji przewalić duzo kasy. Zróbcie coś, po to przecież jesteście!!! Macie służyć ludziom za nasze podatki.
swietna wypowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...