Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zatrzymani z promilami. Wpadli 3 marca

Utworzony przez Jan kos, 4 marca 2013 r. o 21:58 Powrót do artykułu
wypiłem w sobotę na łebka 0,5l finlandii i 1 piwo perła i miałem 1,17 promila podczas badania alkomatem, to się pytam ile oni musieli wypić jak mieli aż tyle. Opoje jakie czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 promile i więcej uzyskuje się po dłuższym piciu (wieczór chlanie, piwo rano, po poł. chlanie) - na wieczór masz 3 promile ale ustoisz na nogach. Jak jednorazowo doprowadzisz się do 3 promili (np wychlasz 0,7 wódki + 3 - 4 piwa) to jesteś ścierwo i leżysz martwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci powyżej 3 promili nie pamiętali co robią w życiu? Dziennikarzu, jeśli piszesz "bezrobotny" - o jednym pijusie, to napisz o pozostałych. A tak to mi to wygląda na prywatna wojnę z ludźmi bez pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...