Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakrzówek: Radni nie mogą dogadać się ws. budżetu

Utworzony przez Gość, 17 stycznia 2012 r. o 18:27 Powrót do artykułu
Tomek napisał:
Tak, wraca Andrzej na stare śmieci, mówił mi facet w Zakrzówku kończy mu sie wyrok i bedzie wójtem a na Lemiechę już podpisy zbierają ze to podobno budżet słaby
Jeszce mu się wyrok nie kończy, a żeby zostać wójtem ludzie muszą go wybrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania napisał:
I myślisz, że taką wypowiedzią pomożesz wójtowi? Ja myślę, że wręcz przeciwnie. Ludzie ze wsi też myślą i liczyć umieją, sądzisz, że skoro z PSL-u to pluć na nich można?
JA NIE CHCE WOJTOWI POMAGAC JA GADAM DO WSZYSTKICH NIE ROBTA LUDZIE WSTYDU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gazeta.wkrasniku.pl/?zakrzowek.-radni-psl-u-staneli-okoniem-w-sprawie-budzetu,1854 Tu znalazlem ten wywiad z radnym z Majdanu co nie poparl swoich inwestycji Polecam lekture....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawe, ciekawe..... to ja już nic nie rozumiem o co chodzi że nie poparli budżetu ale ten radny slyszalem ze pierwsze popieral projekk a potem nie poparl budzetu http://www.gazeta.wkrasniku.pl/?zakrzowek.-radni-psl-u-staneli-okoniem-w-sprawie-budzetu,1854
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D;aczego radnemu z Majdanu nie podobały się niżej wymienione inwestycje w jego i innych miejscowościach??? "Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Studzianki, Studzianki-Kolonia, Majdan-Grabina, projekty na sieć w Józefinie, Świerczynie, modernizacja drogi gminnej Rudnik Pierwszy - Masne Doły, budowa placu zabaw w Zakrzówku, oświetlenia drogowego w Rudniku Drugim, kompleksu boisk wielofunkcyjnych w Sulowie, kanalizacja w Bystrzycy, Zakrzówku-Wsi i Sulowie, budowa wiejskiej świetlicy w Majdanie–Grabina... - Nie podobały nam się inwestycje, dlatego głosowaliśmy przeciw. Nie chciałbym się w szczegółach na ten temat wypowiadać- uciął rozmowę telefoniczną Stanisław S."-cytat z artykułu O co tu tak naprawdę chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają zamiast pomóc człowiekowi ,bo chce coś zrobić,to kłody pod nogi,ludzie opamiętajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychodzi na to ,że w gminie mamy nową koalicję PSL i Niezależnych od Pana Cieśli. W większości opowiedzieli się przeciw budżetowi, pomimo że dawał podstawy do wyciągnięcia gminy z nadmiernego deficytu. Czy tak wygląda odpowiedzialność radnego za gminę i mieszkańców?,a może zabrakło przysłowiowej "marchewki" na którą liczyli. W tym przypadku nie ma co mówić o demokracji,czy samorządzie ,a tylko o zwykłym handlu. Czy taka jest rola radnego? Osoby które w większości głosowały przeciw zasiadają w radzie nie pierwszą kadencję .Powinny widzieć do czego prowadzą nie rozsądne decyzje ,jak bardzo zadłużona została gmina w latach poprzednich .Czy nie warto uszanować woli społeczeństwa ,które opowiedziało się za pewną wizją zmian i kształtu gminy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Wychodzi na to ,że w gminie mamy nową koalicję PSL i Niezależnych od Pana Cieśli. W większości opowiedzieli się przeciw budżetowi, pomimo że dawał podstawy do wyciągnięcia gminy z nadmiernego deficytu. Czy tak wygląda odpowiedzialność radnego za gminę i mieszkańców?,a może zabrakło przysłowiowej "marchewki" na którą liczyli. W tym przypadku nie ma co mówić o demokracji,czy samorządzie ,a tylko o zwykłym handlu. Czy taka jest rola radnego? Osoby które w większości głosowały przeciw zasiadają w radzie nie pierwszą kadencję .Powinny widzieć do czego prowadzą nie rozsądne decyzje ,jak bardzo zadłużona została gmina w latach poprzednich .Czy nie warto uszanować woli społeczeństwa ,które opowiedziało się za pewną wizją zmian i kształtu gminy?
ludzie o co tu chodzi to paranoja toa nawet nie jest polityka, mowi mi radny ze glosowali za boiskiem potem byli przeciw, ze glosowali za budzetem potem byli przeciw. radna z osiedla Rachoniowa zwoluje komisje 3 razy na miesiac, to jest kpina za nasze pieniadze, podobno jakas zmowa Drozda z Niescirem zeby sie na wojcie zemscic i nie dać mu robic zeby niezaznal spokoju. nie wiek jak reszta ja nie zaglosuje juz w wyborach mam tego dosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Wychodzi na to ,że w gminie mamy nową koalicję PSL i Niezależnych od Pana Cieśli. W większości opowiedzieli się przeciw budżetowi, pomimo że dawał podstawy do wyciągnięcia gminy z nadmiernego deficytu. Czy tak wygląda odpowiedzialność radnego za gminę i mieszkańców?,a może zabrakło przysłowiowej "marchewki" na którą liczyli. W tym przypadku nie ma co mówić o demokracji,czy samorządzie ,a tylko o zwykłym handlu. Czy taka jest rola radnego? Osoby które w większości głosowały przeciw zasiadają w radzie nie pierwszą kadencję .Powinny widzieć do czego prowadzą nie rozsądne decyzje ,jak bardzo zadłużona została gmina w latach poprzednich .Czy nie warto uszanować woli społeczeństwa ,które opowiedziało się za pewną wizją zmian i kształtu gminy?
slyszalam ze przyjąl wojt Gosię Jamroz na dyrektorke Domu Kultury, to dobra dziewczyna i zna się na pracy. To dobry ruch wojta, ze takich mial radnych ja pani Jamroz. Moze mi ktoś odpowie o co chodzi w tym wszystkim, jak się zapytalam w urzędzie powiedzieli mi ze takiego dobrego budzetu jeszcze nie bylo w klepie mowili ze się jakies radne zmowili na wojta bo za duzo inwestycji i robi nie zatrudnia ich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakrzowiak napisał:
Mam tylko nadzieję że w budżecie tym został poruszony problem szkół i wójt nie zwiększył znów nakładów na szkoły. To już zaczyna być żenujące te ciągłe podwyżki dla nauczycieli. Nie dość że tygodniowo pracują tylko po 18 godz. (zwykły pracownik 40 godz.)do tego każde święto, ferie, wakacje wolne, to jeszcze uważają się za wykształconą elitę (tylko kto teraz nie ma wykształcenia wyższego i to w różnych dziedzinach, a nie jak nauczyciel tylko w jednym kierunku. Nie muwiąc o tym że pensje nauczycieli są już naprawdę wysokie w porównaniu ze średnimi pensjami w innych zawodach. Przydałoby się też zamknąć szkoły gdzie uczy się kilkoro uczniów, a utrzymanie szkoły jest takie jak w dużej szkole. Jako rodzić nie chcę aby moje dziecko chodziło do szkoły gdzie nie makontaktu z rówieśnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
slyszalam ze przyjąl wojt Gosię Jamroz na dyrektorke Domu Kultury, to dobra dziewczyna i zna się na pracy. To dobry ruch wojta, ze takich mial radnych ja pani Jamroz. Moze mi ktoś odpowie o co chodzi w tym wszystkim, jak się zapytalam w urzędzie powiedzieli mi ze takiego dobrego budzetu jeszcze nie bylo w klepie mowili ze się jakies radne zmowili na wojta bo za duzo inwestycji i robi nie zatrudnia ich ludzi.
tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To źle dla całej naszej gminy, że nie mogą dojść do porozumienia Radni z Wójtem choć wcześniej deklarowali poparcie w działaniach. Moim zdaniem w jednym roku więcej Wójt zrobił w jednym roku niż niejeden w kilka lat. Powinniśmy go wspierać a nie wbijać nóż w plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie jesteśmy z Panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzena napisał:
Panie Wójcie jesteśmy z Panem.
Mów za siebie. Ja nie będę publicznie huczeć o tym co mam zamiar zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo nasz wójt jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko w gmnine robi się za plecami społeczeństwa dyrektor domu kultury wybrany cichaczem - ta pani wszędzie napracowała i pewnie tutaj też będzie kreciła radni więdzą co robią powini się sprzeciwić trochę tym decyzjom cieśla nigdy nie zatrudniał swoich a lemicha upycha ich jak tylko może narobił kierowników i płaci im dodatki tak wygląda jego oszczendność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuza napisał:
Brawo brawo nasz wójt jest super
A w czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stasiek napisał:
To źle dla całej naszej gminy, że nie mogą dojść do porozumienia Radni z Wójtem choć wcześniej deklarowali poparcie w działaniach. Moim zdaniem w jednym roku więcej Wójt zrobił w jednym roku niż niejeden w kilka lat. Powinniśmy go wspierać a nie wbijać nóż w plecy
A co takiego zrobił w ten rok? Dokończył prawie ukończone inwestycje za unijne pieniądze, które były przygotowane przez poprzednią ekipę, pcha kasę w szkołę na Bystrzycy w której uczy się kilkoro dzieci. Po co? Przecież ta szkoła nie ma szans na przetrwanie. Teraz zamiast dać pracę tym co ją stracili to obcych przyjmuje i dziwi się, że to się radzie nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
ludzie o co tu chodzi to paranoja toa nawet nie jest polityka, mowi mi radny ze glosowali za boiskiem potem byli przeciw, ze glosowali za budzetem potem byli przeciw. radna z osiedla Rachoniowa zwoluje komisje 3 razy na miesiac, to jest kpina za nasze pieniadze, podobno jakas zmowa Drozda z Niescirem zeby sie na wojcie zemscic i nie dać mu robic zeby niezaznal spokoju. nie wiek jak reszta ja nie zaglosuje juz w wyborach mam tego dosc
A ja pójdę….. na referendum!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SWOJAK napisał:
JA NIE CHCE WOJTOWI POMAGAC JA GADAM DO WSZYSTKICH NIE ROBTA LUDZIE WSTYDU
A jaki to wstyd mówić otwarcie o swoich przekonaniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...