Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabili dla zabawy

Utworzony przez ab, 5 lipca 2008 o 12:00 Powrót do artykułu
Ciekawe czy proboszcz w Tomaszowicach coś powie jutro na temat tego zdarzenia, czy przemilczy, aby się nie narazić porządnej rodzinie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znam obydwie rodziny i mówienie o porządnej rodzinie mija się z celem to jest patologia
0
...Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których się obawiam...(G.B.Shaw)
0
Czyżby w pożądnych rodzinach nie darzały się czrne owce, czy inaczej śmiecie?. Dla mnie to śmieć, a nie chłopiec z dobrej rodziny. W stosunku do wieku to mają tyle samo co ten mały piesek,też należy im się taka kąpiel z ogniem i kopaniem.
0
CHCEMY WIEDZIEC CO IM CZEKA...
0
ab napisał:
Ciekawe czy proboszcz w Tomaszowicach coś powie jutro na temat tego zdarzenia, czy przemilczy, aby się nie narazić porządnej rodzinie ?
ksiadz juz dostal na tace... i przemilczy sprawe... poza tym dla niego nic sie nie stalo... to tylko zwierze...
0
samosąd napisał:
CHCEMY WIEDZIEC CO IM CZEKA...
Co ich czeka?? NIC!! Już teraz widać reakcję sądu, który jest NIEOMYLNY i jak wiadomo CI OPRAWCY nic złego nie zrobili. Dopiero jak zabiją człowieka to będzie, że nic wcześniej nie wskazywało na to że mogą się okazać mordercami. BO TO DZIECI Z "DOBRYCH RODZIN"!! Nienawidzę tego kraju oraz systemu który broni patologię i bandytów!!
0
Wizerunki zwyrodnialców opublikować!!!
0
dziekowanie dla Policji. Teraz czekamy co Sąd zadecyduje...
0
Gość napisał:
Co ich czeka?? NIC!! Już teraz widać reakcję sądu, który jest NIEOMYLNY i jak wiadomo CI OPRAWCY nic złego nie zrobili. Dopiero jak zabiją człowieka to będzie, że nic wcześniej nie wskazywało na to że mogą się okazać mordercami. BO TO DZIECI Z "DOBRYCH RODZIN"!! Nienawidzę tego kraju oraz systemu który broni patologię i bandytów!!
0
obywatel napisał:
dziekowanie dla Policji. Teraz czekamy co Sąd zadecyduje...
0
Jak zwykle "NISKA SZKODLIWOŚĆ CZYNU" Sąd to tylko kilku ludzi bez rozumu jak widać
0
Najpierw pieska a potem człowieka.... dla mnie powinni za to dostać dożywocie (albo im łapy poucinać) a rodziców za takie dzieci powinno się przymusowo kastrować coby nie płodzili dalej takich... nawet nie wiem jak ich nazwać. Szkoda słów ........
0
proponowal bym ;pobawic; sie z nimi w ten sam sposob degeneraci \
0
Gość napisał:
Zgadzam sie z toba w 100% . Rzad w tym kraju to jakas paranoja... Nie mam slow.. Do poprawczaka to raczej nie... Wiadomo ze z poprawczaka wychodza ludzie gorsi niz wczesniej... Boze!!!! Dlaczego na ziemi zyja taaakie durnowate osoby.... W tych czasach juz nie da sie powiedziec ze ludzie schodza na psy... Naprawde, zwierzeta niewychowane sa porzadniejsze...W tych czasach o takich imbecylach mozna tylko powiedziec SMIECIE!!!!!!!
0
dlaczego Religia katolicka w PL uczy od najmłodszego, ze zwierzeta nie maja duszy i są gorszymi stworzeniami??
0
SPALIC TYCH ZWYRODNIALCOW
0
To są już zadatki, że w niedalekiej przyszłośc, też będą mordercami nie tylko zwierząt ale i ludzi. Takie coś trzeba tłumić w zarodku. Ja mam pieska znalezionego i wziętego z ulicy. Mam go już 6 lat. Ten postępek jest kary godne. Gdzie są rodzice tych zwyrodnialców. Jak ich wychowali a może są też diabła warci. Kara im się należy surowa nie tylko im ale i rodzicom.
0
Uroda przemija, głupota zostaje na całe życie. Dlatego tych zwyrodnialców powinno się leczyć w szpitalu psychiatrycznym i to dopóty, dopóki nie zmądrzeją.
0
Trzeba wziąć "pod lupę" te "porządne rodziny". A może to właśnie jest chodząca patologia, która być może zajmuje się robieniem szmalu, mająca "w odwłoku" dobre wychowanie produktu swych harców bez środków zabezpieczajacych (trudno tu o produkcie, jak o dzieciach mówić). Czy ktoś wie dokładnie, kim oni wszyscy są?
0
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: