Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

13-letnia Julia odnaleziona. Kilkaset kilometrów od domu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 czerwca 2017 r. o 23:00 Powrót do artykułu
Dobre zakonczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu rodziców wzięłabym pas i zdzieliła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli uciekła świadomie z domu to powinna dostać taki wpi|er|dol, że na tyłku nie mogłaby siedzieć przez miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno być dzieci! Poza tym to nie jest rozwiązanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jako Matka tulilabym całą noc i zaastanawiala się, gdzie popełniłam błąd, skoro moje dziecko uciekło z domu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zaczyna, za dwa lata będzie w internecie pod wiadomymi adresami. PS. dziewczyno, puknij się w łeb, byle solidnym młotkiem, alby do ciebie dotarło jaką zrobiłaś głupotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To porwanie czy ucieczka z domu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupia gowniara jezeli to jej wybryk to powinni jest trzaskac taka kase zeby sie nie pozbierala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli mam być szczera, uważam, że osoby niezapoznane z całą sytuacją nie powinny od razu wyciągać pochopnych wniosków. Równie dobrze mogło być to porwanie, choć równie dobrze mogę się mylić. Dlatego nie powinniśmy komentować zbytnio tego ogłoszenia i poczekać na konkrety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omg:( jak sie tam znalazla? Pojechala sama/ ze starszymi znajomymi czy jak? :( kuz myslalam, ze bedzie kolejna tragedia rodem z Egiptu!:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra.dobra.Dobrze ze zyje, ze sie znlazla. Policja juz wie co i jak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwia mnie skala głupoty i prymtywizmu w polskim społeczeństwie. Was się nie da traktować poważnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 9 miesięcy będą wnuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zartujcie z tymi wnukami mógł jej zrobić jakiś z ISIS i teraz urodzi uchodzce, albo uchodzców. :P A tak całkiem serio to takie dziecko w ciąży to jej organizm i ciało przezyje rewolucje październikowa i juz takiego powodzenia miec nie bedzie chodz jak mówiłą w swoim show Wesołowska zaczniesz zostaniesz profesjonalną prostytutrką do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robta co chceta a efekt na talerzu a zarazem widac brak wychowania.13-lat a rozumek do przegonienia z czesci do siedzenia w kierunku glowy w sposob najmniej kosztowny paskiem od spodni.Do konca zycia powinna zapamietac swoja glupote i bol po paskowej kuracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co? Znalazła się i dobrze, a wy ciemnogrodzianie zaraz byście stosy rozpalali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wazne co bedzie wazne ze zyje i jest cala i zdrowa a pas napewno tez tu nic nie da bo rodzina cieszy sie ze wrocila do domu, nie robmy z kogos zlego a z siebie swietych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra....co za dziewczyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można pisać takie bzdury Nikt nie wie co się wydarzyło. Co czuje i myśli dziecko. "Dorośli" nie skupiajcie sie tylko na sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...