Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Kolejne dwa odcinaki S17, czyli zasadnicza obwodnica Lublina, mają być gotowe na koniec grudnia." - pobożne życzenia, wręcz marzenia!! Jeżeli będą gotowe wiosną 2014 to i tak będzie sukces. W grudniu (planowane oddanie - zgodne z umową) jest nierealne.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się buduje drogi w Lublinie i okolicach: na Jana Pawła najważniejszy był zjazd do Carrefoura, więc źle oznakowali rondo (a gdy był tam jeszcze sklep polskiego biznesmena, to... nie miał w ogóle drogi). Na Czechowie jedno rondo będzie kosztować 2 miliony, byle tylko zmuszać kierowców do zajechania pod Lidl. A w Bogucinie najważniejszy jest dojazd do Bidy.   W "Zmiennikach" zakład wulkanizacyjny mieści się przy "drodze eksperymentalnej", z której wyłażą druty. - Ależ pan miałeś szczęście, że panu tę drogę wybudowali... - mówi bohaterka. - Szczęście?! Szczęście?! Wie pan ile mnie to szczęście kosztowało?! - rzuca oburzony biznesmen. Tak jakoś mi się skojarzyło...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejne dwa odcinaki S17, czyli zasadnicza obwodnica Lublina, mają być gotowe na koniec grudnia." - pobożne życzenia, wręcz marzenia!! Jeżeli będą gotowe wiosną 2014 to i tak będzie sukces. W grudniu (planowane oddanie - zgodne z umową) jest nierealne.
  A ja się założę, że zdążą. Do końca roku trzeba zrealizować budżet i nawet żeby ten ostatni odcinek miał był wylany przy -30 stopniach, to i tak go oddadzą. A potem jakoś się powoli będzie poprawiać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kraju gdzie aby przejechać zgodnie z przepisami 700-800 km należy zarezerwować sobie hotel na noc, światła -na w sumie niezlym odcinku szybkiego ruchu gdzie można chwilę pojechać tak jak normalnym europejskim panstwie- do tej pory nie działały ... To nawet nie jest skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się założę, że zdążą. Do końca roku trzeba zrealizować budżet i nawet żeby ten ostatni odcinek miał był wylany przy -30 stopniach, to i tak go oddadzą. A potem jakoś się powoli będzie poprawiać...
szybciej to psu pod ogonem się zagoi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah Generalna widać nigdy prawdy nie powie :) docinek 2 S17 iał być gotowy na czerwiec a mam y wrzesień ale wykryto wady konstrukcyjne a co zasadniczej obwodnicy lublina powiem tak Ci kolego asfalt (mase ) położyli w korycie jako odcinki próbne :) a głownie występują nasypy, przyczółki nie są zasypane czyli wjazdy na obiekty, obiekty mostowe ie wykończone ok 1 m-c przy dużej ekipie ale tak nie jest. nasypy nie gotowe. na naspie masz stabilizacje na to idzie kruszywo łamane i 3 warstwy asfaltu wiem Cie rozczaruje z tego co wiem i słyszałem to zaawansowanie jest optymistyczne na 50% a idzie koniec sezony róbót więc masę w zimowych warunkach nie położysz bo popęka i nie zostanie zagęszczona jak i stabilizację. tem 5 stopini i nie powinno się wykonywać tych robót oprócz gruntowych o ile grunt jest lekko wilgotny i nie ma dużych opadów deszczów więc sorki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...