Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pieski są smaczne w areszcie  :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oskarżony w komitywie z prokuratorem ustalają wyrok... jak z filmów Bareji... Brawa dla rodziny zmarłej !!!! nie dajcie się tej kurwie wywinąć !!!! za zabójstwo nie można 4 lat dostać !!! powinien na 25 polecieć !!!
0
nie zmarła a zabita!!!! jest pewna różnica!
0
nie zmarła a zabita!!!! jest pewna różnica!
No tak, gdyby zmarła to by żyła ... odejdź już lepiej od monitora debilu
0
policja jezdzi po pijaki były już mąż mojej przyjaciolki (policjant) jeżdzi po pijaku nadal zeznawałam ja i ona..wyroku do tej pory nie ma a mienło ponad 2 lata sprawa jest odraczana
0
roman45 25lat to mało dożywocie i to podwójne... A z rodziną jest cała Polska, cały kraj trzyma ich stronę, tu nie ma miejsca na jakieś pobłażliwe spojrzenie na tą sprawę...Heh k.u.r.w.a cztery lata w mamrze, sześć lat zakazu prowadzenia pojazdu i piętnaście tys. złotych zadość uczynienia...Człowieku ty chyba pojeb...y jesteś!!!!!!!!!!!! Najlepiej to weź się i zrób co trzeba...!!! bo nikt w tym kraju nie ma ochoty opłacać twojego pobytu w pierdlu za ZABICIE ZABICIE ZABICIE  dziewczyny..... A w ogóle to zaszyj sobie dupę bo zrobią tam z nią co trzeba.... :-) 
0

:)
0
A TO POLICYJNY ŚMIEĆ CHCIAL W BESZCZELNY SPOSOB SIĘ WYKPIĆ CZTEROMA LATAMI I WYJŚĆ PO POLOWIE KARY....4 LATA DOSTAL STRAŻNIK WIĘZIENNY ZA ZABICIE PO PIJAKU ŻONY I DWÓCH COREK TAK ŻE W TYM ZBRODNICZYM SYSTEMIE SPRAWIEDLIWOŚCI WSZYSTKO JEST MOŻLIWE.KLIKI BRONIĄ SWOICH CO WIDAĆ W SPRAWIE TEGO WYPADKU[OBWINIANIE ZABITEJ O PRZYCZYNIENIE SIĘ DO WYPADKU]  I RÓŻNE EKSPERTYZY.
0
Jeszcze pytanie o tego eksperta który stwierdził winę pieszej. Czy będzie oskarżony o fałszywe zeznania /ekspertyza/?  Czy nadal jest "ekspertem'?  Pilnujcie tego.
0
dla cwaniaków w mundurach powinny być dotkliwsze kary, korzystają z pełni z przywilejów na które zwyczajnie nie zasługują, dlaczego jeszcze kary dla nich mają być łagodne, kim oni są ????? łęczyńska komenda pełna takich cwaniaczków którym się wydaje że mogą wszystko ! 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: