Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pamiętajmy o tych co odeszli, inaczej naprawdę będą martwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Choć zamknięte masz powieki w naszych sercach zawsze będziesz żył na wieki" "Najlepsi z nas zawsze odchodzą pierwsi. Będą tam na nas czekać." "Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie; Nie ma mnie tam. Ja nie śpię. Jestem tysiącem wiatrów, które wieją; Jestem diamentowym blaskiem na śniegu. Jestem światłem słonecznym w dojrzewającym zbożu; Jestem łagodnym jesiennym deszczem, kiedy budzicie się w porannej ciszy. Jestem śmigłym lotem cichych ptaków, Jestem łagodną gwiazdą, która świeci w nocy. Nie stójcie nad moim grobem i nie płaczcie. Nie ma mnie tam..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######img808.imageshack.us/i/69e03c6536.jpg/ ######img204.imageshack.us/i/1527e25e4a.jpg/ ######img686.imageshack.us/i/7309362b83.jpg/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno uwierzyc w to co sie stało:(((( byles dla mnie kimś wiecej niz koledą... byłeś dobrym człowiekim,geniuszem matematycznym niejedno zadanie mi rozwiązalęś.... teraz za póżno ale DZIEKUJE!!! wiem co czują twoi rodzice smuten zal do całego swiata ale to im nie zwróci Ciebie:((( strasznie bedzie wszystkim brakowąc Ciebie:( mam ndzieje ze pozostali wrócą do zdrowia... SPIESZMY SIE KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ!!!((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb w środę o 17 z domu. O 18 chyba w Kościele....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogrzeb jest w środę o 17 z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16,20 różaniec 17 z domu... [*] zawsze byłeś moim geniuszem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubi napisał:
To dobrze że kierowca zginął... Juz nikomu krzywdy nie zrobi....
Hubi,miałam nie komentować tego co napisałeś,bo już kilka osób ci odpowiedziało,ale nie mogę się powstrzymać,to co napisałeś jest poniżej wszelkiej krytyki,nie znałeś Damiana więc zamilcz i niech zamilkną wszyscy tobie podobni,bo każdego może to spotkać;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z aga ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga i Anita - Jesteśmy z Wami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli gina mlodzi kierowcy ,to moim zdaniem jest winny system szkolenia kierowcow.Trzeba cos robic aby mlodzi kierowcy nie gineli,kladzie sie nacisk na parkowanie pojazdu co do milmetra,a kladzie sie nacisku na wyjezdzanie z drog podporzadkowanych,wyprzedzania,wyczucia wzrokowego predkosci innego pojazdu,presji pasazerow na kierowce/czy ktora dziewczyna zwrocila uwage ze za szybko jedzie,tylko szpan POKAZ ILE FABRYKA DALA/ LEPIEJ WPROWADZIC PROFILAKTYKE NIZ WSADZAC KIEROWCOW DO WIEZIENIA.Wprowadzic badania psychotechniczne dla wszystkich kierowcow.Ponad 30 lat za kolkiem i nie bylo takiej agresji jak teraz,zeby kierowca swoim samochodem przywalil w inny samochod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj widziałem to miejsce wypadku i powiem wam coś bo piszecie naprawdę wiele jak to się mogło stać ale ja sam jestem doświadczonym już kierowcą prawo jazdy posiadam juz 15 lat bez wypadku,bez kolizji a nieraz już byłem w różnych opałach ale nadal się ucze sam z siebie i na błędach innych ludzi i całe życie będę się uczył. Tamto miejsce to paskudny odcinek drogi:góra nie za długa ale cholernie stroma kilka zakrętów bardzo ostrych(odcinek w 100% na górki oes WRC). Był deszcz nawieżchnia nowa i bardzo śliska noc osłabienie widoczności po deszczu obraz się zmienia a ten felerny ostatni zakręt to cholernie krótka 90 przy dużej predkości nawet najlepszy kierowca z takiego zakrętu by nie wyszedł przy suchej powierzchni a nie mowiac juz na mokrej. Wie wszyscy mądrzy którzy pisza ,,dobrze że z ginaą już nikogo nie zabije itp" puknijcie się w te puste łepetyny bo to co piszecie to woła o pomstę do NIEBA Zgina młody człowiek jak czytam bardzo zdolny inteligentny z poszanowaniem od ludzi. Zycze wszystkim poszkodowanym szybkiego powrotu do zdrowia Śp.Damianie niech Bóg czuwa nad Twą Duszą.Kondolencje dla rodzi PS.pamietajcie młodzi kierowcy przemyśl 2 razy zanim to zrobisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak z zaklikowa wczoraj zmarł ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie koledzy i koleżanki, to nie prawda. Grześka stan się bardzo powoli polepsza Jest coraz większa nadzieja na to że wróci do zdrowia, choć długo przed nim droga ;| Ale nie prawdą jest że nie żyje. Jestem jego bardzo bliskim znajomym, codziennie mam kontakt z jego rodziną i wiem co z nim. Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż potrafi latać. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZYJE ALE JEST W KRYRYCZNYM STANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jest w krytycznym tylko w cięzkim! jak ktos nie wie niech nie pisze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego go już uśmiercacie?! Zastanówcie się dwa razy zanim coś napiszecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tej miejscowosci i znam to droge bardzo dobrze było ciemno slisko nie oznakowane ostre zakrety i bardzo łatwo o wypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tej miejscowosci i znam to droge bardzo dobrze było ciemno slisko nie oznakowane ostre zakrety i bardzo łatwo o wypadek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...