Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z tira wypadła metalowa pokrywa. \"Mogła nas zabić\"

Utworzony przez Gość, 31 lipca 2010 r. o 21:12 Powrót do artykułu
ale dyskusja nie macie co robić w niedziele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nanananannana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???śpiewasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skad wy jestescie?! Starozytny egipt czy cos w tym stylu?! Przyklad,mam BMW 330 w benzynie przy 250km/h POWINNO byc odciecie a samochod moge rozpedzic o duuzo wiecej(aktualnie przebywam w niemczech stad takie osiagi) bo pojechalem do elektryka ktory pozbyl sie zabezpieczenia... Wiec ogarnijcie jazde w praktyce i zacznijcie pisac"madre"posty. Nawet male dziecko wie ze wszystkich elektronicznych zabezpieczen mozemy sie pozbyc za pewna oplata
A biały kaszkiet do kompletu dostałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Nie obrażaj starożytnego Egiptu.. odcięcie w prywatnym samochodzie to każdy może sobie zdjąć a w firmowym ciężarowym przy kontroli wiesz jaka byłaby kara przy zdjętym odcięciu? Wiesz co to są tachografy w ciężarówkach?
brak tacho 500zl mandatu jezeli masz prawo jazdy z innego kraju,najprosciej na Litwie sie u kogos zameldowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pomyślcie że kierowcy mają sposoby na wszystko.I dlatego jest obowiązek w nowych pojazdach instalacji cyfrowego tacho gdyż z nim nie da się takich cudów zrobić co na tarczki.Ale starych jest jeszcze ogromna ilość i prawnie w niektórych przypadkach można nowy zamienić na stary.Wszak Polak najlepszy na świecie w kombinowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zastanowiliście się że kierowca tej ciężarówki powinien mieć zabezpieczony ładunek przed rozsypaniem się na drodze... lub niekontrolowanym przesunięciem. A co do prędkości to sam jeżdzę wywrotką starą TATRA i ona nie ma ogranicznika i jest w stanie 100km/h wyciągnąć a co dopiero FH-cze i SCANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały problem w poprawnym załadunku. Kilka lat temu szłam chodnikiem przy ul. Puławskiej w Kurowie. Ulicą przejeżdżał samochód, na którego przyczepie znajdowały się gałęzie drzew. Wystawały na tyle, że "przejechały" po mojej głowie. Oczywiście pan kierowca tego nie widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksenia napisał:
Cały problem w poprawnym załadunku. Kilka lat temu szłam chodnikiem przy ul. Puławskiej w Kurowie. Ulicą przejeżdżał samochód, na którego przyczepie znajdowały się gałęzie drzew. Wystawały na tyle, że "przejechały" po mojej głowie. Oczywiście pan kierowca tego nie widział.
a moze taka brzydka jestes ze nie chcial na ciebie spojrzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...