Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zaopiekował się psią rodziną, gmina zaoszczędzi 10 tys. zł

Utworzony przez Justyna, 18 października 2012 r. o 14:53 Powrót do artykułu
Dziękuję bardzo za artykuł i szybką pomoc Mam nadzieję że pieski trafią w dobre ręce i będzie to sprawdzone przez odpowiednie służby do tego powołane bo po 1% wołają wszyscy deklarujący pomoc ale jak tej pomocy potrzeba to już niestety wszyscy okazują się nie być od takich spraw ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Wyrazy wielkiego szacunku dla prawdziwego człowieka! Chodzi mi oczywiście o tę osobę, która zdecydowała się zaopiekować psiakami. Więcej takich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w takim zasranym kraju jak Polska jest to możliwe - rzygać mi się chce na ten syf. Wójt Gminy mówi, że by ich pogrążyła opiEka nad paroma zwierzakami !!!!!!!! Skandal - na nic nie ma kasy, tylko urzędasy biorą pensje porządne i reszte mają w du***. A kraj jaki jest każdy widzi - skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj odpowiednie służby nie będą nic sprawdzały, bo koszt takiej kontroli tak obciąży budżet gminy, że trzeba będzie gmine zlikwidować...skandal jeszcze raz powtarzam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwię się że dopiero po moich naciskach jest pomoc (podobno) bo pieski już widzą na oczka więc takie maciupeńkie nie są , a że nikt wcześniej ich nie widział.... dziwne bardzo chciałabym poznać osobę która je zabierze i poznać ich dalsze losy... a wójta wypowiedź..... szkoda słów aha i piesków jest 7 o ile dobrze dały się policzyć reszta schowana była pod przepustem raz jeszcze dziękuję za artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry czlowiek o dobrym sercu . Nie wiem jak ktoś mógł taka sukę wyrzucić no ale to tyko w naszym kraju tak jest. No tak to jest duży wydatek dla gminy te pieniądze wydane na pieski można przeznaczyć na inny cel. Kto jest winny takiej sytuacji że tyle psów bezdomnych oczywiście człowiek weźmie psa a potem jak mu się znudzi to do lasu wywoz nigdy tego nie zrozumiem. Dlaczego potem ja mam do tego dokładać bo to idzie z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa jestem co się dzieje z tymi psami, wczoraj razem zawieźliśmy im jedzenie. Kto je wziął, co z nimi zrobił/zrobi. Pomogę szukać domu, potrzebujemy kontaktu do tej osoby i zdjęć psów. Obawiam się, czy żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Tylko w takim zasranym kraju jak Polska jest to możliwe - rzygać mi się chce na ten syf. Wójt Gminy mówi, że by ich pogrążyła opiEka nad paroma zwierzakami !!!!!!!! Skandal - na nic nie ma kasy, tylko urzędasy biorą pensje porządne i reszte mają w du***. A kraj jaki jest każdy widzi - skandal.
Rusz trochę łbem, zwierzolubie. 10 tysięcy za siedem zwierzaków. A co gdyby zdarzyło się nieszczęście i w ciągu roku pojawiło się siedemdziesiąt takich psiaków? A do tego może jeszcze zapewniać opiekę nad bezpańskimi kotami? Z 10 tysięcy robi się 100 tysięcy czyli kilometr betonowej drogi. Trzeba mieć przecież priorytety. Psami dróg nie wybrukujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można by władzom trochę od koryta odebrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psami dróg nie wybrukujesz.
jak są kocie łby to i z psów dałoby radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze co niektórzy to zapomnieli że są ludzmi. Jak czytam niektóre komentarze to aż dziw bierze, że jest taka tępa znieczulica wśród narodu. Jak widać z artykułu władza nie wywiązała się z obowiązku- wstyd. Przecież to nasz obowiązek zaopiekować się zwierzęciem zwłaszcza jak widać było w potrzebie. I obciach również dla organizacji która powinna jak widać pomagać, a nie pomaga. Co niektórzy z tego artykułu i forum wyssali z mlekiem matki nienawiść i obojętność do zwierząt. To przykre, że tacy ludzie są wśród nas. Wielcy państwo WSTYD!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też szukam domu dla dwóch psiaków z Kraśnika. Niestety bezskutecznie. Czuję , że będą musiały trafić do już przepełnionego schroniska ( w Nowodworze). Jeśli ktoś poszukuje wiernego i wesołego psa proszę o kontakt : pioneer18b@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak gmina wydala trochę pieniędzy na sterylizację to bezpańskich kotów i psów było by mniej. Gdyby ludzie dobrze sie opiekowali swoimi zwierzętami i nie wyrzucali ich z domu jak się znudzą to nie było by takiego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiola napisał:
Ja też szukam domu dla dwóch psiaków z Kraśnika. Niestety bezskutecznie. Czuję , że będą musiały trafić do już przepełnionego schroniska ( w Nowodworze). Jeśli ktoś poszukuje wiernego i wesołego psa proszę o kontakt : pioneer18b@interia.pl
zapomnij ze schronisko przyjmie.... no chyba ze zglosisz ze sa to bezdomne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sobieszczanach Koloni chetnie przyjmą pieski. Oni kochają zwierzęta i napewno zaopiekują się nowymi pupilami. Są bardzo czuli na inne zwierzątka (np norki), cierpienie zwierzatek jest ich cierpieniem wiec napewno sie ucieszą. Jeżeli jest ktoś zaintereowany napiszę adres do kogo sie zgłosić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W Sobieszczanach Koloni chetnie przyjmą pieski. Oni kochają zwierzęta i napewno zaopiekują się nowymi pupilami. Są bardzo czuli na inne zwierzątka (np norki), cierpienie zwierzatek jest ich cierpieniem wiec napewno sie ucieszą. Jeżeli jest ktoś zaintereowany napiszę adres do kogo sie zgłosić.
mowisz zapewne o tym protescie ktory az policja musiala obstawiac hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...