Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wywiad z tirówką

Utworzony przez jankes, 11 listopada 2010 r. o 07:26
- Z jakiej rodziny się wywodzisz? - Z czysto katolickiej. Pamiętam, jako mała dziewczynka, że moja matka co niedziela pieszo wędrowała kilka kilometrów piaszczystą drogą do parafialnego kościółka aby ... - No właśnie w jakim celu? - Też wiele razy się nad tym zastanawiałam .. Chyba po to aby mieć lepiej po śmierci bo za życia straciła na to nadzieję...W tej mentalności -nie tylko mojej matki ale bardzo wielu jej podobnych – przejawia się przemożny wpływ kleru na pojedyncze osoby. To czysta sekta! - Mocne słowa... - Właśnie...Czemu to słowo uważane jest za coś mocnego – niszczącego? To też wynik zabiegów kościoła , który z tego normalnego słowa ukuł oręż przeciwko tym którzy postanowili odejść od jedynie słusznej owczarni. - To czysto katolickie wychowanie nie przełożyło się na ciebie. - Może w moim postępowaniu przejawia się bunt przeciwko tej kołtunerii, obłodze... - Że postanowiłaś się sprzedawać przypadkowym mężczyznom?! - Można to i tak nazwać... A ja po prostu to nazywam sposobem na bycie w tym okrutnym świecie. Popatrz na otaczająca nas naturę, której jesteśmy częścią... Otacza nas nieustająca przemoc a my abyśmy nie zostali zmiażdżeni odpowiadamy również przemocą. W tej sytuacji mówienie o tym, że jeśli będziemy się regularnie zbierać w kamiennych budowlach zwanymi świątyniami i gdy będziemy w koło powtarzać wyuczone teksty i gdy będziemy rzucać na tace pieniądze to zabezpieczymy dla siebie dobrobyt po naszym życiu – jest czystą brednią! więcej w: http://amico.mojeforum.net/post-vp8946.html#8946 ekscytujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czułem że pewna częśc ciała mi rośnie dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w deszcz tez stoją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stoją łaski ni erobią chłopakom i w deszcz sie chce może bardziej niż w upał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydrozne automaty ssące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocne przeczytajcie całość w podanym linku jedyna trudnośc to to że trzeba się rejestrowac ale się opłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak jadę długo drasą to co kilka godzin korzystan z ich usług i nie narzekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie jeszcze coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...