Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latek wynosił z domu biżuterię. Zmusił go kolega

Utworzony przez Jaco, 2 lutego 2011 r. o 15:22 Powrót do artykułu
Szkoda, że chłopak tak łatwo dał się sterroryzować. Z jednej strony rozumiem, że pewnie bał się pobicia, z drugiej szkoda, że nie miał tyle odwagi, żeby komuś o tym powiedzieć. Ale nam starszym jest łatwo powiedzieć, a sami pamiętamy ile takich sytuacji było w szkole. Nie o wszystkim mówiło się rodzicom czy nauczycielom. Bo wstyd, bo głupio, bo co powiedzą koledzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak najzwyczajniej okradał starych, nikt go nie zmuszał a złoto sprzedawał sam albo prosił o to kumpli a nie oddawał paserowi, ślepi i głupi rodzice którzy nie widzą, że mają potężny problem w domu nie tylko z synem.....klasyczny przykład, albo zmuszają koledzy albo namawiają do złego. Brak samokrytycyzmu i ewidentne błędy wychowawcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anzelm napisał:
chłopak najzwyczajniej okradał starych, nikt go nie zmuszał a złoto sprzedawał sam albo prosił o to kumpli a nie oddawał paserowi, ślepi i głupi rodzice którzy nie widzą, że mają potężny problem w domu nie tylko z synem.....klasyczny przykład, albo zmuszają koledzy albo namawiają do złego. Brak samokrytycyzmu i ewidentne błędy wychowawcze.
deb***U!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN CO GO STASZYŁ PRZYZNAŁ SIE DO WINY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mi to wyglada na klasyczny przyklad jakby sam wynosil i cpal a slabego kolege wwalil na mine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy wszyscy juz od razu wydajecie wyrok. Nie byliście w takiej sytuacji, więc nie wiecie jak mozna byc zastraszanym, a ja akurat wiem. I znam tego chłopaka, sam by nigdy niczego z domu nie wyniósł. I nie brońcie tamtego zbira, bo on był juz notowany kilka razy za różne kradzieże i rozboje i sam okradał swoich rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...