Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zadłużeni Polacy jednoczą siły

Utworzony przez pln, 9 marca 2009 r. o 11:13 Powrót do artykułu
A kto kazał brać wam kredyty w walutach chciało się zarobić to i trzeba teraz bulić. Ja wziąłem w zł i mi rata spadła o 5%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do odsłuchania wywiadu audio z twórcą serwisu www.kupfranki.pl ######artykuly/pokaz/236/kupfranki pozdrawiam Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jakie są intencje twórcy tego pomysłu, natomiast wiem że twórca podobnej strony internetowej skupiajacej kredytobiorców znanego banku, próbował ostatnio sprzedać za potężne pieniadze konkurencji bazę danych tychże klientów zainteresowanych przeniesieniem kredytu do innego banku i zarejestrowanych na jego dobroczynnej stronie internetowej. Ot taki Święty Mikołaj, a głupich nie sieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już raz wtopili biorąc kredyt we frankach i płaczą, że raty idą w górę, teraz wtopią na kupnie waluty o czym nie mają bladego pojęcia, będą płakać dalej... jak się nie ma pojęcia o walutach to się nie bawi w te klocki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AJK PŁACILI RATY TANIE TO BYŁO OKI TO TERAZ TRZEBA ZAPŁACIC DROŻEJ. SPRAWIEDLIWOŚĆ JEST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...