Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ładne opony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"mężczyzna jechał sam. Miał ok. 30–35 lat. Nosił okulary." A nie miał przypadkiem sutanny? Proponuję sprawdzić okoliczne parafie.
2
podziwam prawidłową, wręcz wzorową reakcję tej rozsądnej młodej dziewczynki, mimo stresu i za***enia.
0
Ja tam bym się zgodziła. 1000 zeta za numerek to nie jest zła propozycja.
0
A miał koloratkę ?
1
Nie miał, ale mówią, ze to był twój ojciec.
0
Nastolatka to ile miała lat? Mogła mieć 18 a wyglądać na 20, więc nie pi erdolcie o pedofilu. Mug być normalny facet.
0
Czy uważacie,że każdy w sutannie czy koloratce jest w kręgu podejrzanych...? Mylicie się bardzo!
0
W radiu Złote Przeboje dziś podali taką informację, że dziewczynka ma 11 lat.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nastolatka to ile miała lat? Mogła mieć 18 a wyglądać na 20, więc nie pi erdolcie o pedofilu. Mug być normalny facet.
Dziecko ma 11 lat. Tak podali w radio dzisiaj. 
0
Bełżycka policja to amol do wszystkiego czyli do niczego:)
0
Prawidlowa reakcja dziewczynki. Natomiast wpisy tutejszych dresów to materiał do badań dla psychiatrów. Kto normalny proponuje 1000 zł za przejaźdżkę? Miała dziewczynka dużo szczęścia, bo pewnie nie uszłaby z życiem. A policjanci to jakieś pierdoły. Nikt nie podał im numerów rejestracyjnych na "tacy"? A od czego jest monitoring na skrzyżowaniach? Ile jest czarnych audi o danej godzinie w okolicy z tablicami niemiejscowymi? Miejscowy, by nie zaryzykował. A apel do mieszkańców? Sporo osób ma rejestratory w autach, przy budynkach i sklepach. Ciężko poszukać? To poczekajmy do informacji o zgwałconej i zamordowanej dziewczynce. Bo ta bezczynność do tego prowadzi. Nie trzeba być Columbo, by znać finał tego zaniechania.
0
Brawo za reakcję i za poważne podejście do sprawy policji. Niestety, gdy faceta znajdą, złoży wyjaśnienia, wyprze się wszystkiego i na tym sprawa się zakończy.
0
Czy uważacie,że każdy w sutannie czy koloratce jest w kręgu podejrzanych...? Mylicie się bardzo!
Pewnie nie ale kościół chroniąc pedofili w sutannach tworzy takie powszechne wrażenie. Zresztą ogromne zasługi w ochronie pedofili kościelnych miał tak poważany Wojtyła .
0
ile konkretnie lat ma ta "nastoletnia" dziewczynka? Bo 11 a 17 robi dużą różnicę, szczególnie że niektóre wymalowane panny wyglądają porównywalnie z tymi ze znanego portalu towarzyskiego...
0
To ojciec nie zapamietal numerow rejestracji?? Dziwne ja bym odrazu na To zwrocil uwage...
0
Może chciał tylko żeby mu pomóc ubijać śmietanę na otrzęsiny.
0
lublin napisał:
Pewnie nie ale kościół chroniąc pedofili w sutannach tworzy takie powszechne wrażenie. Zresztą ogromne zasługi w ochronie pedofili kościelnych miał tak poważany Wojtyła.()) A ty kogo "poważasz"?- napisz. Skoro Kościół,święci nie są dla ciebie wzorcami- to kto (co)  jest?. Każdy kto walczy z kościołem, już na początku jest przegrany. Przykłady- historia nie tak odległa. Jesteś żałosny- należy się modlić za ciebie. Może nie jest za póżno.
0
Oj nieładnie tak pomawiać, proszę księdza. Złamał ksiądz  VIII Przykazanie.
0
mogo napisał:
lublin napisał:
Pewnie nie ale kościół chroniąc pedofili w sutannach tworzy takie powszechne wrażenie. Zresztą ogromne zasługi w ochronie pedofili kościelnych miał tak poważany Wojtyła.()) A ty kogo "poważasz"?- napisz. Skoro Kościół,święci nie są dla ciebie wzorcami- to kto (co)  jest?. Każdy kto walczy z kościołem, już na początku jest przegrany. Przykłady- historia nie tak odległa. Jesteś żałosny- należy się modlić za ciebie. Może nie jest za póżno.
Jeżeli ci to w czymś pomoże to się módl.Mnie to wisi. Z kościołem nie walczę-mam go daleko w dudzie. Wojtyła nie jest dla mnie żadnym autorytetem-śmieszny staruszek,który urzędował sobie w oderwaniu od świata i rzeczywistości.Zapamiętam go jako obrońcę "betonu" kościelnego i pedofilów właśnie. Wg ciebie jestem żałosny bo odważyłem się mieć swoje zdanie.Niech tak będzie.Niespecjalnie zależy mi na opinii takich zakłamanych ludzi jak ty.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: