Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zalesie: 23-letni kierowca zginął w wypadku

Utworzony przez ella, 12 kwietnia 2013 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Nadmierna predkość piszecie?a wczorajszy też był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ella napisał:
Nadmierna predkość piszecie?a wczorajszy też był?
Żadna prędkość,oni sami nie wiedzą, wszystko zwalają na kierowców i na tzw. BEZPIECZNĄ PRĘDKOŚĆ. Wpadł w ogromną dziurę, urwał całe koło i wylądował,tam gdzie wylądował. Takie mamy drogi po zimie w całym kraju, co zima to remont, nigdzie indziej na świecie tego nie ma. TYLKO LUDZI ŻAL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wypadku ucierpiał też sygnalizator i pojechał do szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Żadna prędkość,oni sami nie wiedzą, wszystko zwalają na kierowców i na tzw. BEZPIECZNĄ PRĘDKOŚĆ. Wpadł w ogromną dziurę, urwał całe koło i wylądował,tam gdzie wylądował. Takie mamy drogi po zimie w całym kraju, co zima to remont, nigdzie indziej na świecie tego nie ma. TYLKO LUDZI ŻAL.
Dlatego tusk musi odejść !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samobujstwo nie jakis wypadek.tak samobujce jezdzo.TUSK FRAJEŻE PEDAŁUJ Z BIEDROŃIAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
To samobujstwo nie jakis wypadek.tak samobujce jezdzo.TUSK FRAJEŻE PEDAŁUJ Z BIEDROŃIAMI
PRZECZYTAJ PALANCIE UWAZNIE COS NAPISAL >deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca bombowca napisał:
Żadna prędkość,oni sami nie wiedzą, wszystko zwalają na kierowców i na tzw. BEZPIECZNĄ PRĘDKOŚĆ. Wpadł w ogromną dziurę, urwał całe koło i wylądował,tam gdzie wylądował. Takie mamy drogi po zimie w całym kraju, co zima to remont, nigdzie indziej na świecie tego nie ma. TYLKO LUDZI ŻAL.
Nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów oraz nie zapanował nad pojazdem (co może być skutkiem braku uprawnień oraz zbyt dużej prędkości). Nie zwalaj na drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIERPIENIA SYGNALIZATORA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te dziurawe drogi,jak to w POLSCE bywa znowu nikt nie beknie,żadnej odpowiedzialności,no ale jaki mamy rząd takie i mamy drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jehal jak waraiat widac po ałdi ,ludzie jak so dziury to sie zwalnia a nie zapier***a no hyba rze jest sie idiotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy kto jezdzi juz kilka lat wie jak jest , ze i przy 50 mozesz wyladowac w rowie dzieki dziurze i stanie niektorych drog, ale nie ma co obrazac i zwalac winny na kogos bo kazdy ma swoj rozum i od czasu do czasu nie zaszkodzi go uzyc, Dla mnie do kazdej takiej notki powinni podawc stan w jakim zatrzymal sie licznik takiego zawodnika, wtedy mozna dyskutowac czy to byla fantazja czy asfalt a raczej jego brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu napisał:
Kazdy kto jezdzi juz kilka lat wie jak jest , ze i przy 50 mozesz wyladowac w rowie dzieki dziurze i stanie niektorych drog, ale nie ma co obrazac i zwalac winny na kogos bo kazdy ma swoj rozum i od czasu do czasu nie zaszkodzi go uzyc, Dla mnie do kazdej takiej notki powinni podawc stan w jakim zatrzymal sie licznik takiego zawodnika, wtedy mozna dyskutowac czy to byla fantazja czy asfalt a raczej jego brak.
Tak ale jeszcze tak technika nie poszła do przodu żeby licznik zawsze stawał w momencie wypadku,na razie to tylko w samolotach,tzw czarna skrzynka a póki co to drogi nie mogą być tak dziurawe aby w nich koło zostawić,wszyscy na to płacimy ogromne pieniądze. A miało być tak fajnie już na EURO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno nowy papeż mużynskie dzieci ruh.ł za hleb i wode jak JP2 pedofilskje kur.y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Podobno nowy papeż mużynskie dzieci ruh.ł za hleb i wode jak JP2 pedofilskje kur.y
JADAMEK pieruśki pedrylu,muwilam pszecierz ze rug Brackiej i Reformackiej ło 16,30,gdzies byl pierunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem ciebie nibyło stszepalem sie na latarnie i tyle,a cip.a wygolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Byłem ciebie nibyło stszepalem sie na latarnie i tyle,a cip.a wygolona
Stałam pedrylu caluskom noc i cekalam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też stał cale noc!KAŻDY KSIANDZ TO PEDOFILSKA QRWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tu piszecie ja myślę że ten Trup jechał audi zgodnie z przepisami tak jak nakazuje kodeks drogowy w tym miejscu.Nie czepiajcie się Umarlaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co wy tu piszecie ja myślę że ten Trup jechał audi zgodnie z przepisami tak jak nakazuje kodeks drogowy w tym miejscu.Nie czepiajcie się Umarlaka.
Chłopak by przeżył,gdyby nie polskie dziurawe drogi,wiadomo kto za to odpowiada.Czy z tym nie da się nic zrobić ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy którzy uważają że jadąc 50 km/h można tak rozwalić Audi A8 nie mają pojęcia o motoryzacji.Wniosek-------zapier***ał dużo więcej.Ponadto nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.Więc po co żałować pirata drogowego,który nie umiał jeździć.Jakby umiał to chyba miałby prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...