Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Poniatowej, wjechała w zaparkowany samochód

Utworzony przez c200, 18 listopada 2013 r. o 18:49 Powrót do artykułu
widziałem samochodowy wyglądały masakrycznie tylko ciekawe jak to się stało bo Clio wylądowało za betonowym błotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie ja tez widzialen akurat kobiete wyjeto z samochodu, zastanawia mnie to jakim cudem znalazly sie dwa samochody rownolegle do szosy za betonowym ogrodzeniem. Masakra, jeszcze nie bylo policji ani karetki, kilka gapiow i pomoc drogowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ona wlasciwie robila po drugiej stronie drogi...pewnie przez telefon sie zagadala...tak czasem bywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu telefon.....clio nie dalo rady volvo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam się jaka mogła byc przyczyna może cos jej wyskoczyło na drogę i uciekała nie wiadomo raczej wolno nie jechała jak są takie zniszczenia w autach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a  kto  jechał ??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze po prostu wracala z pracy i zasnela za kierownica ,bywa i tak 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to to bo nawet nic nie pamieta ocknela sie dopiero w smiglowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...