Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

21-latek wynajmował mieszkania, a potem je okradał

Utworzony przez olo, 22 lipca 2010 r. o 12:12 Powrót do artykułu
Nie wiem, co za idiota zostawia kolesiowi klucze do własnego mieszkania (na wynajem), zostawiając w tym mieszkaniu np. telefon komórkowy, laptop, sprzęt RTV czy inne drogocenności... Jak się wynajmuje, to się zostawia puste (ewentualnie tylko meble)... głąby jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej kostek WC i zmywaków kuchennych. Niech gnije w pudle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlodziej pseudo "Kurczak" z dozynkowej w Lublinie zostal wkoncu zlapany niech Lukaszek wkoncu zgnije w wiezieniu i jeszcze ta jego laseczka martynka powinna dostac pare latek wkoncu brala czynny udzial w kradziezach... Tak jak ci baranie mowilem przyjda i po ciebie!!! Jednak sprawiedliwosc istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlodziej pseudo "Kurczak" z dozynkowej w Lublinie zostal wkoncu zlapany niech Lukaszek wkoncu zgnije w wiezieniu i jeszcze ta jego laseczka martynka powinna dostac pare latek wkoncu brala czynny udzial w kradziezach... Tak jak ci baranie mowilem przyjda i po ciebie!!! Jednak sprawiedliwosc istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlo napisał:
Zlodziej pseudo "Kurczak" z dozynkowej w Lublinie zostal wkoncu zlapany niech Lukaszek wkoncu zgnije w wiezieniu i jeszcze ta jego laseczka martynka powinna dostac pare latek wkoncu brala czynny udzial w kradziezach... Tak jak ci baranie mowilem przyjda i po ciebie!!! Jednak sprawiedliwosc istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie z dożynkowej palanty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko można zrozumieć... kradzież sprzętów, biżuterii, ubrań, nawet kosmetyków... ale kradzież mięsa? cały zamrażarnik surowego mięsa! żenada! złodziej z konieczności... kucharz z powołania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nio nie sądziłam że ich złapą opcieła bym im łapy wrr.... do mojej stancji sie też włamali... zapewne nic nie odzyskam ale ciesze się że ich złapali. Wiecie nie każdego traktuje się jak złodzieja, ufa się ludziom ale jednak nie warto- przestroga dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komo napisał:
Nio nie sądziłam że ich złapą opcieła bym im łapy wrr.... do mojej stancji sie też włamali... zapewne nic nie odzyskam ale ciesze się że ich złapali. Wiecie nie każdego traktuje się jak złodzieja, ufa się ludziom ale jednak nie warto- przestroga dla innych
dostał 8 mcy w zawieszeniu na półtora, prosze niech ktoś go przyskrzyni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...