Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamościanin zginął w zamachu

Utworzony przez kapral, 4 października 2007 o 00:58 Powrót do artykułu
nie wiedziałem że plutonowy to oficer,jak to jest może ktoś mi powie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech sie tu pojawi tylko jakiś turbaniarz!!!
0
Czy plutonowy to stopień oficerski?Jaką szkołę oficerską należy ukończyć aby otrzymać stopień plutonowego?A poza tym to szkoda człowieka,któremu nasi politycy pomogli zejść z tego świata.Czy Polacy muszą być okupantami Iraku?W imięczego,Allacha?Kaczyński jaknaszybciej miał wyprowadzić polskie wojska z Iraku,a tymczasem przedłużył ich misję i dodatkowo wysłał żołnieży do Afganistanu.No i dodać należy że oficera plutonowego BOR nkt na siłe do Iraku nie wysyłał.Sam wyraził zgodę.Szkoda chłopa.
0
zamilcz i pochyl sie nad dramatem, albo wogole nie wypowiadaj sie, brak ci oglady synu?
0
Tak, masz rację, trzeba być bezskórnym bandytą, aby w takiej chwili, pisać takie rzeczy.
0
Rzeczywiście masz problem, ale chyba z głową....a tak na marginesie, skoro już pytasz to plutonowy jest oficerem, tzw oficerem młodszym.Od podporocznika w górę, to oficerowie starsi.
0
Eddi nie kompromituj się. Plutonowy to jest podoficer a nie młodszy oficer!!!
0
bardzo mi przykro, wyrazy współczucia rodzinie
0
w tej formacji nie ma znaczenia czy jesteś plutonowym czy majorem, jesteś Oficerem Biura Ochrony Rządu.Wielkie Wyrazy współczucia dla rodziny i najbliższych. [']
0
Oficerowi młodsi w WP to od ppor. do kpt. włacznie, a od mjr do płk to starsi. tak bynajmniej było za moich czasów Może borowiki mają swoje szarże
0
winie za smierc tych upodlenców slepo wierzacych w allacha-rodzinie tragicznie zmarłego wyrazy współczucia koleżanki i koledzy z pracy Mamy Bartosza
0
to smutne, ale wiedzial gdzie jedzie i na co naraza siebie oraz rodzine.
0
Nie bąź taki hej do przodu bo ci tylka zabraknie. Zapewne gdy ujrzysz czlowieka w turbanie to juz masz pelno w gaciach.Nie rób z siebie bohatera bo na takich czeka głowna alejka na cmentarzu. Ten czlowiek wiedzial po co tam jedzie i mial to wliczone w rachunek a ze sie tak stalo - no coz mial pecha ze akurat on a nie kto inny.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: